Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Niektóre z tych fh są ciężkie ale za duza skala błędu
2
@MesQueUnClub96 Bo robi dużo błędów i to takich prostych jak na niego
1
@MesQueUnClub96 On ma 21 lat dodi.Ciężko nie mieć w takim wieku
1
@mekston Ja myslalem by zagrac na Novaka w razie wu bo kurs urósł przed meczem do 3.30
0
@mekston Musi z tym walczyć
0
Obaj już się mogli łamac tak naprawde ale jednak najwazniejsze piłki są najlepiej grane.
1
@messi564 Legii Warszawa
0
@MesQueUnClub96 Jesli nie wykorzystujesz takich gemów to pozniej mozesz zaplacic za to
0
@mekston Alcaraz te dwa gemy okrutnie ciężkie
0
@mekston Jesli Novak przegra tego seta to ten gem wróci,musisz wygrywac takie gemy
0
Novak bedzie zalowac tego 40:0 jesli nie wygra
0
@mekston 0:40 no no
2
@barcelonaLM Raczej napewno
1
@MesQueUnClub96 Nie była łatwa ale mozna było to lepiej zrobic dodi
1
Wyjął Serb ważnego gema z 0:30.Szkoda troche tych fh.
0
@barcelonaLM Na Wimbledonie pięknie trzymał podanie
2
@MesQueUnClub96 To jego najslabszy element
0
@Michael24 Do 2 wygranych
0
@mekston No to tez atut gdy zagrywasz pierwszy,szybki łamak i trzeba ruszac z 3;0
1
@mekston Pierwsze gemy zawsze są ciężkie ale tu tez kazdy gem na wage zlota przy swoim podaniu
2
@BartqRKO Niestety do 2
1
@FcPortoFan1999 No nie potrafi jeszcze wygrać szlema ale jest na dobrej drodze.Według mnie większe szanse ma niz Ruud czy Tsitsipas.
1
@FcPortoFan1999 Ale to dobry zawodnik mimo wszystko.Półfinał AUS,Finał RG i troche zassał na wimbledonie.
0
@TheNekro94 Nie no jest Zverev,Med,Sinner.To dobrzy rywale są.
1
@TheNekro94 On i tak nie bedzie wyżej stawiany bo ludzie będa mu umniejszać.Już teraz się umniejsza ze nie ma rywalizacji i gra sam w tenisa.
4
@MesQueUnClub96 Jesli Carlos to wygra i zgarnie AUS open to tak naprawde moze konczyc kariere w wieku 21 lat
37
Na lekcji wf'u gdy dziewczyny na ciebie patrzą :
8
No no
0
@heniusss Chyba ta
0
Zawsze będzie mieć hejterów ale to jeden z najlepszych koszykarzy w erze 2007-2024.