1

No napewno widziałes Sir Bobbiego w akcji XD


0

@mekston Wszyscy zdrowi.Oni grają w sumie 6 zawodnikami.Nie maja nikogo z ławki

3

Edwards to styl życia


4

Jedna z najlepszych akcji Carlitosa w karierze.Ależ on wtedy grał. @mekston @barcelonaLM


0

@Cule1234 Tragedia

3

@zadafcb Duzy plus ze Francja i Wlochy sa w drugiej drabince

1

@fart Niby tak,niby nie.Trzeba wierzyć

5

@fart USA raczej ogra Brazylie

1

Teraz jeszcze człowiek bardziej docenia ten drugi set wygrany z Brazylią bo bylibyśmy już poza turniejem.

2

0

@RoberDzik Razem z USA

1

Wszystko zmierza do meczu ze Słowenią w ćwiercfinale.Taki sobie przeciwnik.Niby ostatnie mecze mamy z nimi niezłe ale to wciąż strasznie niewygodny przeciwnik.

1

@budel17 Taaaaaaaaaaa

1

@MesQueUnClub96 Serbowie to świetna ekipa dodi.Z lepszych zostaje tylko Kanada i moze Niemcy

2

@MesQueUnClub96 Grali z Serbią

0

@mekston 2-3 to chyba Wlochy/Slowenia/Francja ale nwm ktore

4

Nie ma chyba szans by USA nie zrobili złota w koszykówce.Tam chwila i robią odjazd na 10-20 punktów

0

@mekston Najgorzej jak przegramy 2;3

3

Dobra doimy ich teraz na 3:2 i Dojcze w poniedzialek

0

@adi7adi8 No juz napewno nie zagra

0

Kamil dobrze gra.W sumie pewnie wyjdzie w 6 na ćwiercfinał.

0

Świetna zmiana Kamila.Jako jedyny sportowo niesie ten mecz

0

@Xxxbarca4ever Ale tu nikt nie przyjmuje

1

@Xxxbarca4ever Tyle ze jak stracimy Leona to nie mamy po co wgl wychodzic na boisko xd

1

Nasi specjalnie przegrywaja teraz zeby wygrac nastepne 3 sety i zagrac z Niemcami w ćwiercfinale.Nikola wie co robi

0

@A4ron Tez mi sie ten mecz przypomnial

2

Ten mecz paradokalnie jest arcyważny bo porażka za 3 punkty wrzuca nas na Słowenie i trudniejszą drabinke.Oby wrócili do czegokolwiek w drugim secie.

0

Takiego meczu dawno nie widzialem,-10 xd

0

Takie piłeczki idealne od Janusza a my swoje w ataku,aj.

5

Nasz skład vs Włochy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?