Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Declan nie ma hejterów.Niezwykle szanowany i lubiany zawodnik.
0
@TheNekro94 Czekam na wejscie Bołądzia
1
Oby na igrzyskach był medal.Jesli teraz nie zdobędziemy medalu w siatkówce na IO to mam wrażenie będzie już to siedziec na zawsze.Nie będziemy juz nigdy mieć lepszej kadry ale jakoś mam wrażenie że trafi się trduny przeciwnik w ćwiercfinale i będą nogi z waty i granie do Leona i Kurka cały mecz.
27
Dokładnie.
0
@Alex1995 Niestety raczej nie obejrze tego meczu ale mam nadzieje ze tak będzie
1
Uff wybrnął
1
@barcelonaLM Rafa na Rg nie wyglądał tak zle.Pech ze na Zvereva ktory zagrał świetny turniej.
1
@fart Upchnął go po swojemu
3
Zły Bór
https://x.com/tostyzmasleem/status/1811859082657300757
3
@Sulimo No Lubelskie dyskoteka
11
@TheNekro94 Gratulacje.Jestem dosyc mloda osoba jeszcze ale sama myśl o swoim dziecku ekscytuje chociaz jeszcze nie teraz.Moze kiedys.
0
@mekston 3;0 dla ktoregos z nich tzn Novak albo Carlos wejdą w swój prime w tym meczu
0
@mekston Ale tez nie zdziwi mnie 3;0
0
@mekston Serb jednak tez nie blyszczy na swoim podaniu.Ciezko przewidziec ten mecz bo Novak nie grał z rywalem na tym poziomie a z drugiej strony Carlos juz ma troche tego turnieju w nogach
2
Długa wypowiedz Meda ale chyba opisuje w punkt Carlosa.
3
Zgadzam się.Alcaraz to wzór zawodnika dla kazdego młodego.Swoją droga najlepszy 21 latek w historii tenisa? @mekston @barcelonaLM
3
Wracam sobie ze sklepu i widze Novak 3:0 z Musettim.Z całym szacunkiem do Włocha ale od Carlosa tez by dostał przejazd 3:0.Duzo szczęscia miał Włoch w losowaniu bo z tych lepszych grał tylko z Fritzem a reszta to mimo wszystko przeciętni zawodnicy.
4
@MesQueUnClub96 Stop
1
Dlatego Musetti nie wygra tego meczu.On nie ma doświadczenia w takich akcjach.
3
@MesQueUnClub96 Z Alcarazem Musetti pewnie by przegrał 3:0 po 6:1 kazdy set
0
@Barcanajlepszyteam No dobra a jak gra taki Alcaraz vs Sinner
0
@MesQueUnClub96 Czy mozna powiedziec ze Musetti rozklada nogi?
0
@MesQueUnClub96 Ale zawsze trzymacie kciuki żeby przegrywał i ciekawi mnie co wam zawinił aż tak
2
@takisobiektos @MesQueUnClub96 @Barcanajlepszyteam Tak w sumie się zastanawiam bo jesteście fanami Novaka a w czym wam zaszkodził Carlos xd.O ile wiem to Novak jest fanem talentu Carlosa i lubi go.Hiszpan tez nie ma zadnych skandali.Chyba ze chodzi o to ze tyle wygrywa i jest na tym poziomie.
2
Moze Hurkacz takich treningów potrzebuje? @MesQueUnClub96
4
@Bocheno1 Poza 1 setem gdzie nie mógł sie przebić na druga strone to bardzo solidnie.Typowy tenis Carlitosa.
1
@Popitek12 Mozna ale trzeba serwowac jak Sasza Zverev na AUS Open 2024
3
Nie no Barcelona na 18 dopiero xd
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1811692746299539503
0
@mekston Mocna niedziela
2
@mekston Musetti prime dzisiaj