22

Declan nie ma hejterów.Niezwykle szanowany i lubiany zawodnik.

0

@TheNekro94 Czekam na wejscie Bołądzia

1

Oby na igrzyskach był medal.Jesli teraz nie zdobędziemy medalu w siatkówce na IO to mam wrażenie będzie już to siedziec na zawsze.Nie będziemy juz nigdy mieć lepszej kadry ale jakoś mam wrażenie że trafi się trduny przeciwnik w ćwiercfinale i będą nogi z waty i granie do Leona i Kurka cały mecz.

27

Dokładnie.


0

@Alex1995 Niestety raczej nie obejrze tego meczu ale mam nadzieje ze tak będzie

1

Uff wybrnął


1

@barcelonaLM Rafa na Rg nie wyglądał tak zle.Pech ze na Zvereva ktory zagrał świetny turniej.

1

@fart Upchnął go po swojemu

3

@Sulimo No Lubelskie dyskoteka

11

@TheNekro94 Gratulacje.Jestem dosyc mloda osoba jeszcze ale sama myśl o swoim dziecku ekscytuje chociaz jeszcze nie teraz.Moze kiedys.

0

@mekston 3;0 dla ktoregos z nich tzn Novak albo Carlos wejdą w swój prime w tym meczu

0

@mekston Ale tez nie zdziwi mnie 3;0

0

@mekston Serb jednak tez nie blyszczy na swoim podaniu.Ciezko przewidziec ten mecz bo Novak nie grał z rywalem na tym poziomie a z drugiej strony Carlos juz ma troche tego turnieju w nogach

2

Długa wypowiedz Meda ale chyba opisuje w punkt Carlosa.


3

Zgadzam się.Alcaraz to wzór zawodnika dla kazdego młodego.Swoją droga najlepszy 21 latek w historii tenisa? @mekston @barcelonaLM


3

Wracam sobie ze sklepu i widze Novak 3:0 z Musettim.Z całym szacunkiem do Włocha ale od Carlosa tez by dostał przejazd 3:0.Duzo szczęscia miał Włoch w losowaniu bo z tych lepszych grał tylko z Fritzem a reszta to mimo wszystko przeciętni zawodnicy.

4

1

Dlatego Musetti nie wygra tego meczu.On nie ma doświadczenia w takich akcjach.

3

@MesQueUnClub96 Z Alcarazem Musetti pewnie by przegrał 3:0 po 6:1 kazdy set

0

@Barcanajlepszyteam No dobra a jak gra taki Alcaraz vs Sinner

0

@MesQueUnClub96 Czy mozna powiedziec ze Musetti rozklada nogi?

0

@MesQueUnClub96 Ale zawsze trzymacie kciuki żeby przegrywał i ciekawi mnie co wam zawinił aż tak

2

@takisobiektos @MesQueUnClub96 @Barcanajlepszyteam Tak w sumie się zastanawiam bo jesteście fanami Novaka a w czym wam zaszkodził Carlos xd.O ile wiem to Novak jest fanem talentu Carlosa i lubi go.Hiszpan tez nie ma zadnych skandali.Chyba ze chodzi o to ze tyle wygrywa i jest na tym poziomie.

2

Moze Hurkacz takich treningów potrzebuje? @MesQueUnClub96


4

@Bocheno1 Poza 1 setem gdzie nie mógł sie przebić na druga strone to bardzo solidnie.Typowy tenis Carlitosa.

1

@Popitek12 Mozna ale trzeba serwowac jak Sasza Zverev na AUS Open 2024

3

0

@mekston Mocna niedziela

2

@mekston Musetti prime dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?