Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KamQiX A będzie Anglia vs Francja
2
@norbi77 Patrząc na potencjal kadrowy i na sytuacje jakie sobie stworzyli to chyba dobry mecz
2
@barcelonaLM Holger musiałby sobie przypomnieć najlepsze mecze z Novakiem bo poki co gra stype
1
@mekston Tu mógł być półfinal Turcji ze Szwajcarią.Szkoda w sumie troche.
7
Dobry mecz Turków.Tak naprawde mecz który mógł pójsc w każdą strone.Bardzo blisko.
1
Perez zbiednieje od tego miliona
4
@Messi96_96 Ale on wprowadza napastnika za napastnika i skrzydlowo-wahadlowego za pomocnika
1
To jest taktyczny master.
3
@MesQueUnClub96 Dobrze ze Carlosowi nie kibicujesz bo by nic nie wygrał a musi wygrywac
4
Lepiej dla widowiska jak Holandia awansuje.Turcy pewnie przed Anglikami by się rozłożyli albo wyspiarze ich uśpili i zrobili 1:0 a tak Holandia może powalczyć.Do tego jednak to marka.
0
@mekston Chyba ejdnak samoboj
1
Ależ masterclass Ronalda Koemana a la bamba tak szkaluje @arasz1819
0
Holger Rune w 1/8 Wimbledonu.Zmierzy sie pewnie z Novakiem jeśli ten wygra swój mecz.
2
@maroon Mbappe ma spadek formy więc teraz duzo mu się umniejsza ale to największy talent ostatnich lat.Lepszy niz Bell i Guler według mnie.
0
@mekston Juz zaraz bedzie mial 4;1 w 5
1
Holger Rune wstaje z kolan i 0:2 robi 2:2 i zobaczymy co pokaże w piątym secie.Cięzki mecz Duńczyka. @mekston
1
@mekston I to w takiej repce.Naprawde dobry turniej.
5
Klasyk
1
@Pawel13sz Sam nie wiem,ciezko powiedziec xd
3
@Sysia11 Guler jak dla mnie nie zrobi kariery w Realu bo nie bedzie grał tyle ile oczekuje
1
@Pawel13sz Przerwa na szluga
5
Guler ze słabszej nogi taka piłeczka że nawet Toni Kroos by się nie powstydził
3
Zastanawiano się czy będzie wyrzucony z ligi a tymczasem 25 baniek za sezon będzie wpadać. @BartqRKO @takisobiektos @fart
1
@Bagsik88 A ja pisze o tym a reszta mnie nie interesuje
1
@Bagsik88 No Anglia ma drabinke marzeń ze po jednej stronie byly Niemcy,Hiszpania,Portugalia i Francja.To jest fart życia a po ich stronie tylko Holandia.
7
@FcPortoFan1999 Anglia póki co nie grała z rywalami z topu a Niemcy grali z Hiszpanią i Portugalczycy z Francuzami
5
@MesQueUnClub96 Awans Turków oznacza awans Anglii do finału
3
@Kapitan hawk Włosi to grali za kare na tym turnieju,zero pasji
0
@Sysia11 Bo nie gra swojego najlepszego futbolu ale mimo wszystko wyciągnął swoją ekipe z dna
1
@Sysia11 No mieli lepsze sytuacje ale wszystko zmarnowali.Na turniejach trzeba brac wszystko co masz.