Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 No mieli lepsze sytuacje ale wszystko zmarnowali.Na turniejach trzeba brac wszystko co masz.
0
@Kamiloza91 Dzięki Judowi Anglia wciąz jest na tym turnieju
1
@Sysia11 Taki to futbol.Portugalia tez mogła strzelic Francji w ostatniej akcji a wyszlo jak wyszlo.
12
Nie mają czego się wstydzić Szwajcarzy bo zagrali świetny turniej.Ograc Włochów fazie pucharowej i odpaść z Anglią po karnych jak najbardziej mozna zaakceptować.Polska marzy by być taką Szwajcarią.
7
@Kapitan hawk Drabinka farciarska napewno pomaga
4
Znowu wygral Gareth
2
@Tasde Po drabince stawialem na ten final
3
Anglia notuje po raz 2x z rzędu półfinal Euro @mekston
1
Palmer wykonuje karne w klubie,Toney wykonuje w klubie,Saka wykonuje w klubie i takie są efekty
0
Pięknie Anglicy wykonują te karne
2
Jude na jakim spokoju wyczekał
0
Za takie karne powinny być okrazenia wokol stadionu po meczu
2
Palmer widac ze 100% w lidze z karnych
1
Saka na poprzednim Euro nie trafił.Ciekawe czy teraz bedzie chciał podejsc.W Arsenalu regularnie je wykonuje.
0
@mekston Lepsza wersja Dunczyka ale wciąz to nie jest ten sam player
1
@Culer9002 Jak to fejk jest xd
1
@blakkudium Arda vs Xavi Simons...starcie tytanów
0
@mekston Dzisiaj Memhpis Depay
0
@arasz1819 Nie no Holandia jest faworytem ale gdyby udalo sie Turkom awansowac to mieliby ciezko mimo wszystko z Anglią
2
@PatrychoO Ogólnie dogrywki bym zmienil napewno z 30minut na 20 tzn 2x10
0
@arasz1819 Nie widze Turcji z taką Anglią
2
@mekston Pamiętajmy o Salahu
0
@mekston Zdecydowanie,swietny sezon w klubie
0
Który to pisał ze Saka jest overrated
2
@mekston Luke Shaw nie grał z pol roku wiec to jest jego czas
1
@MesQueUnClub96 @LM10GOAT @MarFan Nie no Niemcy do domu buuu
1
Jesli Anglia odpadnie dzis to Francja vs Hiszpania taki przedwczesny finał na papierze
1
Ale babol Stones'a
0
No to teraz się zacznie granie
1
No bywało lepiej u Igi @mekston