Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czuaemni Zidane w prime
1
Cancelo pięknie zagrał do Bruno
0
@Faro Czemu Kante
1
@MesQueUnClub96 Leao to ich pomysł
0
@barcelonaLM No Dembele jak sie wylosuje mecz to potrafi przejąć go sam ale no jeszcze mu się nie wylosował na tym euro
0
Francja lepiej grała jak na 9 był Żiru.Może i wolny ale zawsze opcja w ataku i na wrzutke a teraz nie ma tam nikogo.
0
@MesQueUnClub96 Pokazali by ją na jakimś turnieju.Zreszta on chyba mieszka dalej z rodzicami.
0
@MesQueUnClub96 Carlitos?Kogo xd
0
Carlos jest singlem więc kto wie
https://x.com/TheTennisLetter/status/1809315588864635211
0
Zarówno Portugalia jak i Francja gra jakby to był mecz towarzyski.Ale stypa.
0
Daj wolnego Brunowi no Cristiano
9
@barcelonaLM Saliba go wziąl pod pache jak dzieciaka
1
Trzeba przyznać ze na tym Euro nie ma wybitnych występów indywidualnych.Dublet tez tylko strzelony chyba przez Malena.Bramkarze są największymi gwiazdami na tym Euro.
0
Cancelo na spokojnie gasi
0
@mekston Ale musi cos strzelic
1
No to Kroos się wypisał oficjalnie ze złotej piłki.Zobaczymy czym odpowie Mbappe.
33
Fakty są takie ze Hiszpania powinna sobie całą drugą polowe grac jednego więcej i na luzie by sobie wygrali ten mecz.Awans zasłuzony.
5
Piękny dzien dla Carlitosa.Comeback swój w tenisie i cenne zwycięstwo swojego kraju.
@mekston @barcelonaLM @agaFCB
2
Rekin ahhahahha
0
Piękna bramka z bani w okno
https://x.com/JeffFcb14/status/1809294191056375979
2
Merino jak poleciał woowowow
1
No nikt nie powie ze to jest naturalny ruch.
3
Większośc takich karnych gwiżdzą bez zastanowienia.Takie naturalne ruchy to może robić każdy i nigdy nie będzie karnego.Dziwne przepisy.
0
Ewidetna ręka ...
0
Sklady Francja vs Portugalia
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1809287014811931054
2
@kamiVeB Jest slaby i grzeje lawe
0
@mekston Nie moga stracic bramy bo bedzie po zawodach
0
Musiala ma taki luz w dryblowaniu...marzenie do Barcy jak skonczy mu sie kontrakt.
0
@Kuba_1 Muani strzelil bramke z Belgią i zagral nawet niezle,Dembele to chaos
0
@Kuba_1 Bo jest cienki jak nie wiem co