Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kobieras Ten to nie ma żadnych szans
0
@AFA Srednio mi pasuje gosc na 9 ktory mierzy 1,70 wzrostu przy takim Araujo ale na takich turniejach czesto jest narodzenie gwiazd.
0
@barcelonaLM Wiadomo kiedy ten mecz?
3
Ta statystyka mówi wszystko.Spokojnie Ronaldo mógł ukąsić na tym turnieju 3-4 bramki a wszystko co miał to spartolił.Słabiutki turniej.
2
Dembele chyba tym meczem sobie wygral sklad na Hiszpanie.Dzisiaj momentami przejeżdzał się na tej prawej stronie.Szkoda ze te jego strzały są tak mierne.
1
Mbappe wciąz z szansami na ZP.Oczywiscie takimi występami nie zyska zbyt duzo ale sam wygrany turniej zrobi swoje.Pytanie co zrobi w półfinale i ewentualnym finale. @mekston
1
@AFA Ciezko winić Coste.Naprawde dobrze wykonane
0
Szkoda ze padło na Felixa.
0
Dlatego mówilem ze Francja to druzyna turniejowa i wyniki ich bronią @arasz1819
0
Francja w połfinale EURO 2024
0
Barcola jaki spokój,na luzaku se podszedł
2
Kounde pewniaczek,Lewy do zmiany w Barcelonie
1
Ryzykownie ale przynajmniej wiesz ze nie spieprzysz jak w srodek xd
0
Dembele pewnie na presji
2
Nie widze we Francji taki pewniaków do karnych.Przeciez jak tam wyjda Dembelusy,Thuramy i Barcole do karnych no to moze być ciężko.
2
Nie wiem czy to dobry moment na próbowanie przewrotek XD
3
Kante ma wydolność jakby mecz się dopiero zaczął
0
@mekston Chyba ze cos zrobili w finale spektakularnego ale to nawet ciezko.Nie jest to jego turniej po prostu
0
@mekston Dla mnie nawet jak wygra Euro to nie dostanie juz ZP,no nie z karnym przez caly turniej xd
1
@PatrychoO On zawsze jest usmiechniety xd
1
Troche jakby się umówili na remis xd
1
Jota by to trafił
1
Mbappe po prostu chce udowodnić za wszelką cene swoją racje ze Euro>Mundial.
1
@Popitek12 Kiedy Ronaldo zacznie grać
3
Francuzi wciąz bez gola z gry w tym turnieju.Jedyne bramki to samobóje i karny.Abstrakcja.
2
Nie no to już jest sabotaż
0
@Faro Portugalia ma Ronaldo a on sie liczy razy 5
0
Jota za Cristiano aż sie prosi taka zmiana
2
Soczyste uderzenie.Niewiele brakowalo Usmanowi.
0
Jest i potężny Usman