Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Jakby to weszlo to by były zachwyty ale ze nie weszło no to wyszło kiepsko ze w 1 próbie robi podcinke.Taki to futbol.Mało brakowało w sumie.
0
@Faro Byle normalny sędzia był w meczu Brazylii bo ostatnio cały czas ich oszukują
0
@zodiak_10 Postawiłem bramke Mbappe i bramke Moraty więc mam nadzieje ze oni
0
@mekston Slaby atak dzisiaj.Tak naprawde dobrych akcji na palcach jednej ręki.Gonzalez to gra w 10,Lautaro bez piłek i Messi ktory widac ze nie czuje sie chyba zbyt pewnie
0
Kylian Mbappe,Lamine Yamal,Jamal Musiala i Cristiano Ronaldo.Ależ będą grzmoty.
0
@mekston Argentyna ktora oddaje mniej celnych i notuje gorsze xg niz rywal no to sie rzadko zdarza
0
@AFA Powiedzmy sobie szczerze Argentyna dzisiaj słabiutko.Messi przeciętnie jak na niego.W formie Argentyna raczej na spokojnie by ich pyknęła
0
Trzeba przyznac ze wszystkie karne Argentyny praktycznie nie do obrony oprócz tego Messiego.Same boczne siatki albo okna jak Alvareza.
0
Jaki fart xDD hah
0
Raków Czestochowa auuuu
0
Ale golazo z karnego Alvareza,tak sie powinno ładowac pod lade
1
@macio_944 RYzykowna podcinka troche
1
O fck Messi miss
0
@adamek20151 Ronaldo to niech w bramke trafi najpierw,on kręci rekord strzelania z kazdej pozycji na tym turnieju
1
Ten Gonzalez musi miec jakies kwity na Scaloniego.Nie ma szans ze on sportowo tutaj wygrywa rywalizacje.Nic dzis nie zrobił na moje.
0
Ale meczówke miał teraz Ekwador.Lewy by trafił
2
Zszedł Lisandro i wszystko się posypało,factos
0
@mekston Szukal penalti ale sie nie wywrócil
1
@macio_944 Nie wiem co tu sprawdzac
1
No dla mnie to jest czysty gol
1
@macio_944 W punkt
1
Argentyna troche sama sobie jest winna.Strasznie pasywnie dzisiaj ale karne to coś co tygryski lubią najbardziej
0
@Barca_Big_Moment Nie no gdzie lekcje futbolu.To będzie wyrównany mecz
1
@mekston Widac ze z Rakowa
0
@mekston Dziwne ze Di Maria nie gra
0
W tym ataku to Argentyna nie porywa.Jak Messi nie da magic passa to reszta raczej patrzy.To ustawienie tez chyba bardziej defensywne niz ofensywne.
1
@mekston Jak wykonywał pierwsze karne to tak to odbieralem ze jak spieprzy to Ronaldo juz nie odda
1
@mekston Jak na 3 runde to solidny rywal
1
Dzisiaj na centralnym z Tiafoe kolo 14-15 @mekston
0
@montiel Jakby trafił to bysmy inaczej mówili ale fakty sa takie ze nie trafił i wykonaniue było meh