Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Carlos gdyby miał serwis na poziomie Hurkacza czy tam Zvereva to by była przesada.Bóg musiał mu coś odebrac by była rywalizacja
2
@MesQueUnClub96 W sumie to jest bardzo proste jak wygra Carlos uznam ten Wimbledon za ok a jak nie no to turniej dla servbotów i elo
4
A moim zdaniem fajny ten tatuaż na plecach ma Memphis.Spoko to wygląda.
https://x.com/views09/status/1808767944282780038
0
@mekston Nie no niech idzie tam gdzie czuje ze się odnajdzie
0
@mekston Ale to Mekstonie bylo tylko do Czarka.Sama decyzja gdzie pójdzie git.Chodziło mi ze Czarek ma uraze do Lewisa.Na co drugim lajwie wbija lekką szpilke.Wiem ze Lewis jest kontrowersyjny ale nie ma po co to robic.
0
@MichuZ44 Czarek niestety nie lubi Sir Lewisa Hamiltona
6
Z humorem.
4
Takie tam 32pkt Giannisa na 100% z gry.
1
Chyba spore siano jak na pick 50+.
6
@sintesox Na moje oko myślał że może ugra jakoś tego seta i potem wezmie przerwe i jakimś cudem coś sie polepszy.Nie widze w tym nic złego.
2
@sintesox A co za różnica.Krecz to krecz.
2
@mekston Wydaje mi się ze to logiczne ze jeśli jest jakieś wydarzenie w danej chwili to jest ono opisywane w strefie internetu
16
@Matheu12 Na rambli zawsze się pisze o tym co obecnie się dzieje.Jest czas wimbledonu więc temat jest wimbledonu.Zaraz Euro wraca to będzie euro głównym tematem.Pózniej igrzyska itd.
3
Punkt Wimbledonu?
@barcelonaLM @mekston
2
@mekston Chyba ze Holger Rune prime
1
@mekston Raczej tak.Cos z kolanem mu siadło
2
@Popitek12 Ale wciąż w grze Sasza Zverev
4
@barcelonaLM XD
0
@Barcanajlepszyteam Zgadzam się.Myslalem ze bedzie kosił w tych pierwszych rundach a tu takie cos.
2
Hubert Hurkacz odpada w drugiej rundzie Wimbledonu.Słaby mecz zagrał i to kolejny na tym turnieju.Szkoda kontuzji.
@mekston @barcelonaLM
1
A trzeba było domknąc tego secika na 6:4 przy swoim podaniu.Oczywiście mogło się to stac w kazdej chwili ale po wygranym secie mógłby na luzno podejsc a tu wazny punkt i zaryzykował taki rzut.
1
Fajna ta polóweczka Lacoste co ma Flis.Taka wersja klasyczna.
0
No to Hurkacz wylądował z 5:3 na 5:5.Oj będzie żałował tego gema jesli przegra ten mecz.
0
@MesQueUnClub96 Raczej to bedzie Lakers/Clippers/Miami
2
DeRozan wolnym agentem więc ktoś się skusi pewnie.
2
Juz by człowiek obejrzał igrzyska.
1
Przynajmniej przełamał ale serwis delikatnie mówiąc nie powala,Pięknie serwowował to wczoraj Beret.
1
@takisobiektos Widzialem z nim wywiad to mówił ze jedzie tu po puchar to lekko się usmiechnąłem
0
Hubert moze miec forme zycia,walić 50 asów na mecz a ja i tak nie powiem ze to pewniak do ćwiercfinału wielkiego szlema.Co się dzieje @Popitek12
1
@Popitek12 Carlitos to Hiszpan a my Hiszpanów kochamy tak