Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA Absolutnie nie wierze w zaden spisek ale oczekuje przyznawania po prostu kliri penalti kiedy powinien dostac dany zespól.Zobacz ze ten karny mógł dac Brazylii 1 miejsce w grupie.Takie szczegóły ale wazne.
2
@Comentateiro Z Ronaldo jest ten problem ze jego status przygniata kazdego nastepnego trenera w Portugalii.Zmienic go nie mozna bo nie i takie to trenowanie.
1
Ruud wraca z 2:5 w ostatnim secie być moze dla niego.Ładny powrót.
1
@barcelonaLM Na zdjęciu 22 szlemy w koncu jakby nie bylo
0
Ale Australijczyk wypuścil tego gema a mógł miec Carlosa na 7:5.
2
W sumie ten skład Bahamy mają dosyć ciekawy.Az 3 zawodników z NBA którzy regularnie grają.
1
@barcelonaLM Casper czeka na igrzyska a potem na sezon mączkowy za rok
0
Nowy Klay w San Francisco
0
@MesQueUnClub96 Zalezy co rozumiemy pod męczeniem się...wygra 3:0 po tie breakach czy 3:2 w setach
0
@takisobiektos Zapomnialem ze gra w tym turnieju ale no wciąż obrońca tytułu panowie zaraz na korcie.
2
@MesQueUnClub96 Najwazniejszy zawodnik gra za 10minut dodi
8
@PatrykBarca Brazylia na tym turnieju wygrała jeden mecz w którym Vinicius praktycznie sam go wygrał strzelając 2 bramki i notując mase dobrych akcji.Nie mają pilkarza na takim poziomie co zrobi roznice.Rodrygo to cien pilkarza z Realu.
2
Co ciekawe Brazylia bez Viniciusa na Urugwaj a i tak są faworytem według buków.Ładnie mozna zarobić jesli Urugwaj by wygrał ten mecz.
4
W wieku 40 lat kosić 50 baniek za rok gry w NBA.Wątpie czy takie coś się powtórzy.Wieczność koszykarska LeBrona.
1
@takisobiektos Nie wiem ale mniejsze faule tez nie są gwizdane na Rodrygo czy Raphinhi.Dziwne to wszystko.
0
Oby na ćwiercfinały sędziowie byli ciut lepsi niz w fazie grupowej.
0
@AFA Praktycznie w kazdym meczu Brazylii coś sie dzieje,ciezko sie tak gra
0
@AFA Jesli sędziowie będą wciaz Brazylii tak gwizdać to szczerze nawet Ronaldinho z R9 w prime by nie pomogli xd
0
@mekston Dla mnie to jest kliri penalti a tu nic
0
@Faro Nie no zagra Martinelli,Rodrygo i Rafa a z lawki pewnie Savio i Endrick.
1
@mekston Dzisiaj tez zlapal glupia kartke bo ta sytuacja nie miala zadnego wplywu na mecz,jesli odpadna to beda duze pretensje do niego.Nie moze tak grac lider.
0
@FcPortoFan1999 Brazylia nawet bez Viniego ma szanse z Urugwajem.Pytanie kto zagra za niego i czy dzwignie temat.
0
@mekston Jedno jest pewne tzn wygra ktos z Realu
0
@AFA Nie wiem,jest var a i tak są błędy.Mega to irytuje na takim poziomie.
3
Swoją droga Brazylia znowu powinna mieć karnego i go nie dostaje.To juz kolejna sytuacja w której sędziowie dokładają 3 grosze w meczach Brazylii.
5
Brazylia vs Urugwaj w ćwiercfinale Copa.Vinicius odwalił maniane i nie wystąpi w tym meczu co komplikuje sytuacje Brazylii.Pewnie zagra Martinelli za niego albo jakieś ryzyko z Endrickiem na 9 i Rodyrgo na LS.
@mekston
0
Czego ludzie nie wymyślą xd
https://x.com/Rusherflyyy/status/1808161998221263246
1
@mekston Na Garrosie wedlug mnie zawsze będzie mięc największe szanse.Nawierzchnia pod jego skilla.
1
Solidny progres @mekston @barcelonaLM
https://x.com/marioboc17/status/1807792845782126806
4
@Faro Dla mnie to taki Ozil.Świetna technika,drybling na małej przestrzeni i lewa nóżka wiadomo.