0

@AFA Absolutnie nie wierze w zaden spisek ale oczekuje przyznawania po prostu kliri penalti kiedy powinien dostac dany zespól.Zobacz ze ten karny mógł dac Brazylii 1 miejsce w grupie.Takie szczegóły ale wazne.

2

@Comentateiro Z Ronaldo jest ten problem ze jego status przygniata kazdego nastepnego trenera w Portugalii.Zmienic go nie mozna bo nie i takie to trenowanie.

1

Ruud wraca z 2:5 w ostatnim secie być moze dla niego.Ładny powrót.

1

@barcelonaLM Na zdjęciu 22 szlemy w koncu jakby nie bylo

0

Ale Australijczyk wypuścil tego gema a mógł miec Carlosa na 7:5.

2

W sumie ten skład Bahamy mają dosyć ciekawy.Az 3 zawodników z NBA którzy regularnie grają.


1

@barcelonaLM Casper czeka na igrzyska a potem na sezon mączkowy za rok

0

Nowy Klay w San Francisco


0

@MesQueUnClub96 Zalezy co rozumiemy pod męczeniem się...wygra 3:0 po tie breakach czy 3:2 w setach

0

@takisobiektos Zapomnialem ze gra w tym turnieju ale no wciąż obrońca tytułu panowie zaraz na korcie.

2

@MesQueUnClub96 Najwazniejszy zawodnik gra za 10minut dodi

8

@PatrykBarca Brazylia na tym turnieju wygrała jeden mecz w którym Vinicius praktycznie sam go wygrał strzelając 2 bramki i notując mase dobrych akcji.Nie mają pilkarza na takim poziomie co zrobi roznice.Rodrygo to cien pilkarza z Realu.

2

Co ciekawe Brazylia bez Viniciusa na Urugwaj a i tak są faworytem według buków.Ładnie mozna zarobić jesli Urugwaj by wygrał ten mecz.

4

W wieku 40 lat kosić 50 baniek za rok gry w NBA.Wątpie czy takie coś się powtórzy.Wieczność koszykarska LeBrona.


1

@takisobiektos Nie wiem ale mniejsze faule tez nie są gwizdane na Rodrygo czy Raphinhi.Dziwne to wszystko.

0

Oby na ćwiercfinały sędziowie byli ciut lepsi niz w fazie grupowej.


0

@AFA Praktycznie w kazdym meczu Brazylii coś sie dzieje,ciezko sie tak gra


0

@AFA Jesli sędziowie będą wciaz Brazylii tak gwizdać to szczerze nawet Ronaldinho z R9 w prime by nie pomogli xd

0

@mekston Dla mnie to jest kliri penalti a tu nic

0

@Faro Nie no zagra Martinelli,Rodrygo i Rafa a z lawki pewnie Savio i Endrick.

1

@mekston Dzisiaj tez zlapal glupia kartke bo ta sytuacja nie miala zadnego wplywu na mecz,jesli odpadna to beda duze pretensje do niego.Nie moze tak grac lider.

0

@FcPortoFan1999 Brazylia nawet bez Viniego ma szanse z Urugwajem.Pytanie kto zagra za niego i czy dzwignie temat.

0

@mekston Jedno jest pewne tzn wygra ktos z Realu

0

@AFA Nie wiem,jest var a i tak są błędy.Mega to irytuje na takim poziomie.

3

Swoją droga Brazylia znowu powinna mieć karnego i go nie dostaje.To juz kolejna sytuacja w której sędziowie dokładają 3 grosze w meczach Brazylii.


5

Brazylia vs Urugwaj w ćwiercfinale Copa.Vinicius odwalił maniane i nie wystąpi w tym meczu co komplikuje sytuacje Brazylii.Pewnie zagra Martinelli za niego albo jakieś ryzyko z Endrickiem na 9 i Rodyrgo na LS.


@mekston

0

1

@mekston Na Garrosie wedlug mnie zawsze będzie mięc największe szanse.Nawierzchnia pod jego skilla.

4

@Faro Dla mnie to taki Ozil.Świetna technika,drybling na małej przestrzeni i lewa nóżka wiadomo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?