Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Argentyna troche sama sobie jest winna.Strasznie pasywnie dzisiaj ale karne to coś co tygryski lubią najbardziej
0
@Barca_Big_Moment Nie no gdzie lekcje futbolu.To będzie wyrównany mecz
1
@mekston Widac ze z Rakowa
0
@mekston Dziwne ze Di Maria nie gra
0
W tym ataku to Argentyna nie porywa.Jak Messi nie da magic passa to reszta raczej patrzy.To ustawienie tez chyba bardziej defensywne niz ofensywne.
1
@mekston Jak wykonywał pierwsze karne to tak to odbieralem ze jak spieprzy to Ronaldo juz nie odda
1
@mekston Jak na 3 runde to solidny rywal
1
Dzisiaj na centralnym z Tiafoe kolo 14-15 @mekston
0
@montiel Jakby trafił to bysmy inaczej mówili ale fakty sa takie ze nie trafił i wykonaniue było meh
1
@mekston Bruno troche sobie popsuł jak Ronaldo przyszedł.Kiedy go nie było trafiał wszystko a z nim z 2-3 przestrzelił
0
Zbyt lekceważąco troche podszedł do tego karnego.Zamiast wyjśc i po prostu palnąć z całej epy to wyszło jakoś dziwacznie.
0
@mekston Niby dobrze je strzela ale ja mu nie ufam,Bruno to machine penalti
0
@mekston Bruno by trafił
0
Sredniawy ten karny bym powiedział
0
Fejkowe konto z Yamalem ale i tak bawi
https://x.com/LamineYamalllll/status/1808549438685675596
1
@macio_944 Ale combo,zjadłbym
1
@macio_944 A ja myśle ze awans Francji ale i naszych sasiądów z zachodu aczkolwiek to są tak mocne repki indywidualnie ze moze byc wszystko
0
@macio_944 Tylko ogórki kiszone
1
@macio_944 Dzisiaj Niemcy vs Hiszpania i Francja vs Portugalia.Piękny piątek.
3
Ma potencjał niesamowity.Do tego charakter który jest niezbędny w odniesieniu suckesu.
https://x.com/EthanWL/status/1794627144913732022
1
Guardiola mówił ze Lisandro to top w Europie.On zdrowy jest mega nieprzyjemny dla kazdego napastnika.Czasem jedynie zbyt bardzo nagrzany ale to Lisandro style.
0
Respect from Carlos @mekston
0
@mekston W Brighton był mocnym kocikiem.Widac było odrazu ze ma talent.
0
Caicedo ładnie gra w tym Ekwadorze.Cena transferu trochę go przygniotła ale pewnie jeszcze się odbuduje.
1
@macio_944 Ciężki klub wybrał i sezon miał strasznie nierówny.Jakby poszedł do takiego City i Liverpoolu mysle ze by większy progres zrobił a tak jest jak jest.
1
@macio_944 Oj tak Macio,oj tak
0
Ogórki kiszone o tej godzinie wchodzą idealnie.Ogólnie ogórek jest strasznie niedocenianym warzywem.
2
@fart Doncić vs Giannis również
1
@mekston Nie no Max jest kotem ale jednak jest sentyment do Lewisa.Mimo wszystko jak czlowiek mial te 12 czy 13 lat i pierwszy raz oglądał F1 to on juz był.Team Lewis mimo wszystko.
0
@Popitek12 Kibicuje najlepszym więc Kylian Mbappe