1

Argentyna troche sama sobie jest winna.Strasznie pasywnie dzisiaj ale karne to coś co tygryski lubią najbardziej

0

@Barca_Big_Moment Nie no gdzie lekcje futbolu.To będzie wyrównany mecz

1

@mekston Widac ze z Rakowa

0

@mekston Dziwne ze Di Maria nie gra

0

W tym ataku to Argentyna nie porywa.Jak Messi nie da magic passa to reszta raczej patrzy.To ustawienie tez chyba bardziej defensywne niz ofensywne.

1

@mekston Jak wykonywał pierwsze karne to tak to odbieralem ze jak spieprzy to Ronaldo juz nie odda

1

@mekston Jak na 3 runde to solidny rywal

1

Dzisiaj na centralnym z Tiafoe kolo 14-15 @mekston


0

@montiel Jakby trafił to bysmy inaczej mówili ale fakty sa takie ze nie trafił i wykonaniue było meh

1

@mekston Bruno troche sobie popsuł jak Ronaldo przyszedł.Kiedy go nie było trafiał wszystko a z nim z 2-3 przestrzelił

0

Zbyt lekceważąco troche podszedł do tego karnego.Zamiast wyjśc i po prostu palnąć z całej epy to wyszło jakoś dziwacznie.

0

@mekston Niby dobrze je strzela ale ja mu nie ufam,Bruno to machine penalti

0

@mekston Bruno by trafił

0

Sredniawy ten karny bym powiedział

0

Fejkowe konto z Yamalem ale i tak bawi
https://x.com/LamineYamalllll/status/1808549438685675596

1

@macio_944 Ale combo,zjadłbym

1

@macio_944 A ja myśle ze awans Francji ale i naszych sasiądów z zachodu aczkolwiek to są tak mocne repki indywidualnie ze moze byc wszystko

0

@macio_944 Tylko ogórki kiszone

1

@macio_944 Dzisiaj Niemcy vs Hiszpania i Francja vs Portugalia.Piękny piątek.

3

Ma potencjał niesamowity.Do tego charakter który jest niezbędny w odniesieniu suckesu.
https://x.com/EthanWL/status/1794627144913732022

1

Guardiola mówił ze Lisandro to top w Europie.On zdrowy jest mega nieprzyjemny dla kazdego napastnika.Czasem jedynie zbyt bardzo nagrzany ale to Lisandro style.

0

Respect from Carlos @mekston


0

@mekston W Brighton był mocnym kocikiem.Widac było odrazu ze ma talent.

0

Caicedo ładnie gra w tym Ekwadorze.Cena transferu trochę go przygniotła ale pewnie jeszcze się odbuduje.

1

@macio_944 Ciężki klub wybrał i sezon miał strasznie nierówny.Jakby poszedł do takiego City i Liverpoolu mysle ze by większy progres zrobił a tak jest jak jest.

1

@macio_944 Oj tak Macio,oj tak

0

Ogórki kiszone o tej godzinie wchodzą idealnie.Ogólnie ogórek jest strasznie niedocenianym warzywem.

2

@fart Doncić vs Giannis również

1

@mekston Nie no Max jest kotem ale jednak jest sentyment do Lewisa.Mimo wszystko jak czlowiek mial te 12 czy 13 lat i pierwszy raz oglądał F1 to on juz był.Team Lewis mimo wszystko.

0

@Popitek12 Kibicuje najlepszym więc Kylian Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?