0

@Bagsik88 Nie bardzo rozumiem hmm o co Ci chodzi?

7

Frenkie de Jong hamulcowym Holandii? @arasz1819 @Comentateiro

0

@Bagsik88 I tak tego nie zrozumiesz więc nie ma sensu ci tłumaczyć

8

To 3 miejsce Holandii w grupie trafiło się niczym ślepej kurze ziarno.Przy dobrych wiatrach ta drabinka może byc ekstra jakby Anglicy się potknęli.@mekston

0

@Bagsik88 Urugwaj,Brazylia,Chile,Argentyna i Kolumbia to od 15 lat top5 Ameryki PŁD więc zawsze bedzie sie o nich mówic

1

@AFA Tzn tak mi się wydaje,po prostu się wygłupia xd

1

@Limaker Na Speeda?Nie robi nikomu krzywdy więc niech robi co chce,to tylko zabawa

1

Chłop se chodzi po Krakowie i ponad 100 koła ludzi go ogląda.A wystarczyło być fanem Cristiano.

1

@Gall No trzeba bo Anglia grała słabo a i tak ma najlepsza drabinke ze wszystkich zespołów a Francja ma/miała Belgie,Portugalie,Hiszpanie/Niemcy+moze Anglie.

2

No siadła ta drabinka Argentynie to napewno.Dziwnie się to ułozyło ze po drugiej stronie jest Kolumbia,Brazylia i Urugwaj.


1

Niezła forma


2

@ricardo0705 Raczej doceniają to że podniósł się mentalnie po zmarnowanym karnym.Poszedł jak lider czyli jako pierwszy i pewnie go wykonał.Tak to powinno wyglądać.

1

USA oszukane?Nie oglądalem ale patrząc na twittera to sędziowie nie byli zbyt przychylni. @mekston


8

@clyde Vegeta pewnie jest

1

@mekston Ogólnie narracja obecna jest taka ze Nico Williams jest na poziomie Mbappe.Francuz ma gorszy okres ale i tak większość przy nim to pachołki.

1

@mekston Miała ale nie pokazała zbyt wiele.Jak na mistrzów i vice mistrzósw swiata z 2018 i 2022 to dosyc blado.

1

@Przemek2323 Moim zdaniem Portugalia gra lepszy turniej niz Francja.Portugalia przynajmniej strzelila na tym turnieju bramki z gry.Francja tylko samobóje i karnego.

1

@Comentateiro Nie ma co się oszukiwac ale nawet Bernardo czy mój Bruno nikogo nie obchodzi ale taki Ronaldo zawsze budził i budzi emocje.Ma coś w sobie.

3

Dopóki Hurkacz nie nauczy się grać w roli faworyta to ciężko będzie mu się grać.Raczej powinien to odrobić ale nie widzę jak on robi półfinał na wielkim szlemie.Raz mu się udało ale obecnie mam wrażenie może odpaść z kazdym i nie będzie to jakies zdziwienie.

9

Trochę jak Jeremy Sochan.Bardzo ciężko nie lubić takich ludzi.Zawsze pozytywni i bije od nich dobra energia.


1

W tamtym momencie nie wyglądało to aż tak zle a kto mógł przewidzieć ze SGA będzie takim koksem na poziomie kandydata na MVP.


1

@Kapitan hawk Pewnie podobnie by grali to co Słowenia.Reprezentacje tego typu musza tak grac tzn twarda defensywa,liczyc na trochę szczęscia i wykorzystac to co los da a los im dał bo Ronaldo zmarnował karnego a ich napastnik dostał nie setke a dwusetke.No musi to trafic a pobiegl i zamknal oczy i palnął.

4

@Kapitan hawk Od początku meczu nie czułem w nim potencjału na kogos kto moze zdecydować o losach meczu.Swoją droga wyceniany jest na 60-70 mln.

2

@barcelonaLM A wystarczyło by Robert nie trafił karnego i Francja miałaby drabinke marzen i Portugalia z Austrią pewnie w 1/4

8

@barcelonaLM Pod względem marketingowym to mógłby być mecz dekady ale nie widze Portugalii z pucharem

5

@szymek029 Powinien odpuscic wolne.Na ostatnie 60 wolnych trafił 1.Po prostu juz nie siedzi.Jest Bernardo i Bruno którzy maja dobrze ulozoną stope i moga cos z tego zrobić.Szkoda tracic szans.

1

@barcelonaLM Po drabince typowałem final Francja vs Anglia i tego się trzymam.Francuzi mimo ze poki co stypa to oni sa druzyną turniejową + Mbappe odpali raczej w koncu.

8

Cancelo mial jednego babola ale w ataku czasami był jednoosobową armią Portugalii.W sumie boki Portugalii czyli Mendes i Cancelo trzymały ten mecz w ataku.

4

@tristan87 W sumie nie jest łatwo tak o się rozpłakać a przynajmniej mi.Może faktycznie poczuł że odpada z turnieju chociaz jest druga czesc dogrywki.Ludzki umysł nigdy nie zostanie do końca zbadany.

1

@Popitek12 A jak odpadnie w pierwszych rundach to co będzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?