Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Nie bardzo rozumiem hmm o co Ci chodzi?
7
Frenkie de Jong hamulcowym Holandii? @arasz1819 @Comentateiro
0
@Bagsik88 I tak tego nie zrozumiesz więc nie ma sensu ci tłumaczyć
8
To 3 miejsce Holandii w grupie trafiło się niczym ślepej kurze ziarno.Przy dobrych wiatrach ta drabinka może byc ekstra jakby Anglicy się potknęli.@mekston
0
@Bagsik88 Urugwaj,Brazylia,Chile,Argentyna i Kolumbia to od 15 lat top5 Ameryki PŁD więc zawsze bedzie sie o nich mówic
1
@AFA Tzn tak mi się wydaje,po prostu się wygłupia xd
1
@Limaker Na Speeda?Nie robi nikomu krzywdy więc niech robi co chce,to tylko zabawa
1
Chłop se chodzi po Krakowie i ponad 100 koła ludzi go ogląda.A wystarczyło być fanem Cristiano.
1
@Gall No trzeba bo Anglia grała słabo a i tak ma najlepsza drabinke ze wszystkich zespołów a Francja ma/miała Belgie,Portugalie,Hiszpanie/Niemcy+moze Anglie.
2
No siadła ta drabinka Argentynie to napewno.Dziwnie się to ułozyło ze po drugiej stronie jest Kolumbia,Brazylia i Urugwaj.
1
Niezła forma
2
@ricardo0705 Raczej doceniają to że podniósł się mentalnie po zmarnowanym karnym.Poszedł jak lider czyli jako pierwszy i pewnie go wykonał.Tak to powinno wyglądać.
1
USA oszukane?Nie oglądalem ale patrząc na twittera to sędziowie nie byli zbyt przychylni. @mekston
8
@clyde Vegeta pewnie jest
1
@mekston Ogólnie narracja obecna jest taka ze Nico Williams jest na poziomie Mbappe.Francuz ma gorszy okres ale i tak większość przy nim to pachołki.
1
@mekston Miała ale nie pokazała zbyt wiele.Jak na mistrzów i vice mistrzósw swiata z 2018 i 2022 to dosyc blado.
1
@Przemek2323 Moim zdaniem Portugalia gra lepszy turniej niz Francja.Portugalia przynajmniej strzelila na tym turnieju bramki z gry.Francja tylko samobóje i karnego.
1
@Comentateiro Nie ma co się oszukiwac ale nawet Bernardo czy mój Bruno nikogo nie obchodzi ale taki Ronaldo zawsze budził i budzi emocje.Ma coś w sobie.
3
Dopóki Hurkacz nie nauczy się grać w roli faworyta to ciężko będzie mu się grać.Raczej powinien to odrobić ale nie widzę jak on robi półfinał na wielkim szlemie.Raz mu się udało ale obecnie mam wrażenie może odpaść z kazdym i nie będzie to jakies zdziwienie.
9
Trochę jak Jeremy Sochan.Bardzo ciężko nie lubić takich ludzi.Zawsze pozytywni i bije od nich dobra energia.
1
W tamtym momencie nie wyglądało to aż tak zle a kto mógł przewidzieć ze SGA będzie takim koksem na poziomie kandydata na MVP.
1
@Kapitan hawk Pewnie podobnie by grali to co Słowenia.Reprezentacje tego typu musza tak grac tzn twarda defensywa,liczyc na trochę szczęscia i wykorzystac to co los da a los im dał bo Ronaldo zmarnował karnego a ich napastnik dostał nie setke a dwusetke.No musi to trafic a pobiegl i zamknal oczy i palnął.
4
@Kapitan hawk Od początku meczu nie czułem w nim potencjału na kogos kto moze zdecydować o losach meczu.Swoją droga wyceniany jest na 60-70 mln.
2
@barcelonaLM A wystarczyło by Robert nie trafił karnego i Francja miałaby drabinke marzen i Portugalia z Austrią pewnie w 1/4
8
@barcelonaLM Pod względem marketingowym to mógłby być mecz dekady ale nie widze Portugalii z pucharem
5
@szymek029 Powinien odpuscic wolne.Na ostatnie 60 wolnych trafił 1.Po prostu juz nie siedzi.Jest Bernardo i Bruno którzy maja dobrze ulozoną stope i moga cos z tego zrobić.Szkoda tracic szans.
1
@barcelonaLM Po drabince typowałem final Francja vs Anglia i tego się trzymam.Francuzi mimo ze poki co stypa to oni sa druzyną turniejową + Mbappe odpali raczej w koncu.
8
Cancelo mial jednego babola ale w ataku czasami był jednoosobową armią Portugalii.W sumie boki Portugalii czyli Mendes i Cancelo trzymały ten mecz w ataku.
4
@tristan87 W sumie nie jest łatwo tak o się rozpłakać a przynajmniej mi.Może faktycznie poczuł że odpada z turnieju chociaz jest druga czesc dogrywki.Ludzki umysł nigdy nie zostanie do końca zbadany.
1
@Popitek12 A jak odpadnie w pierwszych rundach to co będzie?