Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co ten Lewy rażony piorunem
1
@mekston Kante okrutnie to spieprzył bo wystarczylo dac prostą pilki do Barcoli
0
Austria z drugiego miejsca? @mekston
0
@mekston Nie wiem czy to nawet nie gorszy rywal
0
@mekston Hat-tricka to dzisiaj strzeli Kylian Mbappe
0
Ciekawe czy dzisiaj równiez tvp będzie mieć ddosy
10
Ale starcie
0
@mekston I mysle ze dlatego uwaza Euro>Mundial jesli chodzi o trudnosc
2
@Sysia11 Garnacho za kilka lat będzie świetnym skrzydowym.Ma wszystko by takim być.Coś w stylu Sadio Mane.
1
Atak z PSG z poprzedniego sezonu na Polske.Swoją drogą dziwne ze Barcola wgl nie gra.Nawet z ławki go nie wpuscił w pierwszych dwóch meczach.
3
@Cukson Jest to inny futbol.Na Copa bardziej stawia się na fizycznosc i intensywność.W Europie jednak starasz sie zdominować przeciwnika poprzez swoją technike czy po prostu jakość piłkarską.Lepsi pilkarze to wieksze możliwości.
2
@Herato Uwazam ze Frenkie u Ten Haga byl jednym z najlepszych pomocników
1
@Herato Ten Hag -Frenkie de Jong.
1
@Lionel_Messi10 Mbappe ma ciekawą perspektywe bo w wieku 25 lat byl dwa razy w finale MS.Większość pilkarzy nawet przez cala karierę nie moze sie tam pojawić z roznych przyczyn.Do takich opini na temat co jest trudniejsze potrzeba zawodników bez sukcesów ktorzy biora udział w Ms i Euro/Copa.Patrzac na kariere Mbappe na Ms i na Euro no to roznica jest spora.
1
No i Brazylia remisuje z Kostaryką.Dosyć duża niespodzianka.Oby się Brazylia rozkręciła w czasie turnieju bo w tym meczu na tle takiego rywala nie było widać ze są dużo lepszą druzyną.O ile Kostaryka w ataku niewiele dziś zrobiła to w obronie bardzo solidnie.Tęskno za Neymarem.
0
@Faro Endrick srednio mi pasuje na 9
0
@Faro Savio nawet niezłą zmiane dał,stara sie przynajmniej coś rwać
0
@MesQueUnClub96 To pierwszy mecz dodi
1
@Faro Słaby mecz.Na tle takiego rywala to powinien ich zmiażdżyć a tu kilka zrywów raptem.
0
@MesQueUnClub96 No drabinka na papierze w stylu USA/Urugwaj/Argentyna
0
James może i emeryt patrząc na obecną kariere w klubie ale tą lewą noge zawsze miał świetnie ułozoną.W swoim prime to bym powiedział nawet ze troche taki Messi dla ubogich.Zawsze poda tam gdzie chce.
1
@HypeR Tylko Bułka
2
@Faro Pewnie zerkne jako fan kanarków
1
@barcelonaLM Troche przypomina mi tym Pedriego
1
@barcelonaLM Chiesa play off time
3
@Popitek12 Nie moge popitku.Jestem w ambasadzie hiszpańskiej ze względu na Nadala i Alcaraza + Lamine Yamal.
2
Włochy sredniawe na tym ojro.
1
@Popitek12 Popitek mówilem ci ze to chodzi o Urugwaj a nie Kolumbie
1
Fani Nowego Yorku w tym momencie wyłączyli internet.
1
@barcelonaLM Ma czego żałowac Chorwacja z tego 1 meczu.Trzy bramki w plecy to sporo.