5

Co ten Lewy rażony piorunem

1

@mekston Kante okrutnie to spieprzył bo wystarczylo dac prostą pilki do Barcoli

0

Austria z drugiego miejsca? @mekston

0

@mekston Nie wiem czy to nawet nie gorszy rywal

0

@mekston Hat-tricka to dzisiaj strzeli Kylian Mbappe

0

Ciekawe czy dzisiaj równiez tvp będzie mieć ddosy

10

Ale starcie


0

@mekston I mysle ze dlatego uwaza Euro>Mundial jesli chodzi o trudnosc

2

@Sysia11 Garnacho za kilka lat będzie świetnym skrzydowym.Ma wszystko by takim być.Coś w stylu Sadio Mane.

1

Atak z PSG z poprzedniego sezonu na Polske.Swoją drogą dziwne ze Barcola wgl nie gra.Nawet z ławki go nie wpuscił w pierwszych dwóch meczach.


3

@Cukson Jest to inny futbol.Na Copa bardziej stawia się na fizycznosc i intensywność.W Europie jednak starasz sie zdominować przeciwnika poprzez swoją technike czy po prostu jakość piłkarską.Lepsi pilkarze to wieksze możliwości.

2

@Herato Uwazam ze Frenkie u Ten Haga byl jednym z najlepszych pomocników

1

@Herato Ten Hag -Frenkie de Jong.

1

@Lionel_Messi10 Mbappe ma ciekawą perspektywe bo w wieku 25 lat byl dwa razy w finale MS.Większość pilkarzy nawet przez cala karierę nie moze sie tam pojawić z roznych przyczyn.Do takich opini na temat co jest trudniejsze potrzeba zawodników bez sukcesów ktorzy biora udział w Ms i Euro/Copa.Patrzac na kariere Mbappe na Ms i na Euro no to roznica jest spora.

1

No i Brazylia remisuje z Kostaryką.Dosyć duża niespodzianka.Oby się Brazylia rozkręciła w czasie turnieju bo w tym meczu na tle takiego rywala nie było widać ze są dużo lepszą druzyną.O ile Kostaryka w ataku niewiele dziś zrobiła to w obronie bardzo solidnie.Tęskno za Neymarem.

0

@Faro Endrick srednio mi pasuje na 9

0

@Faro Savio nawet niezłą zmiane dał,stara sie przynajmniej coś rwać

0

@MesQueUnClub96 To pierwszy mecz dodi

1

@Faro Słaby mecz.Na tle takiego rywala to powinien ich zmiażdżyć a tu kilka zrywów raptem.

0

@MesQueUnClub96 No drabinka na papierze w stylu USA/Urugwaj/Argentyna

0

James może i emeryt patrząc na obecną kariere w klubie ale tą lewą noge zawsze miał świetnie ułozoną.W swoim prime to bym powiedział nawet ze troche taki Messi dla ubogich.Zawsze poda tam gdzie chce.


1

@HypeR Tylko Bułka

2

@Faro Pewnie zerkne jako fan kanarków

1

@barcelonaLM Troche przypomina mi tym Pedriego

1

@barcelonaLM Chiesa play off time

3

@Popitek12 Nie moge popitku.Jestem w ambasadzie hiszpańskiej ze względu na Nadala i Alcaraza + Lamine Yamal.

2

Włochy sredniawe na tym ojro.


1

@Popitek12 Popitek mówilem ci ze to chodzi o Urugwaj a nie Kolumbie

1

Fani Nowego Yorku w tym momencie wyłączyli internet.


1

@barcelonaLM Ma czego żałowac Chorwacja z tego 1 meczu.Trzy bramki w plecy to sporo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?