0

@barcelonaLM A przypadkiem Węgry nie są pewniakiem?

0

@barcelonaLM Ja tam licze ze beda jakies niespodzianki ale no Argentyna raczej pewniak do finału

16

@barcelonaLM Messi kupił drabinke

0

@Kuba_1 No prawdopodobnie Dania gra z Niemcami w 1/8 i tu bedzie niespodzianka

0

@Kuba_1 Portugalia to i tak mogła miec drabinke marzen gdyby nie gol Niemców

1

@barcelonaLM Austria nie zdziwie się jak pyknie Holandie i wezmą to drugie miejsce

0

@barcelonaLM No byliby chyba bo Slowenia nic nie zrobi z Anglia pewnie

0

@AFA 1/8- Węgry,Ćwierfinał -Austra,Półfinal-Dania

10

Ale bramka piękna przynajmniej.Dobrze że sędzia to puścił.


0

@mekston Wegry albo Slowenia

1

@MesQueUnClub96 Fajny mecz na papierze tzn Szwajcaria ma szanse na awans

1

Ależ Włochy sobie skomplikowały to Euro.Takim wynikiem pewnie zagrają z Portugalią a dalej nie jest lepiej bo pewnie Holandia/Niemcy/Hiszpania.

0

@MesQueUnClub96 Bo nie komentuje Portugalii

3

@macio_944 Bedziemy wracac do tego 2016 przez długie lata.

0

@bartekvisca Szwajcaria w 1/8 więc kto wie

0

@TheNekro94 Dla Włochów nie bardzo bo jest duza szansa ze skoncza turniej

2

@TheNekro94 Tylko ze wtedy pewnie zagraja z Portugalia a nie ze Szwajcarią

3

@Popitek12 To mój pierwszy beef z @mekston

1

@barcelonaLM Dalej uważam ze mieliśmy szanse z Austrią tzn są lepszym zespołem od nas ale my nic nie zrobiliśmy w tym meczu.To był jeden z najgorszych meczy na tym euro danej drużyny.

1

@pittbull36 Biedna Polska

0

@barcelonaLM Czyli jest jeszcze dla nas szansa?

0

@Gibbon_FCB Oprócz tego ze w pólfinale pewnie Francja to tak

2

@arasz1819 Ale dosyć trudną drabinke

4

@macio_944 Ja wciąż wierze w Duńczyków

9

@Faro Bycie lepszym od Xaviego to chyba nie jest jakieś giga osiągnięcie

3

@partymaker Pytanie czy poradzą sobie z Niemcami w ćwiercfinale.

5

Mówił ze jest głodny gry i rekin zrobił swoje.Ciężko go nie lubić mimo ze umiejętności nie ma na poziomie Barcelony.

1

@PatrychoO Kontuzje chyba leczy ale wiadomo jakie są jego priorytety.Tym transferem w takim wieku sobie zakończył kariere troche.To juz nie to samo co grał w Europie.

1

@MesQueUnClub96 Dobre podejscie.Zawodnik tej klasy raczej nie gra po to by sobie zagrac kilka meczy i poddać.

2

@Luciano99 W sumie troche smiesznie brzmi to zdanie o Vinim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?