Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bedzie go strasznie brakować.Neymar nawet bez formy i z nadwagą ma ten magic touch a Vini póki co ma srednią kariere w reprezentacji.
2
Ciekawa statystyka.
1
Kontrakt na 270 baniek dla 22 latka.W sumie wiele to nie oznacza bo Toronto i tak musi isc w przebudowe.
1
@macio_944 To trzeba usiąść na spokojnie
4
@barcelonaLM https://www.radiopik.pl/public/info/2015/2015-01-13_1421104061.jpg
0
@tristan87 Teraz juz wiem
2
Cavs mają nowego trenera.Wiele w sumie to nie zmieni gdy Donovan odrzuci przedłuzenie.
2
@MesQueUnClub96 Miejmy nadzieje ze takie starcie jesli będzie to w finale
3
@MesQueUnClub96 Bede kibicował Hubertowi w starciu z Novakiem.Obiecuje.
1
@Popitek12 Wątpie czy GOATA Arabii interesuje jakiś Bayern Leverkusen
0
@MesQueUnClub96 No wtedy by było wybitnie wręcz dla Huberta
0
@Popitek12 Nikt nie jest w stanie pokonać Viniciusa JR
1
@Popitek12 On najpierw niech przejdzie te pierwsze rundy
1
@MesQueUnClub96 Zarówno Sinner jak i Alcaraz bedą duzymy faworytami z Hubertem
1
@MesQueUnClub96 Wątpie czy Novak zajdzie aż tak daleko
0
@Popitek12 Serb ma grać
3
Już w piątek losowanie drabinki na Wimbledonie.
0
@NeroTFP1 Polecam Pogbe z 2018 roku
3
Są tu fani serii Fantastycznych Zwierząt?No mnie osobiście to nie porwało. @PatrychoO
1
@Toretto Liczy się liczba zwycięstw a potem h2h
3
Mecze u nas więc pełne hale pewnie będą a same mecze dosyć prestiżowe.My znowy z Brazylią jak w poprzedniej lidze narodów.
0
@barcelonaLM @mekston Mimo wszystko Anglia to Anglia.Oni na poprzednim Euro tez jakos nie zachwycali a finał zrobili a lepsza ta kadra jest niz poprzednia
0
@barcelonaLM Po drugiej stronie mozliwe Francja vs Anglia
1
@mekston A jesli Chorwacja by wygrała to Włosi dla Portugalii?
1
@PatrychoO Nie no Patryku nie mamy szans z Francją
5
Jesli chce wygrać ZP no to czas zacząć coś strzelać.Idealny rywal na przełamanie.
https://x.com/KM10Zone/status/1804964781738127768
1
@mekston Zawiodła mnie Chorwacja w tych meczach z Albanią i Hiszpanią.Troche emerycka piłka
1
@mekston Tam z 3 miejsca chyba nie ma druzyny ktora zagrozi Portugalii
0
@mekston Francja to wgl może miec luksus a jeszcze jakby ktoś odstrzelil Anglików w fazie play off
0
@mekston Ależ szkoda dla Hiszpanii