0

@mekston No Portugalia bedzie miec dosyc ciezki mecz z Holandią/Austrią

1

@KamQiX Potencjalnie Wlochy/Anglia/Francja to droga do finalu xD

6

A Hiszpanie pewnie marzy o takim wyniku :D

0

@Zip Francja,Anglia i Niemcy po jednej stronie na ten moment

0

Jesli Portugalia ominie Niemców w swojej drabince to będzie giga fart.

0

@GeneralXavi Przeciez my zawsze gramy 3 mecze o nic to juz przyzwyczajony powinienes byc xd

4

Ależ turniej. @Comentateiro


0

@AlexDark00 Lewy strzeli coś z Francją?

6

@PatrychoO Ale ma bica

0

@mekston Troche choke Lando

0

@mekston Brawo Lewis ;v

0

@Azi Wiadomo ze auto w F1 robi jakieś 90% roboty dlatego licze ze ferrari będzie bardzo solidnie a z tego co się mówi to tak będzie w next sezonie.

0

@mekston Niby tak ale nie widzę by jakiś kierowca poza Maxem i Lewisem którzy już mają mistrzostwa na koncie mógł dalej wygrac mistrza.Tu trzeba czegoś więcej niz bycie dobrym kierowcą.Reszta tego nie ma moim zdaniem chociaz lubie bardzo Leclerca.

0

@mekston Patrząc na cały sezon to nie jest auto które pozwala rywalizowac Lewisowi na najwyższym poziomie

0

@Azi No obecnym autem które ma nikt nie jest w stanie podjąć walki bo to nie jest auto nawet na TOP3 w sezonie

0

@Azi Czyli na co?Na Maxa który rywalizuje sam ze sobą od 2 lat?Trzeba konkurencjil.

1

@Azi Rywalizacja Maxa z Lewisem to coś co elektryzuje wszystkich fanów F1.Tego brakuje.

1

@mekston Juz nie moge się doczekać Sir Lewisa w ferrari.On potrzebuje rywalizować na najwyższym poziomie.F1 tego potrzebuje.

2

Punkty po pierwszym podaniu Jannika w drugim secie...
22/22. @mekston

4

@budel17 Dlatego tez servboty nie wygrywają szlemów

4

Jannik Sinner zwycięzcą ATP Halle.Gdyby Hubert miał ciut lepszy ten return to może by ukąsił Włocha. @mekston @barcelonaLM

2

Sinner z pierwszym setem.

1

Neymarowi juz chyba zostało tylko granie w pokera


2

@adi7adi8 Lige narodów tez mozna by wygrac bo u siebie (u chłopaków)

1

@tomek256 Pierwszy gol Mbappe w historii Euro,lepiej byc przy tym

3

@MesQueUnClub96 Jaki cel Hubert realny ma ten turniej?Półfinal to bedzie już top?

0

@MesQueUnClub96 Smutna informacja.Zasługiwał by zagrac na ostatnim Wimbledonie

1

Trochę jak z dzieciakami w tym pierwszym secie nasi panowie siatkarze.Kubańczycy power w łapie ale techniki to tu zbyt dużej nie ma.

8

A taka seria była. @mekston


0

@AFA U nas wiele rzeczy brakuje.Zresztą na koniec to my odpadamy jako pierwsi z Euro.Jesli nie jestes Polakiem to raczej nie oglądasz meczów z naszym udziałem.Po prostu tu nie ma nic co chciałbys zobaczyć jako kibic piłki nożnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?