Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston No Portugalia bedzie miec dosyc ciezki mecz z Holandią/Austrią
1
@KamQiX Potencjalnie Wlochy/Anglia/Francja to droga do finalu xD
6
A Hiszpanie pewnie marzy o takim wyniku :D
0
@Zip Francja,Anglia i Niemcy po jednej stronie na ten moment
0
Jesli Portugalia ominie Niemców w swojej drabince to będzie giga fart.
0
@GeneralXavi Przeciez my zawsze gramy 3 mecze o nic to juz przyzwyczajony powinienes byc xd
4
Ależ turniej. @Comentateiro
0
@AlexDark00 Lewy strzeli coś z Francją?
6
@PatrychoO Ale ma bica
0
@mekston Troche choke Lando
0
@mekston Brawo Lewis ;v
0
@Azi Wiadomo ze auto w F1 robi jakieś 90% roboty dlatego licze ze ferrari będzie bardzo solidnie a z tego co się mówi to tak będzie w next sezonie.
0
@mekston Niby tak ale nie widzę by jakiś kierowca poza Maxem i Lewisem którzy już mają mistrzostwa na koncie mógł dalej wygrac mistrza.Tu trzeba czegoś więcej niz bycie dobrym kierowcą.Reszta tego nie ma moim zdaniem chociaz lubie bardzo Leclerca.
0
@mekston Patrząc na cały sezon to nie jest auto które pozwala rywalizowac Lewisowi na najwyższym poziomie
0
@Azi No obecnym autem które ma nikt nie jest w stanie podjąć walki bo to nie jest auto nawet na TOP3 w sezonie
0
@Azi Czyli na co?Na Maxa który rywalizuje sam ze sobą od 2 lat?Trzeba konkurencjil.
1
@Azi Rywalizacja Maxa z Lewisem to coś co elektryzuje wszystkich fanów F1.Tego brakuje.
1
@mekston Juz nie moge się doczekać Sir Lewisa w ferrari.On potrzebuje rywalizować na najwyższym poziomie.F1 tego potrzebuje.
2
Punkty po pierwszym podaniu Jannika w drugim secie...
22/22. @mekston
4
@budel17 Dlatego tez servboty nie wygrywają szlemów
4
Jannik Sinner zwycięzcą ATP Halle.Gdyby Hubert miał ciut lepszy ten return to może by ukąsił Włocha. @mekston @barcelonaLM
2
Sinner z pierwszym setem.
1
Neymarowi juz chyba zostało tylko granie w pokera
2
@adi7adi8 Lige narodów tez mozna by wygrac bo u siebie (u chłopaków)
1
@tomek256 Pierwszy gol Mbappe w historii Euro,lepiej byc przy tym
3
@MesQueUnClub96 Jaki cel Hubert realny ma ten turniej?Półfinal to bedzie już top?
0
@MesQueUnClub96 Smutna informacja.Zasługiwał by zagrac na ostatnim Wimbledonie
1
Trochę jak z dzieciakami w tym pierwszym secie nasi panowie siatkarze.Kubańczycy power w łapie ale techniki to tu zbyt dużej nie ma.
8
A taka seria była. @mekston
0
@AFA U nas wiele rzeczy brakuje.Zresztą na koniec to my odpadamy jako pierwsi z Euro.Jesli nie jestes Polakiem to raczej nie oglądasz meczów z naszym udziałem.Po prostu tu nie ma nic co chciałbys zobaczyć jako kibic piłki nożnej.