0

Cały Dembele xd

1

@Faro Barcola to raczej LS

4

Kounde pilka marzenie

1

@Faro Czy ja wiem,nie mieli setki takiej jak Francja

8

@Faro Juz powinni prowadzic ale Griezmann spieprzył

1

@mekston Kante po tym turnieju transfer do Europy

0

Thuram co podanko rzucił..no no.

0

@mekston Mysle ze Francja obnaży nasze wszystkie braki i pewnią nam spakują walizki

1

@Comentateiro Wynik jest okrutny a moze byc 0 po turnieju

12

@mekston Nie ma to znaczenia.Nie wygramy z Francja choćby wszyscy nasi byli w prime.

4

Biedne dzieciaki


2

@mekston Znowu ten toporny Thuram

2

Jest nadzieja.


0

@Colon Tylko w jednym kolorze maska moze byc

2

@Stinger_ Ja oglądam futbol,tenis,koszykówke,siatkówke i f1 i w sumie z kazdego mam po częśći satysfakcje

1

@takisobiektos Szkoda ze w Manchesterze mu nie wyszło

1

Na kanale zero po 45k oglądajacych a meczyki,kanal sportowy i tvp sport jakieś 15k.Jednak Czesio Michniewicz grzeje ludzi.

8

Sport mniej popularny ale tyle ile radości i dumy dają to ich.


0

@MesQueUnClub96 Wątpie ale marzyć można

0

@MesQueUnClub96 Zwyciestwo Alcaraza w RG to chyba pozytyw

0

Mbappe jednak ławka.


1

Mbappe gotowy. @mekston


1

Lepsza druzyna wygrywa i tyle.Tragiczny mecz.

0

@AFA Juz nie ma zadnych szans

3

Włodar w punkt


2

Jednak ten kurs 2.00 na Austrie i 4.20 na nas nie był z dvpy

1

@mekston Słaby strzał

0

Żeby czasem się nie okazało ze po tym turnieju będzie okrągłe 0 pkt.Format turniejowy jest okrutny.

1

@lntrowertyk To Ralf

0

@Bagsik88 Oni nawet jak byli w cwiercfinale to nie byli 6 druzyna.Nigdy nie byli,nie sa i nie beda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?