Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kuba_1 Kiedyś mega piłkarz ale poszedł grac dla Katarczyków i chyba juz mu sie nie chce grac na poważnie.
0
Chyba LaMelo już znudzony koszykówką
1
@Herato Zawsze taki był
1
@Herato Lisandro Martinez gra dobrze ale niestety jest podatny na urazy
0
@MesQueUnClub96 Dziwisz się?Przeciez on jest zajeżdżany co sezon.Chyba w zadnym innym zespole tyle pilki nie trzyma jeden zawodnik jak Doncic.Kazda akcja idzie przez niego.
1
@Katalonik97 Poczekałbym do rewanzu bo nagle się okaże ze Dembele ich przewiezie
0
@MesQueUnClub96 Dodi on gra na 38% z gry i 26% za trzy.Jak na Doncicia to jest tragedia.Zresztą on sam ostatnio mówił ze musi pomóc Irvingowi.To nie jest Luka z sezonu zasadniczego.
0
@MesQueUnClub96 Prawda.Zobacz sobie jego poprzednie play offy.W tych gra na takich % jakby był Jordanem Poolem.
2
@Emhyr Najlepszy zawodnik w półfinale LM.Piękne czasy Jadona.
0
@MesQueUnClub96 Luka musi sie obudzic bo jesli odpadna to przez niego i jego gre,najgorsze play offy w karierze póki co
0
@FcPortoFan1999 Niestety tak
2
Must have do obejrzenia.Dzisiaj mecz nr 5 Lac vs Dallas.
0
@Khajio Od zawsze mówiłem ze jest koks pilkarzem i by go nie skreslać
0
@mekston Napewno zakładali lepszy wynik ale no zmarnowali okrutnie dobre okazje.Dembele nie ma prawa wyjsc z tego meczu bez gola a jednak
4
@Borneo Słuszna uwaga
0
@barcelonaLM Z Bayernem tak ale z Realem ich nie widze
1
Jadon
0
Sancho za Fatiego o każdej godzinie dnia i nocy
1
Komentarz usunięty
1
@mekston Dodi mam wrazenie czasami ze oglada inny mecz
0
@MesQueUnClub96 Dał setke Dembele?
1
@MesQueUnClub96 Jaki mecz oglądasz
1
@MesQueUnClub96 Mbappe dzis zniknął>?XD
0
Dembele to już mógł tu miec hat-tricka.Nie wylosował dziś dobrego meczu Usman.
0
@Messibestplayerintheworld Ponoć oczekują 50-60mln więc dla Borussi to o wiele za dużo
0
@Messibestplayerintheworld Za duzo Manchester chce i z tego co sie mowi to Borussia odpusci
0
@Messibestplayerintheworld On wraca po tym sezonie
1
@mekston Dembele wrócil do swojej formy
7
@D10SLEO Gral na Cancelo wiec wiadomo
0
@mekston I tak wytrzymali to z pomoca delikatną szczęscia