1

Sabalenka w tiebreaku troche jak Djokovic.Kapitalny tenis.

2

@adi7adi8 @tbas Tez Rybka genialnie grająca nie moze sobie poradzic ze srednią Sabalenką

0

@tbas Licze na Sabe bo pojedynki #1 z #2 to zawsze ozdoba meczu.

2

Sabalenka pod względem mentalnym kapitalnie wróciła do tego meczu.Po takim rozjechaniu w pierwszym secie niejedna by już pakowała walizke.

4

@Kinginiesta To tylko Kowal po alko

3

To jest pytanie.


8

Najbardziej zmarnowany zawodnik ostatniej dekady biorąc pod uwage potencjał.Neymar do tej pory mógł być jednym z najlepszych.


1

@MesQueUnClub96 A ile mam dać w serii 3:2?Wątpie zeby Harden z PG zagrali gorszy mecz

2

@barcelonaLM Moze nie pewniak ale tak 60% na awans bym im dał

1

Ulala


4

No to G6 może być konkretne.


0

@Emhyr Ja tam go lubie ale nigdy w tym klubie nie osiagnie sukcesu

1

@MesQueUnClub96 Ksiązki sobie kup lepiej

1

@MesQueUnClub96 Chyba najładniejsze z tych co mają

6

@mekston To musi byc @Popitek12

1

To prawda.DJJ rozgrywa dobre play offy.Robi to co się od niego wymaga.


0

@marcin62 Za dobry ma kontrakt zeby uciekac,nigdzie nie dostanie takich pieniędzy

0

No ciekawe co z Sancho będzie.Jak dla mnie to jak bedzie zmiana trenera to zostanie a jak Ten Hag zostanie to pewnie odejdzie.


1

@Kidd Kyrie przeciez tez moze na pełnym biegu nagle się zatrzymać jak gdyby nic i oddac rzut.Ma niesamowita kordynacje ruchową.

2

Na pełnej szybkości taka kontrola piłki.


0

@MesQueUnClub96 Nie wiadomo czy Giannis i Lillard zagraja w g6

1

@MesQueUnClub96 No Indiana niestety kompromituje sie w tej serii.Wygrywaja tylko dlatego ze liderzy Milwaukee nie moga grac.Przeciez ten ich ostatni mecz to kryminal koszykarski byl.

2

@MesQueUnClub96 Bardziej chyba czekam na NYC z 76.Tam jest większy ogień.Tutaj komu siada ten wygrywa.Do tego lider LAC nie jest w stanie grać w koszykówkę na pelnej intensywnosci.

2

@MesQueUnClub96 Ale w wilkach sa ludzie ktorzy od lat graja w play off jak Conley czy Gobert.Kat tez juz troche pogral.Jedynie Ant jest bardzo mlody ale on mentalnie jest koksem.W Okc przy waznych rzutach mogą ręce zadrżeć w końcówkach meczów.

2

@MesQueUnClub96 Napewno będzie to trudniejszy rywal dla Okc ale ta ich młodzież fajnie gra.Dużym minusem jest brak doświadczenia w porównaniu do takiego Irvinga czy nawet Luki ktory gra juz kilka lat w play off.W okc to doświadczenie jest zerowe praktycznie.

2

@MesQueUnClub96 Mam wrazenie ze Okc obie druzyny sprzata w 6 ale z drugiej strony zmietli tylko Orlean bez Ziona.Zobaczymy.

2

@kaamil1910 Czemu taka agresja z rana

1

@MesQueUnClub96 Ale monolog zapodałes

23

@Herato Vini bo wykorzystuje swój kolor skóry do wlasnych korzysci.Ronaldo był jaki był ale nie robił takich akcji.

2

Śmieszne niektore sa te faule na Embiidzie xd @BartqRKO


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?