Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sabalenka w tiebreaku troche jak Djokovic.Kapitalny tenis.
2
@adi7adi8 @tbas Tez Rybka genialnie grająca nie moze sobie poradzic ze srednią Sabalenką
0
@tbas Licze na Sabe bo pojedynki #1 z #2 to zawsze ozdoba meczu.
2
Sabalenka pod względem mentalnym kapitalnie wróciła do tego meczu.Po takim rozjechaniu w pierwszym secie niejedna by już pakowała walizke.
4
@Kinginiesta To tylko Kowal po alko
3
To jest pytanie.
8
Najbardziej zmarnowany zawodnik ostatniej dekady biorąc pod uwage potencjał.Neymar do tej pory mógł być jednym z najlepszych.
1
@MesQueUnClub96 A ile mam dać w serii 3:2?Wątpie zeby Harden z PG zagrali gorszy mecz
2
@barcelonaLM Moze nie pewniak ale tak 60% na awans bym im dał
1
Ulala
4
No to G6 może być konkretne.
0
@Emhyr Ja tam go lubie ale nigdy w tym klubie nie osiagnie sukcesu
1
@MesQueUnClub96 Ksiązki sobie kup lepiej
1
@MesQueUnClub96 Chyba najładniejsze z tych co mają
6
@mekston To musi byc @Popitek12
1
To prawda.DJJ rozgrywa dobre play offy.Robi to co się od niego wymaga.
0
@marcin62 Za dobry ma kontrakt zeby uciekac,nigdzie nie dostanie takich pieniędzy
0
No ciekawe co z Sancho będzie.Jak dla mnie to jak bedzie zmiana trenera to zostanie a jak Ten Hag zostanie to pewnie odejdzie.
1
@Kidd Kyrie przeciez tez moze na pełnym biegu nagle się zatrzymać jak gdyby nic i oddac rzut.Ma niesamowita kordynacje ruchową.
2
Na pełnej szybkości taka kontrola piłki.
0
@MesQueUnClub96 Nie wiadomo czy Giannis i Lillard zagraja w g6
1
@MesQueUnClub96 No Indiana niestety kompromituje sie w tej serii.Wygrywaja tylko dlatego ze liderzy Milwaukee nie moga grac.Przeciez ten ich ostatni mecz to kryminal koszykarski byl.
2
@MesQueUnClub96 Bardziej chyba czekam na NYC z 76.Tam jest większy ogień.Tutaj komu siada ten wygrywa.Do tego lider LAC nie jest w stanie grać w koszykówkę na pelnej intensywnosci.
2
@MesQueUnClub96 Ale w wilkach sa ludzie ktorzy od lat graja w play off jak Conley czy Gobert.Kat tez juz troche pogral.Jedynie Ant jest bardzo mlody ale on mentalnie jest koksem.W Okc przy waznych rzutach mogą ręce zadrżeć w końcówkach meczów.
2
@MesQueUnClub96 Napewno będzie to trudniejszy rywal dla Okc ale ta ich młodzież fajnie gra.Dużym minusem jest brak doświadczenia w porównaniu do takiego Irvinga czy nawet Luki ktory gra juz kilka lat w play off.W okc to doświadczenie jest zerowe praktycznie.
2
@MesQueUnClub96 Mam wrazenie ze Okc obie druzyny sprzata w 6 ale z drugiej strony zmietli tylko Orlean bez Ziona.Zobaczymy.
2
@kaamil1910 Czemu taka agresja z rana
1
@MesQueUnClub96 Ale monolog zapodałes
23
@Herato Vini bo wykorzystuje swój kolor skóry do wlasnych korzysci.Ronaldo był jaki był ale nie robił takich akcji.
2
Śmieszne niektore sa te faule na Embiidzie xd @BartqRKO