Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Duzy test dla Bostonu tak naprawde odrazu w 1 rundzie aczkolwiek nie skreślałbym Atlanty i Chicago.Pamiętajmy to jest tylko jeden mecz.
4
Srodek na igrzyska w postaci Hubera,Kochana i Bienka mamy kosmiczny.Żadna repka nie ma podjazdu.
2
@MesQueUnClub96 A ja bym chciał Miami z Bostonem za ostatni rok
3
Rewelacyjny mecz się zapowiada. @BartqRKO
5
@MesQueUnClub96 No moge ci nawet powiedziec co.Ma 38 lat,milion operacji i nie grał 1.5 roku w tenisa xd.
0
Ależ to będą fun to watch mecze USA na igrzyskach.
2
Ależ go wyczyścił w tym gemie.Piękny gem.
1
@mekston Backhand chodzi jak za najlepszych lat
3
Rafa wraca do meczu i 3:3. @mekston
0
@MesQueUnClub96 Jest prawie 15 lat młodszy więc wypadałoby tak zrobić XD
4
Sprany weteran który będzie oczekiwać wielkich pieniędzy w lato.Klay był wielki ale obecnie to cień zawodnika.
1
@Popitek12 Guardiola chyba,Sir Alex to mental
1
@mekston Piękny doping ma w Barcelonie
1
Rafix zaczyna swój mecz z De Minaur'em.Ciezki rywal ale zobaczymy. @mekston
6
@LionelM95 Dziwne masz definicje kompromitacji.Kompromitacje to były z Romą czy Liverpoolem.Dzisiaj skompromitował się jeden zawodnik i połozył przy tym cały zespół.Szukanie winnych w jednostkach w sporcie drużynowym jakim jest futbol jest zawsze słabe ale fakty są takie ze Araujo wyrzucił Barcelone z LM poprzez swoją głupotę.
1
Ciężka decyzja.Lewego nie mógł zdjąć bo to jedyny napastnik i ktos musi stać w tym ataku.Rafa tez wydawał się nietykalnym do zdejmowania w tym dwumeczu.
2
@P33ck I to dosyć sporym chociaz Borussia lubi w niespodzianki.
0
Lakers awansowali do play off ale Zion terminator.
3
@zodiak_10 Czekał cały sezon na ten dwumecz
7
@barcelonaLM Nie.Finał LM to coś wyjątkowego.
0
@axegrinder @BIGCULES Dzięki panowie ^>^
2
Swoją droga okazuje się ze PSG w fazie pucharowej dostało Sociedad,Barcelone która wciąz odbudowuje się w Europie i Borussie Dortmund.Niezły fart. @mekston
38
Kompromitacja trenera
1
Prawda jest taka że to była szansa na coś wielkiego.W półfinale z całym szacunkiem ale Borussia to przeciwnik marzenie a w finale niech się dzieje wola nieba.Za rok to mozesz dostać na start jakiś Bayern czy City i odrazu będzie wypad.
19
Rafał z rigczem
10
@Pawel13sz Odkleiło go
1
@Kazragore Jak KDB nie grał 3 miesiace wiec za co ZP xd
5
Futbol w pigułce.
7
@MesQueUnClub96 To do lekarza jesli sport ma taki wpływ na ciebie XD
1
Coś w tym jest.Cancelo zawsze w tej obronie miał problemy.Czasami udawało się to maskować dobrym atakiem.