Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Nie wierze ze przez 45min nie trafią nic
4
@macio_944 Powiedzmy sobie szczerze to graniczy z cudem ten awans
0
@TheNekro94 Juz nie xd
1
@betleyoneDEjong Po co jak to czerwo?
0
Mocny autobus się szykuje teraz xD
7
Ale czerwo wedlug przepisów zasłuzone niestety,Araujo moze przegrac ten dwumecz Barcelonie tą głupota.
4
Juz lepiej bylo go puscic
1
Marek co wyjął kyliana wowww
0
@MesQueUnClub96 No w koncu ty tu jestes
0
@MesQueUnClub96 Czemu tylko?Dla zdrowia trzeba czasem dodi
1
@VegetaPolska No smierc tego ziomka co świrował z Octavią chyba najbardziej pogrązyła serial.Jedna z najbardziej pozytywnych postaci a oni go wyrzucaja tak wczesno.
0
@pt9 A zerkne bo w sumie zadnego nie widzialem z nich,ja troche jestem laik serialowy.Duzo filmow ogladam a seriali az tak to nie.
0
@MesQueUnClub96 To sobie no wiesz co zresztą
0
@VegetaPolska No śmierc Bellamiego dla mnie totalnie z dvpy.Zreszta jako ze byl jednym z glownych aktorów to strasznie mało go było w last sezonie.
0
@Striker No pierwsze sezony mega sie zajaralem ale pozniej z szacunku do kolezanki obejrzalem reszte
2
The 100 spoko serialik ale jak większość seriali to jednak te ostatnie sezony odstają poziomem od reszty przynajmniej według mnie.W sumie mało jest takich seriali gdzie kazdy sezon trzyma równy i dobry poziom. (mozliwy spojler w komentarzu)
0
Był piękny kiedyś ale niestety czas odejść.
11
@FCB17 Obiektywnie Cristiano
1
@MesQueUnClub96 No ale wiesz jak Rafa gra a oczekujesz zeby tu chyba grał jak w swoim prime xd
4
@MesQueUnClub96 Ale czemu tak się emocjonujesz dodi jak on cie nie obchodzi xd
0
@MesQueUnClub96 No zabrzmiało to toksycznie dodi,myslalem ze jestes inny
2
@MesQueUnClub96 Czemu jestes taki toksyczny w stosunku do kobiet
1
Takich rywali samym skillem Rafa ogra ale na tych lepszych niestety bez fizyczności to będzie droga przez męke.
4
@barcelonaLM Gdyby tylko Rafix był zdrowy.Człowiek znów by pooglądał jego złomowanie rywali
0
@MesQueUnClub96 Niee,nie lubie ich koszykówki.Graj totalny syf oparty na Giannisie
0
@Visca_barca Chyba ze Dame strzeli 50-60pkt ale to sie nie dzieje w tym sezonie
3
Milwaukee bez Giannisa to moze byc zabawny w sumie zespół.Oby Indiana ich sprowadziła na ziemie.
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze chciałby lepiej ale gra pewnie na tyle na ile ciało mu pozwala
1
@MesQueUnClub96 Co ty dodi oczekiwałes ze bedzie ładowac jak Hurkacz,to ze on jest na korcie to cud
0
Kadra USA na igrzyska.