Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Mbappe>Lewy
7
W sumie tak było.
1
Swoją drogą MVP tego meczu chyba powinien być Barcola.
1
Ależ Cancelo ma farta ze i tak głównym winnym jest Araujo.Najgorszy mecz Portugalczyka w tym sezonie.Tragedia.
0
@mekston Dobry dzisiaj mecz zagrał.Godny swojego statusu obecnie w piłce.
0
Kounde jaka asysta do Kyliana Xd
1
@mekston Chło pco mu podał XDD
1
Dembele sie smieje XDD
3
@mekston Drabinka marzeń
1
@macio_944 Z Cadizem mozna dostac czerwo ale no nie w LM
0
@mekston I Dortmund w pólfinale z szacunkiem do nich
4
Ale Frenkie kręci te kółka
0
@mekston Wielka szansa dla Kyliana na ZP
0
@PatrychoO Partidazo,ma szczescie ze i tak wszyscy beda mowic o Araujo
6
Sprzedal ten mecz to Araujo.Na takim poziomie jego zachowanie konczy ten dwumecz.Niestety.
1
@Comfortable_ Dramat rwedqdfewre
0
@mekston I tak daleko zaszli
1
Jest po meczu nie ma co się oszukiwac
0
@macio_944 Chyba ze Ter Stegen prime
0
Atletico na 2:1 i cyk.
1
@macio_944 Borussia co rozgrywa partidazo
4
Dembele wgl nie strzela bramek w tym sezonie ale w dwumeczu z Barcą wiadomo xd
1
@GeneralXavi @patrix211 Chyba Fermina bym zaryzykował
4
@macio_944 Futbol bywa okrutny.Jedna decyzja niszczy wszystko.
4
Jak dla mnie Pedri odrazu out w drugiej polowie.Teraz to potrzeba biegaczy a z jego fizycznoscią to bedą go jechać okrutnie.
0
@mekston Cały Dembele.Nieprzewidwalnosc w pigułce.
10
@Faro Wszystkim.Do bani to było.
6
Nawet mógł go puscic bo on za daleko sobie ją wypuścił.
https://x.com/54c4d63cc4/status/1780318014497272202
1
@TheNekro94 Tymbardziej ze on nie był wychowankiem,takie zycie
0
@mekston Nauczyl sie grac