4

Karrigan co kręci Jamesa Bonda

0

Alez wejscie Navi w inferno.Faze w szoku.

0

@Bagsik88 Co znowu chcesz odemnie bagsiku

0

@Faro I tak jest jednym z najlepszych transferów ostatnich lat

3

@MesQueUnClub96 To ich rezerwowy dodi ktory nie gra jak cos

1

Jak Navi wygra ten turniej to jL chyba MVP chociaz wonderful tez blisko.


1

@takisobiektos Tak naprawde zostawil Raina na pożarcie

0

Pierwsza mapka dla NaVi.Ten ich Ancient troche taka zasadzka na opponentów ;v.Naprawde dobrze go grają.

2

@barcelonaLM Wygra bo nie ma z kim przegrać

0

@takisobiektos To mnie z NaVi chyba najbardziej zachwyca poztywna energia lidera.Tyle razy był odrzucany a udowodnił swoje.

0

@PawkoFCB A obojętnie mi w sumie tzn fajnie by bylo zobaczyc 3 mapy

2

Finał Majora za 10minut.Szkoda ze nie G2 ale i tak sie obejrzy.


7

@Sulimo Lewy to wirtuoz gry kombinacyjnej?Dla mnie ten sam poziom co Haaland a Kane to inna bajka

9

@HighestInTheRoom Oczywista oczywistość.Dla mnie Mbappe to najlepszy pilkarz na swiecie po emeryturze Leo.

13

@Sulimo Haaland>Lewy w wieku Haalanda

11

@Sulimo Haaland kazdego dnia>Lewy

2

@MesQueUnClub96 No nie dodi idz spac

0

@MesQueUnClub96 Zobaczymy dodi

4

@Saviola88 No jest kapitanem

0

@MesQueUnClub96 Moze ale 76 go potrzebują by byc w tych PO.

4

Niech wraca bo bez niego 76 to totalnie inny zespół.Jeden z najbardziej dominujących zawodników.


0

@Emhyr Weryfikacja Xaviniety za tydzien bedzie

1

@HighestInTheRoom Nic tzn mam kota ale mam do niego na tyle slabosc ze ciezko sie gniewać

2

@mekston Jesli wezmiemy osiągniecia to mało który napastnik moze sie zblizyc do Lewego.No tak naprawde tylko Suarez ale czystko jakościowo i piłkarsko na boisku ciężko mi stwierdzić ze Robert Lewandowski jest większym grajkiem niz Harry Kane.

0

@Donnie_Darko W punkt

1

@marcin62 Styl bycia Rafala jest jakby byl wygenerowanym w AI

0

@mekston Zreszta takie gdybanie na koniec nie ma sensu bo nikt nie wie jak by bylo a fakty sa takie ze Tottenham od x lat nic nie wygral i nieważne czy jest tam Kane czy go nie ma.

1

@michal26 Ale tez to nie wina Kejna ze Bayern jest beznadziejny.Anglik gra wybitny sezon a przypominam ze to jego debiut w nowym srodowisku.

0

@mekston Watpie tzn jakby gral razem z Kejnem to ta

10

@michal26 Jakby Lewy mial grac w Tottenhamie i mial 2 sytuacje na mecz to by szybko wyjechal z Anglii.Malo docenia sie Kejna ze on z niczego wykrecal potezne liczby a ze nic nie wygrywał to nic dziwnego.Tam by Messi nic nie wygral.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?