Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kuba_1 Największy atut Mbappe czyli moze ci strzelic bramke z kazdej pozycji
4
Ależ to będzie test dla defensywy Barcelony.
0
@PatrykBarca Ale nadal Xavi out czy in?
37
Trochę tak jesli chodzi o poziom gry Roberta z początku sezonu
https://x.com/fromdahkrib/status/1769471769239318618
0
@barcelonaLM Jeszcze tylko Hiszpan z El Palmar
2
@MesQueUnClub96 Piękny Kyrie
1
Król Kyrie i lewa rączka
0
@MesQueUnClub96 Nie ma szans dodi
0
Zimna krew Murraya
2
Zamknąc Mbappe w szafie przed LM
5
Ale brama żółwia @mekston
2
Carlitos odrabia przełamanie. @mekston @barcelonaLM
1
@P33ck +pamiętajmy tu nie ma de bruyjnów i sytuacji tez nie zawsze zbyt duzo
9
Lewy moze i zarabia duzo ale wciąz jest najlepszym zawodnikiem w ataku od 2 lat.
0
@mekston Gotuje niczym Med Carlosa
3
Lewy se wrzuca nawet dzis
https://x.com/centregoals/status/1769475518616027430
2
Robercik.
1
Tylko Iga potrafi z topowych zawodniczek zrobić zawodniczki z top 100.Ale gwałt w drugim secie.
23
@Heros11 Z szacunku do Barcelony
1
Skończyly się trójki Milwaukee i mecz od nowa
1
No to czekanko derby w finale wrrr.
1
@mekston klasyk derby w finale
1
@barcelonaLM Pojedynek sredniakow ale Manchester better
0
@Danny Gaucho Tam nie powinno być dogrywki Statham
1
@kamil295 18 trójek na blisko 70%,kosmos
1
@Sulimo Jednak nie xd
1
Szczerze to nie pamiętam meczu w którym Liverpool by aż tak cierpiał
0
@FCB_dimiC Nie wyrównaja xD
1
@Popitek12 Bruno ile zdrowia dzis zostawił to jego
1
Liverpool chyba żałuje wylosowania Manchesteru w FA