Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB Mocny statement
7
@Popitek12 Falcao>Max Verastappen
1
Sinner w najważniejszym momencie się obudził przy serwisie Holendra i drugi secik wpada dla niego.Teraz pewnie juz będzie z górki.
13
@Luciano99 Chyba @Faro zlozy protest
0
@FcPortoFan1999 Holender sobie odpocznie bo dużo dzisiaj zdrowia zostawia i póki co wygrywa
0
@takisobiektos Zobaczymy jak chłopaki z EF zareagują na granie z kibicami
0
@takisobiektos Ciekawi mnie C9 w sumie najbardziej z tych czterech par
2
Pa pa Faze z majora
https://x.com/jestkyi_tip/status/1771992794841718810
0
@PatrykBarca Skoro on chce odejsc więc po co na siłe?
4
@barcelonaLM Te Atletico w sumie spoko są nawet kolorystycznie
0
@takisobiektos Ma 20 lat więc pewnie wróci jeszcze ale ten ostatni rok cień Duńczyka
0
@MesQueUnClub96 Tak czy siak ta mączka to najsłabsza nawierzchnia Hubercika.Mówienie ze potrafi tam grac to chyba zbyt dużo.Musi troche lepsze miec te wyniki na cegle.
2
@MesQueUnClub96 No w porównaniu do teraz gdy jest najlepszym tenisista na świecie
1
@MesQueUnClub96 Wtedy też Sinner nie był takim kocurem jak teraz
1
@MesQueUnClub96 Potrafi grać na mączce to Alcaraz albo Djoković a Hubert próbuje wyjsc z 4rundy na RG
1
@MesQueUnClub96 Hubercik na mączce troche bambik ale no zobaczymy
3
Trzyma to G2 momentami w pojedynke.
2
Ale pech VP w tej koncówce.Kto wie moze ta runda zawazy o awansie na playoffy majora.
0
@marcin62 Czyli tzw brak cojones
5
Bum bum.
5
@Lucerfi On ma coś w sobie co niestety odpycha.Taki sztuczny Rafał się wydaje troche.
0
@mekston Sainz...Charles is faster
7
A tu niespodzianka
2
@mekston To chyba najwieksza zaleta Carlosa ze jego mecze są fun to watch.Po prostu oglądasz chłopaka który sobie wyszedł na kort i chce zaimponowac ludziom.Do tego Carlos ma ta pozytywną energie.Nic dziwnego ze praktycznie na większosci kortach czuje się jakby grał u siebie w Hiszpanii.
1
@Miszak Takie mecze często sa problematyczne bo faworyt musi wygrać i to z klasą i Carlos to zrobił a sam mecz był super do oglądania bo wynik nie oddaje umiejetności Hiszpana Baen'a.
6
Robota zrobiona i zobaczymy w next meczach. @mekston
1
Słabiutki tie-break Huberta
1
@Comentateiro Doswiadczenie Toniego napewno pozytywnie wplynie
0
@Emhyr Zatrzymal francuskiego cracka
1
@Comentateiro Niemcy faworyt Euro?