Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liverpool nie do poznania
0
@mekston Zawsze to mówie,kazdy trener potrzebuje takiego zawodnika
0
Scott McTominej klasyczek
5
18:00-Milwaukee vs Suns
20:30-Mavs vs Denver (oba mecze w canał+sport)
2
@P33ck A no tak dzis Puchar Anglii,o 18 mecz nba,21 Barca Atleti a 22 final IW
1
@BartqRKO Dycha niby gwiazda w Polsce ale najlepszy to on był w tym starym składzie Ence
1
@ranger3120 To najbardziej chyba boli ze w tym ataku nie udało sie ani jednej rundy
3
Mieli 3:0 w dogrywce i jak to przegrywasz to niestety w pape.Aj te nasze Ence.
6
Ale takiego cobblestone'a bym obejrzał na majorze,sentymentalna mapka
1
@adi7adi8 Ten Vinicius Junior
0
Ale Ence wyciągneło ten meczyk
1
@Popitek12 Z bólem ale Frank Lampard
1
@escarabajo Solidny sezon ale nie uznałbym go za top jak Declana
2
@P33ck No Liverpool moze machnąc ta LE,AV wydaje się faworytem w lidze konfrenecji a w LM wiadomo City tez pewnie daleko zajdzie.
4
@escarabajo Dodałbym Declana Rice'a
2
@takisobiektos Tam sie liczy wyniki z wszystkich rozgrywek europejskich?Gdzies mozna wgl sprawdzic jak to liczone jest
2
@Popitek12 Bruno zawsze pomaga Otavio
10
@Popitek12 Lionel Messi
1
@blakkudium Klasyk Sterling z penalti
2
Dał maxa na tym turnieju.W pierwszym secie wziął Meda na 6:1 a w drugim tie-break którego chyba najbardziej szkoda. @mekston
https://x.com/marioboc17/status/1769254745716269146
1
@mekston Tak jak komentator powiedział jak bronić brejków to w ten sposób
2
Carlos Alcaraz wypowiedział się na temat wczorajszego meczu.
1
@barcelonaLM Fajnie ze kolejny mastersik za pare dni
8
Carlos Alcaraz Garfia po raz drugi z rzędu w finale ATP Indian Wells.Młody Hiszpan z El Palmar po słabym pierwszym secie wrócił w dobrym stylu i pokonał Jannika Sinnera wynikiem 2:1 w setach.W finale zmierzy się z Tommym Paulem lub Medvedevem. @mekston @barcelonaLM @adi7adi8 @JimMorrisonFCB @P33ck @agaFCB + wierny kibic @MesQueUnClub96
0
@MesQueUnClub96 Od drugiego seta Carlos jest lepszym zawodnikiem na korcie dodi
3
@MesQueUnClub96 Zawsze jak Carlos wygrywa mecz to rywal ma kontuzje,wieje wiatr albo ma farta
2
@MesQueUnClub96 Carlos juz nie gra jak junior i nie wyrzuca wszystkiego dodi
0
@MesQueUnClub96 Czym ci zawinił 20-letni Hiszpan
0
@MesQueUnClub96 Nie mów dodi ze nie lubisz Carlosa
0
@MesQueUnClub96 To chyba dobrze