1

@mekston Tak jak komentator powiedział jak bronić brejków to w ten sposób

2

Carlos Alcaraz wypowiedział się na temat wczorajszego meczu.


1

@barcelonaLM Fajnie ze kolejny mastersik za pare dni

8

Carlos Alcaraz Garfia po raz drugi z rzędu w finale ATP Indian Wells.Młody Hiszpan z El Palmar po słabym pierwszym secie wrócił w dobrym stylu i pokonał Jannika Sinnera wynikiem 2:1 w setach.W finale zmierzy się z Tommym Paulem lub Medvedevem. @mekston @barcelonaLM @adi7adi8 @JimMorrisonFCB @P33ck @agaFCB + wierny kibic @MesQueUnClub96


0

@MesQueUnClub96 Od drugiego seta Carlos jest lepszym zawodnikiem na korcie dodi

3

@MesQueUnClub96 Zawsze jak Carlos wygrywa mecz to rywal ma kontuzje,wieje wiatr albo ma farta

2

@MesQueUnClub96 Carlos juz nie gra jak junior i nie wyrzuca wszystkiego dodi

0

@MesQueUnClub96 Czym ci zawinił 20-letni Hiszpan

0

@MesQueUnClub96 Nie mów dodi ze nie lubisz Carlosa

0

@MesQueUnClub96 To chyba dobrze

2

Alez fizycznie ciężko jest zajechać tą bestie z El Palmar.

1

@barcelonaLM Bramkarz jaka forma

1

@budel17 Pech ze akurat igrzyska na mączce bo tam jego podanie nie będzie tyle ważyć i będzie musiał się bronić wymianami które no ma przeciętne

1

@budel17 Hubi szykuje się na igrzyska

1

@budel17 Pytanie kto pierwszy przełamie i narzuci presje na drugiego.

1

Mają chłopaki potencjał na dobrych grajków

1

@budel17 Tommy rewelacja turnieju ale to będzie raczej za mało na Meda

3

@MesQueUnClub96 Ja myslalem ze Hubiego

1

@budel17 To prawda,wgl ta pozycja przy tym odegraniu no top

4

Kosmos totalny Włocha


0

Ciężko jest Carlosa zniechęcić do gry.Ładnie się odbudował mentalnie i 4:1 dla Hiszpana.

1

@Mario96w Tez tak sądze ze Carlos zajdzie daleko i jest chyba obecnie najwiekszym faworytem obecnie na RG

2

@MesQueUnClub96 Jak Jannik to wybronił dodi

1

@Mario96w Wiadomo ze bedzie ciezko ale no Rafa jest chyba ostatnim ktorego mozna skreslac na mączce

0

W sumie to stanie pod bandami w stylu Meda nie takie głupie.Przynajmniej zawsze jest jakas szansa na błąd Włocha.

0

@MesQueUnClub96 Ale to nie ma nic do budowania nadziei xd

1

@MesQueUnClub96 Na mączce na której jest najlepszym zawodnikiem w historii.Kto jak nie on moze się na nią przygotować?

2

@MesQueUnClub96 Przeciez to masz za 2-3 miesiące dopiero

2

@MesQueUnClub96 Na mączce nikt nie wie w jakiej formie bedzie Rafa

1

@MesQueUnClub96 Na RG masz Alcaraza,moze Nadala,Novaka a na wimbledonie i US Meda,Alcaraza,Novaka więc spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?