Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Tak jak komentator powiedział jak bronić brejków to w ten sposób
2
Carlos Alcaraz wypowiedział się na temat wczorajszego meczu.
1
@barcelonaLM Fajnie ze kolejny mastersik za pare dni
8
Carlos Alcaraz Garfia po raz drugi z rzędu w finale ATP Indian Wells.Młody Hiszpan z El Palmar po słabym pierwszym secie wrócił w dobrym stylu i pokonał Jannika Sinnera wynikiem 2:1 w setach.W finale zmierzy się z Tommym Paulem lub Medvedevem. @mekston @barcelonaLM @adi7adi8 @JimMorrisonFCB @P33ck @agaFCB + wierny kibic @MesQueUnClub96
0
@MesQueUnClub96 Od drugiego seta Carlos jest lepszym zawodnikiem na korcie dodi
3
@MesQueUnClub96 Zawsze jak Carlos wygrywa mecz to rywal ma kontuzje,wieje wiatr albo ma farta
2
@MesQueUnClub96 Carlos juz nie gra jak junior i nie wyrzuca wszystkiego dodi
0
@MesQueUnClub96 Czym ci zawinił 20-letni Hiszpan
0
@MesQueUnClub96 Nie mów dodi ze nie lubisz Carlosa
0
@MesQueUnClub96 To chyba dobrze
2
Alez fizycznie ciężko jest zajechać tą bestie z El Palmar.
1
@barcelonaLM Bramkarz jaka forma
1
@budel17 Pech ze akurat igrzyska na mączce bo tam jego podanie nie będzie tyle ważyć i będzie musiał się bronić wymianami które no ma przeciętne
1
@budel17 Hubi szykuje się na igrzyska
1
@budel17 Pytanie kto pierwszy przełamie i narzuci presje na drugiego.
1
Mają chłopaki potencjał na dobrych grajków
1
@budel17 Tommy rewelacja turnieju ale to będzie raczej za mało na Meda
3
@MesQueUnClub96 Ja myslalem ze Hubiego
1
@budel17 To prawda,wgl ta pozycja przy tym odegraniu no top
4
Kosmos totalny Włocha
0
Ciężko jest Carlosa zniechęcić do gry.Ładnie się odbudował mentalnie i 4:1 dla Hiszpana.
1
@Mario96w Tez tak sądze ze Carlos zajdzie daleko i jest chyba obecnie najwiekszym faworytem obecnie na RG
2
@MesQueUnClub96 Jak Jannik to wybronił dodi
1
@Mario96w Wiadomo ze bedzie ciezko ale no Rafa jest chyba ostatnim ktorego mozna skreslac na mączce
0
W sumie to stanie pod bandami w stylu Meda nie takie głupie.Przynajmniej zawsze jest jakas szansa na błąd Włocha.
0
@MesQueUnClub96 Ale to nie ma nic do budowania nadziei xd
1
@MesQueUnClub96 Na mączce na której jest najlepszym zawodnikiem w historii.Kto jak nie on moze się na nią przygotować?
2
@MesQueUnClub96 Przeciez to masz za 2-3 miesiące dopiero
2
@MesQueUnClub96 Na mączce nikt nie wie w jakiej formie bedzie Rafa
1
@MesQueUnClub96 Na RG masz Alcaraza,moze Nadala,Novaka a na wimbledonie i US Meda,Alcaraza,Novaka więc spokojnie