Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 Hype robi swoje
2
Alez piękna drużyna.Cs2 im sprzyja.
5
Zlatan
0
@mekston No jestem w szoku ze Merc jest az tak slaby w tym roku.Byly przecieki ze bedzie stypa ale ze az tak.
2
Mercedes?To juz przeszłość
2
Prawie 40 lat ale dalej jak jedzie do kosza to niczym lokomotywa.
1
@MesQueUnClub96 W sumie to bedzie ciekawe bo nikt nie bedzie chciał z nimi zagrac i pewnie beda kalkulacje
1
@MesQueUnClub96 Powtórze Suns/GSW/Lakers ograją OKC/Minesote
0
@Emhyr Brazylia wróci na tron na czele z Viniciusem JR
0
@BartqRKO Broda miał tez troche pecha ze rywalizował z TOP3 zespołow w historii (GSW)
0
@MesQueUnClub96 Za kim bedziesz dodi w Miami?Oprócz Hubiego i Carlitosa
0
@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 Nawet z pierkiem i tak bym wyżej postawił Leonarda.To elitarny obrońca ostatniej dekady i wybitny atakujący który przewoził swoje druzyny w play offach.Szkoda ze zdrowia mu brakowalo w ostatnich latach.
0
Ciekawa teza.
0
@Qlimax86 Niestety bardzo opornie idzie Brazylijczykom
1
@BartqRKO Zaraz dwa wyjazdy do Sacramento przed Dallas i troche zmieni sie ten terminarz
1
Carlitos przed startem ATP Miami @mekston
0
@osa91 No Jokic nie musi sie zbyt starac by klepać tripple double a gra na pozycji centra.No diament w NBA.
1
@MesQueUnClub96 Nie ma szans na 4 seed
2
Pojedynek SGA vs Jokic i nagroda pocieszenia jako top3 dla Luki/Greek Freaka
7
@NeroTFP1 Wachadla niczym Frankowski i Zalewski
0
@Arden Raczej zaznaczenie pozycji nato
3
Mocarny Faze Clan w cs2 na overpasie
0
Kyrie do konkursu wsadów w 2025
1
@Colon Piękne zagranie.Mam nadzieje ze Carlitos będzie takie serwował bo równiez jego dropy są efektowne.
0
@MesQueUnClub96 Można to obronić ale jednak Curry czy MJ mieli ogromny wpływ
2
Curry wybitna jednostka ale cięzko go porównywac z MJ,LBJ i KB chociaz ma swoje argumenty.
4
Pierwszy sezon Wembiego w NBA
0
@Ojciec5tkidzieci Piekna wiadomosc
1
Fajnie bedzie pojsc sobie na mecz i cyknąc fote z Leonem
3
@barcelonaLM Hiszpańska ziemia