Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Visca_barca Miami i Suns/GSW
3
Nawierzchnia pod Carlosa Alcaraza Garfie.Nic dziwnego ze młody Hiszpan z El Palmar wygrał ten turniej rok temu.
0
@MesQueUnClub96 Zobaczymy w play offach
0
@MesQueUnClub96 Z Hubertem 6:0 tak
0
@takisobiektos Tak naprawde korty mączkowe
0
@MesQueUnClub96 Najłatwiejszy mecz w sumie z Hubertem
2
Monflis co gra turniej,ogromny szacun w takim wieku.Showman.
1
@partymaker Taaak.Pracuje zdalnie i zazwyczaj są nocki ale tez oglądam mecze. a śpie przeważnie po 7-8h.
1
@adi7adi8 Oglądalem,spoko meczyk i mozna spać
1
Każdy trener chciałby mieć w zespole takiego zawodnika jak Josh Hart.Rzuca,asystuje,zbiera i broni a do tego jego energia jak zawsze top.
0
@kamiVeB Ten sam Mbappe juz strzelał hat tricka Barcelonie.Ciezki mecz bo PSG sobie zagra z kontry a wiadomo jak Barcelona ma z tym problemy.
2
@Emhyr Oprócz pary PSV Borussia tu kazdy jest z topu tak naprawdę wiec będzie trzeba zagrac maxa by awansować.
0
@mekston Nwm w sumie sam,sytuacja która pewnie byłaby gwizdnięta przez niektorych
11
Juz przed meczem było wiadome kto będzie grał szefa
1
@Comentateiro Zrobili maxa
0
Lepiej zeby Arsenal awansował.Porto miły zespół ale Madryt się juz czai na nich w next losowaniu więc go London.
1
Odegaard jak prawdziwy el kapitano
0
Ciekawe czy Saka będzie strzelał.Na Euro sobie nie poradził z presją a tu w sumie skala podobna.
2
Karne ale trzeba przyznać ze Arsenal niezbyt sobie poradził w tym dwumeczu z Porto.W pierwszym meczu praktycznie nic nie zrobił w ataku a dziś wcale nie bije jakością Porto.
0
@Lordzi Franek ta ale Pedri wątpie
0
@MesQueUnClub96 Niczym Hurkacz co dodi
0
@PatrykBarca Cien piłkarza z 2022/2023
12
No trzeba przyznac ze to sa super liczby Lewego.Zapisze się jako jeden z największych w historii LM.
1
@macio_944 Ekspertem się jest a nie bywa,co mam ci powiedziec
0
@revolution33 Juz teraz
3
@MesQueUnClub96 Frenkie jest koks piłkarzem i ten mecz tego nie zmieni
2
@macio_944 Mowilem ze to moze byc dobra zmiana
0
Klasyk w LM by się przydał bo dawno nie było.PSV najlepiej by bylo ale taki dwumecz z Realem albo PSG to by siadł idealnie.
0
@PatrykBarca Koemana tak nie broniles Patryk
0
@abram3k Z Arsenalem bedzie bardzo ciezko