1

@Visca_barca Miami i Suns/GSW

3

Nawierzchnia pod Carlosa Alcaraza Garfie.Nic dziwnego ze młody Hiszpan z El Palmar wygrał ten turniej rok temu.

0

@MesQueUnClub96 Zobaczymy w play offach

0

@MesQueUnClub96 Z Hubertem 6:0 tak

0

@takisobiektos Tak naprawde korty mączkowe

0

@MesQueUnClub96 Najłatwiejszy mecz w sumie z Hubertem

2

Monflis co gra turniej,ogromny szacun w takim wieku.Showman.

1

@partymaker Taaak.Pracuje zdalnie i zazwyczaj są nocki ale tez oglądam mecze. a śpie przeważnie po 7-8h.

1

@adi7adi8 Oglądalem,spoko meczyk i mozna spać

1

Każdy trener chciałby mieć w zespole takiego zawodnika jak Josh Hart.Rzuca,asystuje,zbiera i broni a do tego jego energia jak zawsze top.


0

@kamiVeB Ten sam Mbappe juz strzelał hat tricka Barcelonie.Ciezki mecz bo PSG sobie zagra z kontry a wiadomo jak Barcelona ma z tym problemy.

2

@Emhyr Oprócz pary PSV Borussia tu kazdy jest z topu tak naprawdę wiec będzie trzeba zagrac maxa by awansować.

0

@mekston Nwm w sumie sam,sytuacja która pewnie byłaby gwizdnięta przez niektorych

11

Juz przed meczem było wiadome kto będzie grał szefa


1

@Comentateiro Zrobili maxa

0

Lepiej zeby Arsenal awansował.Porto miły zespół ale Madryt się juz czai na nich w next losowaniu więc go London.

1

Odegaard jak prawdziwy el kapitano

0

Ciekawe czy Saka będzie strzelał.Na Euro sobie nie poradził z presją a tu w sumie skala podobna.

2

Karne ale trzeba przyznać ze Arsenal niezbyt sobie poradził w tym dwumeczu z Porto.W pierwszym meczu praktycznie nic nie zrobił w ataku a dziś wcale nie bije jakością Porto.

0

@Lordzi Franek ta ale Pedri wątpie

0

@MesQueUnClub96 Niczym Hurkacz co dodi

0

@PatrykBarca Cien piłkarza z 2022/2023

12

No trzeba przyznac ze to sa super liczby Lewego.Zapisze się jako jeden z największych w historii LM.


1

@macio_944 Ekspertem się jest a nie bywa,co mam ci powiedziec

0

@revolution33 Juz teraz

3

@MesQueUnClub96 Frenkie jest koks piłkarzem i ten mecz tego nie zmieni

2

@macio_944 Mowilem ze to moze byc dobra zmiana

0

Klasyk w LM by się przydał bo dawno nie było.PSV najlepiej by bylo ale taki dwumecz z Realem albo PSG to by siadł idealnie.

0

@PatrykBarca Koemana tak nie broniles Patryk

0

@abram3k Z Arsenalem bedzie bardzo ciezko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?