Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale on to zawsze wykonuje na takim spokoju a nie sa to takie łatwe zagrania.
2
Ale Kvara jest słabiutki w tym sezonie.Trzeba było go opychac za 120mln czy tam więcej panie De Laurentiis.
1
Oriol jak zwykle wszystko pod kontrolą,klasa
6
Świetnia zmiana Roberto i takie są fakty,znów XaviBall wygrał
3
@Nicko Bo to najlepszy pilkarz w ataku
1
Lewy prześladowany bo nie chcą mu podawać
2
@macio_944 Dziwne bo Felix dawał super zmiany
3
Mr 50 @mekston @barcelonaLM
3
Flashscore mówi ze wielka szansa dla Barcy i ja zaliczam tą bramke 3:1
0
@macio_944 Po meczu się oceni tak naprawde
0
@KacperVEB Jak rozny był
0
@mekston Moim zdaniem karny
1
Są sedziowie którzy dadzą na luzie za to penalti
1
@mekston Powiem tak zwyciesce widze z tej drabinki bo tam został tylko Med po tamtej stronie
0
Jeszcze jeden secik i mozna odpoczywac.
2
Alez Carlos mądrze rozegrał tego gema i przełamał.Dał się wyszaleć Węgrowi i na spokojnie nie siłował się. @mekston
0
@MesQueUnClub96 Lewy do zmiany
3
A tyle było głosów ze Fermin się nie nadaje a tu takie partidazo
0
No za to czerwo z miejsca
1
Raphinhia z prawej nogi takie wykończenie no no,szkoda ze mu nie wpadło
5
Z Yamalem pewnie tak będzie ze mimo ze beda faule to ze względu na jego posture nie beda mu tego gwizdac
4
Tusk premierem i Niemcy na kolanach.Brawo Rzeszów.
1
@kejdzi Boży jest za Lewym i Realem
1
@MesQueUnClub96 Po to sie ma dwa monitory dodi
1
Przesadzone te kursy na Barcelone.Lekko 1.80 a na Napoli w okolicach 5 a według mnie to takie 50/50 moze 55/45.
1
@MesQueUnClub96 A czy obejrzysz Carlosa Alcaraza Garfie
0
Chokeros chyba odpada zaraz z Czechem @FcPortoFan1999
0
@MesQueUnClub96 Rok temu to on wygrywał AUS open dodi i to na pełnym luzie.Dzisiaj jego rywal robi dwa razy więcej niewymuszonych a i tak na spokojnie go ogrywa.
5
Bardzo przeciętny Novak jest w tym roku.Niewiele potrzeba żeby go pyknąć.Brawo dla Włocha. @mekston @barcelonaLM @JimMorrisonFCB @adi7adi8
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz RG