2

Trejd Suns Aytona za Allena i Nurkicia to okrutny steal.


6

W biały dzięn takie rzeczy...


8

@tomek8756 To Barcelona z 20 w tym sezonie idąc tym tokiem liczenia

14

@kiper09 I dobrze bo Yamal tez zasługuje by odpocząć

0

@kuz Tez bym się skłaniał ze karny na Angliku do odgwizdania.

1

Garnacho=Luis Diaz


0

@partymaker Czemu?

0

@Colon Carlitos i defensywa

0

@barto_8 Nawet najlepszym sie zdarza slabszy mecz

4

@arasz1819 W sumie nawet nie wiem który to ale to jakie ona zdjęcia czasami wstawia to cringe mega

4

@takisobiektos Kennard w tym meczu będzie jako 1 opcja iks de

11

Antoine ewidetnie w dobrym humorze


2

Pani Marianna chyba na te bareczki coś bierze.


2

@macio_944 Nie lubię troche edukowania ludzi na siłe

2

Tu tez Savic niezainteresowany piłka ale czy to jest na karnego.No nie wiem. @mekston


0

Beal z 40pkt po powrocie do WW.Pewnie na 4 kwarte juz nie wyjdzie bo jest po meczu.
https://x.com/AhnFireDigital/status/1754270447582024037

2

@Peciak Zawsze jest tak ze jestes tak dobry jak twój ostatni mecz a ostatni Barca wygrała 3:1 na wyjezdzie a Real dzis zremisował więc sa nastroje bojowe

0

@arasz1819 Nie do końca bym powiedział tzn gdyby nie drugi ruch piłkarza Atleti

1

@Benz Jeden sędzia da karnego a drugi nie.

3

@macio_944 I gdyby trener był lepszy prawda Macio

3

Duzo osob pisze ze tu powinien byc karny ale ciezko ocenic.Lucas szuka tego kontaktu troche na siłe. @mekston


0

GOAT Morgan


1

@mekston W sumie xD

2

@mekston Karim moze wszystko

8

No musi być spalony w takiej sytuacji.


0

@MesQueUnClub96 Ale tu nie ma kontrowersji

2

@P33ck No jak jest NBA o tej godzinie to wole se to obejrzec.Nie ma co się oszukiwac ale Real klepnie tego mistrza więc jakos nie chce się odpalac xd

0

Największym wydarzenie dla Wizards w tym sezonie to chyba powrót Beala i zrobienie mu filmu

0

Wielu pewnie chętnych jest na pozyskanie Mikela ale drogi transfer.


1

@arasz1819 Myslisz Araszu ze sedzia dzis cos zaserwuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?