Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trejd Suns Aytona za Allena i Nurkicia to okrutny steal.
6
W biały dzięn takie rzeczy...
8
@tomek8756 To Barcelona z 20 w tym sezonie idąc tym tokiem liczenia
14
@kiper09 I dobrze bo Yamal tez zasługuje by odpocząć
0
@kuz Tez bym się skłaniał ze karny na Angliku do odgwizdania.
1
Garnacho=Luis Diaz
0
@partymaker Czemu?
0
@Colon Carlitos i defensywa
0
@barto_8 Nawet najlepszym sie zdarza slabszy mecz
4
@arasz1819 W sumie nawet nie wiem który to ale to jakie ona zdjęcia czasami wstawia to cringe mega
4
@takisobiektos Kennard w tym meczu będzie jako 1 opcja iks de
11
Antoine ewidetnie w dobrym humorze
2
Pani Marianna chyba na te bareczki coś bierze.
2
@macio_944 Nie lubię troche edukowania ludzi na siłe
2
Tu tez Savic niezainteresowany piłka ale czy to jest na karnego.No nie wiem. @mekston
0
Beal z 40pkt po powrocie do WW.Pewnie na 4 kwarte juz nie wyjdzie bo jest po meczu.
https://x.com/AhnFireDigital/status/1754270447582024037
2
@Peciak Zawsze jest tak ze jestes tak dobry jak twój ostatni mecz a ostatni Barca wygrała 3:1 na wyjezdzie a Real dzis zremisował więc sa nastroje bojowe
0
@arasz1819 Nie do końca bym powiedział tzn gdyby nie drugi ruch piłkarza Atleti
1
@Benz Jeden sędzia da karnego a drugi nie.
3
@macio_944 I gdyby trener był lepszy prawda Macio
3
Duzo osob pisze ze tu powinien byc karny ale ciezko ocenic.Lucas szuka tego kontaktu troche na siłe. @mekston
0
GOAT Morgan
1
@mekston W sumie xD
2
@mekston Karim moze wszystko
8
No musi być spalony w takiej sytuacji.
0
@MesQueUnClub96 Ale tu nie ma kontrowersji
2
@P33ck No jak jest NBA o tej godzinie to wole se to obejrzec.Nie ma co się oszukiwac ale Real klepnie tego mistrza więc jakos nie chce się odpalac xd
0
Największym wydarzenie dla Wizards w tym sezonie to chyba powrót Beala i zrobienie mu filmu
0
Wielu pewnie chętnych jest na pozyskanie Mikela ale drogi transfer.
1
@arasz1819 Myslisz Araszu ze sedzia dzis cos zaserwuje