Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@P33ck Pan Prezydent nie udziela zbyt wielu wywiadów więc posłucham ale nie jest to coś co mnie rzuca na kolana,zapomne o tym za jakąś godzine
8
Z kim sie Andrzej przyjaznisz?Z kolegami
0
Andrzej jak skonczy prezydentować to czekają na niego wielkie dzieła filmowe
1
@norbi77 Nie no on każdemu praktycznie przerywa XD
0
@kamilop Co z tego jak on nie da nic powiedziec,to jest asłuchalne
1
Lepiej by było gdyby to było Stan vs Duda
6
Ponad 100k ogląda ten wywiadzik.Ładny start kanału Krzyśka.
1
@Popitek12 Z la bamby wez sobie dziewuche
0
@takisobiektos @ranger3120 dev1ce by trafił,klasyk
2
Ale zawalił Hades ta koncówke Ence...
1
Przegrywanie to DNA Charlotte Hornets.Trudno sie nie zgodzic.Smutna organizacja.
0
@mekston Lewis myślę ze wie ze 8 ms tylko w Ferrari
0
Maxey z 50 podczas nieobecności Embiida.Jedynie razi w oczy jedna asysta przez caly mecz będąc rozgrywającym ale punktami a w zasadzie tymi trojkami dal zwycięstwo Fili.
1
@BartqRKO Według mnie Wolves musza miec 2 za bycie najlepszą druzyną na zachodzie a wątpliwy jest pomysł by Lakers mieli 2 bedac na 10 czy tam 11 miejscu
5
Sacramento nie ma all-stara w tym roku XD @BartqRKO @takisobiektos @fart
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co tam robił Speed XD
1
@Firestone To jeden z największych pozytywów w tym sezonie ten młodziak
6
I moze lepiej grac wychowankami za darmo niz kupowac za 100mln
0
Jednak mental Fergusona 4:3
1
No to pięknie Manchester strolował mecz na 3;3
2
@Firestone Szkot jest pilkarzem idealnym na 20-30minut z ławki z jego energią do gry
1
@Firestone Tez nie widze tu kontaktu tzn realnego kontaktu xd
0
Nie wiem czy jest sens gwizdać takie karne bo ten kontakt nie powoduje jego upadku a sam Neto po prostu poleciał.
0
@Firestone Mięciutki strasznie
0
@lucas/catalan Moze w koncu się zacznie coś dziac bo jest nuda od 2 lat
1
@lucca87 Pedri,Cancelo,Ter Stegen.
0
@takisobiektos I tez hype robi swoje no a Victor to ma napewno
2
@mekston Pewnosc siebie zgubila ale na jego szczescie pewnie nikt nie bedzie o tym pamietac za godzine
8
Vini porobił sam siebie
https://x.com/d7em10_n/status/1753166623400247366