Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@adi7adi8 Tazminator vs Kuben
2
@urbie999 Obrazenia zostały zadane
3
@mrboom Tez jaki musi miec autorytet i reszta pewnie ma go za prawdziwego lidera.Dla mnie GOAT igl w erze cs go.
1
@koziar Niesamowita połówka naszych i to na terro niuku
9
Mało kto na to zwrócił uwage @mekston
3
@norbi77 Pierwsza tak
1
Ja to bym nawet nie dał kartki dla tygrysa za to drugie wejście.Tam kontakcik jest minimalny na typowy gwizdek i gramy dalej. @mekston
1
@mekston Fatalna informacja
2
Solidny mecz Robercika.Niech szykuje cardio bo będzie pruc po 90minut w kazdym meczu do konca sezonu.
0
@Azi Tyle ze Alonso robi to w Bayerze a nie w Barcelonie z Messim i GOAT ter Stegenem
3
Bayer Alonso jeszcze nie przegrał żadnego meczu w lidze a zaczął się luty.Wielka kariera trenerska przed nim i moze Liverpool od next sezonu.
1
Zion o Victorze
2
@Barcanajlepszyteam Były głosy ze jest najlepszy w Premier League i według mnie jest dobrym stoperem ale nie najlepszym
2
Ale młodziak kosi.
17
Oj tak.Gniazdeczka zawsze niedoceniane.
1
@mekston Powiem tak po tym 1:1 z Novakiem na RG on mógł to wziąć.Zaczął grac na giga poziomie i szkoda ze tego nie wytrzymał.
5
Richarlison ma w tym sezonie więcej bramek niz Saka,Rashford czy Darwin.Beka ale trzeba oddać ze wrócił z kapitalną formą w tym sezonie. @mekston
1
@mekston Obiektywnie
1.Rafa Nadal
2.Carlos Alcaraz
3.Robert Kubica
4.Mariusz Pudzianowski
5.Jeremy Sochan
6.Mike Tyson
7.Kamil Stoch
8.Roger Federer
9.Janik Sinner
10.Cristiano Ronaldo
1
@mekston No dalej twierdze ze mączka to jest nawierzchnia pod Carlosa
1
@macio_944 Nie ja wybierałem godzine macio,dobrej nocy
2
Zion vs obrona San Antonio
1
@macio_944 A ja na spanie bo trzeba wstać o 11 na zakupy
0
Taki geścik a ile radości.
1
Biedny Trae.
0
@mekston GOAT ligi francuskiej czy za wczesno?
2
@mekston Wie ze musi troche zejsc ze swojego poziomu by dolaczyc do Barcy
6
Moze ogląda la bambe
1
@Comentateiro To zawsze jest zaszczyt.Wielu koszykarzy o tym marzy.
0
Kogo to obchodzi czy on kupuje ta pasztetową xd,troche wieje nuda od 20 minut
2
Reakcja Banchero na powołanie do meczu gwiazd.