Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO @Lionel_Messi10 Ogladalem caly ten mecz i mógł spokojnie wycisnąc bramki z tego meczu i na jego szczęście Bobb skradł show
5
Bobb w 90
https://x.com/centregoals/status/1746252572543922354
1
@mekston I to Bobb
0
City na 3:2 w 90 minucie
1
@Barti_Blaugrana Jeden z najgorszych jego meczy w tym sezonie.
3
@MesQueUnClub96 Niesamowite dodi ze będzie mecz Polki a nie Serba
11
Ale miazga od Bernardo
4
@MesQueUnClub96 Obie obrony top topów biorąc pod uwage okolicznosci i znaczenie
9
@MesQueUnClub96 Gdyby kazdy pilkarz oddawał dobry strzał to by były same bramki
1
@mekston Haaland sie skonczyl?
1
Brat Giannisa w prime
3
Ciekawe czy Kerr mu zaufa w pełni bo póki co to zawsze po kazdym slabszym meczu sadza go na ławce a to napewno nie pomaga.
0
@partymaker Nie mów ze nie wiesz kto to ;v
0
Emma Stone fanką Phoenix Suns.
0
Dołozyc jeszcze kogos i próbować za Siakama.
0
@Seledynowy Ale tez swietnie sie zachowal przy bramce.
3
@BartqRKO No Beal praktycznie solo wyjasnil Lakers w trzeciej kwarcie xd
1
Austin Reaves na karuzeli.
0
Ale Booker ora Lakers.Zero odpowiedzi na dBooka.
0
@Rewolucja123 mówiles by Felix usiadł na trybuny a moze to Ferran powinien zrobic
4
@mekston Ratuje Xaviego
2
W koncu Robert z pozytywną akcją.
https://x.com/vartatico/status/1745540923113562468
3
Pewnie Xavi przepchnie ten mecz 1:0 a ile razy można tak ciągnąć te mecze.Nieprawdopodobna nijaka Barcelona.
2
Ale Boateng vibe troche
0
Dzisiaj mecze udziałem Bostonu i Milwaukee oraz Lakers z Suns.Drugi mecz w canał+.
5
Jest napewno scenariusz w którym GSW nie zobaczymy w play offach.Ciężko sie patrzy na ich gre a dzisiaj totalni zniszczeni przez Pelikanów.
1
@agaFCB Nic nie grał więc cieżko powiedziec ale to jest Carlos.Fajnie by było jakby zrobił półfinal bo to jedyny szlem w którym jeszcze nie był w półfinale.Głownie ze wzgledu na to ze rok temu nie grał na tym turnieju.
3
Sławek o sprawie dwóch muszkieterów.
14
Aj te problemy Pani Marianny
1
Ale to będzie trudny wybór.Z jednej strony zawodnik który gra o najwyższe cele i jest świetnym grajkiem a z drugiej Wemby który już teraz jest jednym z najlepszych obronców,notuje mase bloków ale no gra w jednej z najgorszych druzyn w lidze.