4

@MESSIah16 Oczywiste B

0

@TR3YWAY Oj nie sledze rambli w godzinach powiedzmy 7-15

3

1

KD od 2012 reprezentuje zawsze USA na igrzyskach i takie 4 złoto by siadło na zakończenie kariery reprezentacyjnej.
https://x.com/Livesportsfight/status/1743262367067345398

0

@takisobiektos @mekston No i nie ma co się oszukiwać ale jednak 38 lat,kontuzje i rok przerwy od grania to nie da sie tego wymazac.Jesli Rafa nie bedzie szybko konczyl meczy to mogą do dojezdzac w koncówkach

2

@takisobiektos @mekston Szkoda drugiego seta bo tam mial meczowa i to przy swoim podaniu

7

Jest niesamowity.Moze zrobic wszystko na parkiecie.Punktować,zbierac czy asystować.Do tego ten leniwy styl gry ale jakże skuteczny.


9

Factos


3

Balde młody jeszcze jest ale pachnie czasami tu Semedo vibe

1

@takisobiektos Ja wiem ze Booker moze nie jest zbyt lubianym zawodnikiem ale no wiecej glosow na Klaya i Reavesa xd

1

@matirix20 Ja Moranta wgl tu nie powinno być xd

2

Zobaczymy kto zagra ostatecznie w meczu gwiazd.


2

@MESSIah16 Ciekawe jak potoczy się jego kariera.Póki co jest dobrze.

1

@PatrykBarca No ale nie do takiego stopnia by Rafa nie potrafił jednego rywala minąć raz w meczu

3

@Pawel13sz W Premier League Rafa podejmował próby dryblingu.Nawet w Brazylii coś tam próbował.W Barcelonie same wrzutki albo odda czasem strzał.Xavi go zniszczył jak Gundogana.

1

Lakers w ostatnich meczach.


0

@wpwelement Niejednoglosnie wygra BI

8

Fantastyczny Rafa

0

Jeden z milszych momentów dla Detroit w tym sezonie


0

@partymaker Dopóki mają LeBrona nie mogą tego zrobić i w sumie wątpie by poszli w najblizszej przyszłosci bo zawsze wolni agenci z wyzszej polki beda chcieli zagrac dla LAL

1

@michal26 Ja tam lubie Zacha.Nie ma co mówic ze jest useless jak gra w Chicago które od lat są nigdzie a i tak miał tam sezony iście gwiazdorskie.W nowym srodowisku to jest gośc ktory moze klepać po 23-26 pkt na mecz przy solidnej skutecznosci.

1

@michal26 Słabiutko to wygląda tzn tam za duzo zadaniowców a za mało ludzi co mają klepać punkty

10

@Pawel13sz Na tiktoku

8

Łatwo dla żółwia. @mekston


0

@michal26 Vincent to chyba na dluzej wylecial

0

D'Angelo+Hachimura i picki.Tak to widze.


13

Ale statement Michała.


0

@Messibestplayerintheworld Nie wiem czy to dobrze bo uciekają Barcelonie

0

@Popitek12 Ma dodiego

3

@MesQueUnClub96 Podobny do ciebie jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?