Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 To pierwszy beef od dawna
1
Przynajmniej cos się dzieje na tej naszej smutnej scenie hip hopowej
1
Spoelstra wart każdych pieniedzy.Genialny trener i mentor.
10
OnlyFans sposobem na życie
4
@Danny Gaucho Jason Statham napewno jest dumny
0
@FcPortoFan1999 No jak byłem w swoim prime to nie mialem sobie równych
2
Piękny rekord @FcPortoFan1999
1
@Emhyr Haaland do Miami XD
2
@mekston Salah poza konkurencją
2
@Saviola88 A Trent już wrzucał najwyższy bieg.Mega forma.
2
@ricardo0705 Ja sprawdzam na basketball reference
3
Grałem i się nie zawiodłem.Liczby tez ładne wykręcił Hogwart.
5
@Aragorn33 Skazani na Shawshank top
0
@tomek8756 Aga to bardziej Hiszpania
1
Z chęcia bym zobaczył powrót Murraya do SAS i Wemby by skorzystał. @takisobiektos
0
@mekston W sumie racja :D
0
@takisobiektos Niby tak ale wciąz bez dwóch wysokich ciezko by było walczyc o cos powaznego.Szkoda JJJ'a który ma swietny sezon a teraz takie wakacje do pazdziernika.
0
@takisobiektos W sumie i tak był koniec ale fajnie się ich oglądało przez te kilka meczy z Ja
4
Koniec sezonu dla Ja Moranta.Szkoda.
1
@AFA90 W tym miesiacu chyba jeszcze
2
@mekston Garnacho to chyba najwiekszy pozytyw tego sezonu Manchesteru
2
LeBron James 20 lat temu i teraz.
0
Drugi sezon Banchero w NBA.
0
@michal26 No super mecz a wydawalo sie ze LAC wezma ich na miekko
1
@michal26 Szykuje sie ciekawa koncowka
6
39-letni LeBron James.Niesamowite. @michal26
https://x.com/ComplexSports/status/1744205937403945102
1
Brooklyn i tak przegrał po dogrywce ale ładny rzut Bridgesa.
4
Jednak Barcelona dosyć weryfikuje takich zawodników a w Gironie nawet niezły był.
6
Ale sezon Bułki w Nice
0
@Rust_Cohle Za marzenia nie karają