2

@Firestone Nie wiem jak chciał kiwnąc tym zwodem Porro ale ok

1

@mekston Miły widok.Strasznie trapiony kontuzjami Licha

1

@MesQueUnClub96 Jak Novak stracił seta z tym ogórem

1

Timo Werner z asystą

2

@MesQueUnClub96 Juz pewnie nieraz tam u Maksyma byles dodi co nie

1

@Comentateiro Wszedzie fani Bellinghama

13

@Comentateiro Mario 3 kroki do przodu

0

Marcus Rashford i 2:1

1

@Comentateiro Gol Viniciusa i gol Lewego tak czuje

10

Richarlison jaką forme złapał.Az 6 bramek w 6 meczach.

2

Rok Hojlunda ewidetnie


2

@MesQueUnClub96 Najmniej prestiżowy szlem to i szata biedna @barcelonaLM

4

Swietny mecz Podza z Milwaukee.
https://x.com/PodzMuse/status/1746372069355331993

2

@adi7adi8 Teraz spojrzałem ze w 1 rundzie Tsitsipas vs Beret

1

@FcPortoFan1999 Ciezko jest dla osoby która nie miała stycznosci z tą grą.Za duzo tych postaci jest do ogarnięcia co która robi itd

0

@FcPortoFan1999 Ja dopiero w tamtym roku zacząłem grac w lige i tych normali nie tykam xD

0

@Comfortable_ Grałem wczoraj Rajzikiem na aramku i była dominacja wiec moze dlatego.

2

@norbi77 Az sie prosi obejrzec od nowa Prison Break

0

@PatrykBarca Havertz,Werner,Sancho i inni tzn Premier League przerasta Patryku

0

@FcPortoFan1999 Jednak mecz wielkich mark a to zawsze sprawia emocje

1

@Khajio Zawsze mówilem ze jest koksem

2

Na papierze super mecz ale Curry dostaje dzis odpoczynek więc raczej łatwo Milwaukee.


0

@Rust_Cohle Wiesz jakie masz dla mnie znaczenie,pisze to co uważam za słuszne.Yo.

0

@PatrychoO Transmituje to ktos w PL?

0

@Comfortable_ To nie powód by nie trafić w bramke

0

Grzesiek co jakiś sondaż wyciągnął.


0

@Barti_Blaugrana No w City raczej nikt nie ma szans bo nie ma lepszych od Haalanda tzn moze Kane.

0

@Pawci023x Gdyby to był Darvin to byłby wyśmiewany na całym twitterze.Badzmy obiektywni i spartolił to koncertowo.

1

@mekston Gdyby nie Bobb to Alvarez byłby winny 3 pkt bo to jest musthave do strzelenia

2

Na tym poziomie nie masz prawa zrobić takiego czegos jak Alvarez.No chociaz celny strzał na boga.
https://x.com/LFC_Lucas_/status/1746247739917115566

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?