2

@clyde Piękny Gerwant z Rivii

0

@Kermit Real za mistrza, my za drugie miejsce, baskowie za finał pucharu króla

14

@Korek365 Odsunąć się! Zróbcie miejsce dla eksperta..

6

@Ojciec5tkidzieci Oskarżanie rockstara o poprawność polityczną xD Nie wiem co ci ludzie mają na bani.

12

@Mixtape Wiadomo, w końcu Zidane bezbożnik sypia z diabłem

15

@Encore Erling Haaland welcome to Barcelona danza kuduro remix

3

@tomek8756 W Realu Madryt pracowali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

I tak to właśnie jest

9

@Pilka_jest_okragla Szef wszystkich szefów

1

@DanielOOL No to w końcu podbijam

2

@Gomess Orżybała

6

Bandyckie faule, zasłużone czerwo. Zostawcie Chiese :(

3

@Coutinho007 Jak zwykle dobrym chłopakom piach w oczy

7

@FafitFCB Te stroje są przepiękne, niby wyjazdowe, a za rzadko w nich gramy

0

@FC1899Barca Ja myślałem, że oprócz hindusów każdy wie, że to fejk konto, ale widzę jest grubo

8

@Damian11 Barca - Real, godzina 22. Tego się nie zapomni.

7

@marcin000019 Dzięki Marcin

0

@Encore Oglądam jak papcio platini opycha towar

4

Pjanic odbębni kontrakt i odejdzie za darmo, totalny zawód ten gość

1

Grizu po hattricka musi lecieć

1

@Janiama Cieszą te akcję i bramki niesamowicie

0

Piękna sprawa, co za radość

3

@jedrek7000 Jak Wy oglądacie te mecze, że Griezmanna nie widzicie?

1

Drugi mecz z rzędu czuję radość z oglądania Barcelony, piękna sprawa

1

Grizu brama, asysta, Messi piękna brama, jad na stronie się sączy, a chłopaki jadą dalej

0

Samuel zjechany, a po prostu zbili mu jaja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Zolwigrajek A trzeba było to właśnie grać

7

To było chyba najszybsze 1,5 gola jakie dałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?