Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde Piękny Gerwant z Rivii
0
@Kermit Real za mistrza, my za drugie miejsce, baskowie za finał pucharu króla
14
@Korek365 Odsunąć się! Zróbcie miejsce dla eksperta..
6
@Ojciec5tkidzieci Oskarżanie rockstara o poprawność polityczną xD Nie wiem co ci ludzie mają na bani.
12
@Mixtape Wiadomo, w końcu Zidane bezbożnik sypia z diabłem
15
@Encore Erling Haaland welcome to Barcelona danza kuduro remix
3
@tomek8756 W Realu Madryt pracowali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
I tak to właśnie jest
9
@Pilka_jest_okragla Szef wszystkich szefów
1
@DanielOOL No to w końcu podbijam
2
@Gomess Orżybała
6
Bandyckie faule, zasłużone czerwo. Zostawcie Chiese :(
3
@Coutinho007 Jak zwykle dobrym chłopakom piach w oczy
7
@FafitFCB Te stroje są przepiękne, niby wyjazdowe, a za rzadko w nich gramy
0
@FC1899Barca Ja myślałem, że oprócz hindusów każdy wie, że to fejk konto, ale widzę jest grubo
8
@Damian11 Barca - Real, godzina 22. Tego się nie zapomni.
7
@marcin000019 Dzięki Marcin
0
@Encore Oglądam jak papcio platini opycha towar
4
Pjanic odbębni kontrakt i odejdzie za darmo, totalny zawód ten gość
1
Grizu po hattricka musi lecieć
1
@Janiama Cieszą te akcję i bramki niesamowicie
0
Piękna sprawa, co za radość
3
@jedrek7000 Jak Wy oglądacie te mecze, że Griezmanna nie widzicie?
1
Drugi mecz z rzędu czuję radość z oglądania Barcelony, piękna sprawa
1
Grizu brama, asysta, Messi piękna brama, jad na stronie się sączy, a chłopaki jadą dalej
0
Samuel zjechany, a po prostu zbili mu jaja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zolwigrajek A trzeba było to właśnie grać
7
To było chyba najszybsze 1,5 gola jakie dałem