Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Życzę Wam pięknego dnia, tak pięknego, jak piękny jest Antoine Griezmann
26
@Coutinho007 Marcelo to nawet Busquets by się urwał
9
@Coutinho007 Dla mnie to jest piłkarz podstawowej 11, musi grać.
5
@Coutinho007 On jest jedyny w swoim rodzaju
10
Olivier Giroud to przepiękny piłkarz
0
Jak ja tym PSG gardze
2
Lord Braithwaite i Griezmann, najlepszy duet na świecie
1
@Encore Nie mam pojęcia sam, czasem scamują, a czasem nie liczą tego
0
@Encore Ja na betfanie dałem bramkę Haalanda, a on kontuzja, 200iq
8
@DonMatteo901 Lepiej 3 bo polatają sobie do jakiś odległych krain w Lidze Europy
2
Dałem trzy razy Real na kupon, za każdym razem przegrali. Nie dziękujcie.
1
@Kapitan_SW Sklep parobas.pl
2
@eydem Zależy od tego gdzie akcja danej gry się toczy. Nie wyobrażam sobie grać w to z polskim dubbingiem.
1
Zagadka ten mecz Atletico dzisiaj. Niby Bayern bez połowy podstawowego składu, ale ekipa z Madrytu jest tak cienka w tej edycji LM, że ciężko obstawić.
6
@pazio23 Kiedyś ta z Getafe, teraz ta.. ciężko uwierzyć aż.
9
@NeroTFP Od czasów gry w RSSS ten gość jest jednym z moich ulubionych piłkarzy, ten transfer do Barcy to było takie małe spełnienie marzeń. Uczucie jakbym sam tego gola strzelił.
3
@Janiama Też bym tak zareagował jakbym usłyszał, że ktoś chce mnie wymienić na Neymara
13
Ależ to był przepiękny mecz, zleciał w mgnieniu oka. W końcu fantastyczny Griezmann, zagrał na swoim prawdziwym poziomie, jeszcze ta bramka.. cudo, oby tak dalej. Moment z koszulką Maradony to był ścisk w gardle, naprawdę wzruszający moment. Dali chłopaki sporo radości w tym dniu.
37
Ten hołd.. ciary, po prostu ciary.
3
@PatrychoO Kroos to niech kija z rzyci wyjmie
6
To jest mój chłopak, dobry chłopak, elegancki chłopak! Co za bomba, na to czekałem, ale z fotela wyskoczyłem
3
Wystarczyło dać Lorda Braithwaita i Griezmann śmiga jak mój ojciec do monopolowego, o to chodzi
5
Połowa w cieniu, połowa w słońcu, oczy bolą
1
@Coutinho007 Cała La Liga w sumie na tym cierpi, to dodałoby magii klasykom.
W swoim szczytowym momencie to był dużo lepszy od Cou, powiedziałbym, że nawet ten poziom bliski Neymara.
0
@escarabajo Właśnie chodzi mi o to, że wepchał się w ten wypalony Real Madryt, zdecydowanie za późno przybył do Hiszpanii. Chociaż ja osobiście bym wolał żeby budował tą swoją legendę w Chelsea, pasował tam idealnie.
20
Mi tam szkoda Hazarda, bo to jest fantastyczny zawodnik, a przy tym spoko gość się wydaje. Dla mnie jest, a na ten moment, to raczej był zawodnik dla którego odpalało się mecze. Nieziemski drybling, trochę w stylu Messiego, potrafił w pojedynkę wygrywać mecze, po prostu patrzenie na grę Edena było piłkarską ucztą. Przespał moment na odejście do Realu o parę lat.
0
@Oskar00 Powinni zaliczyć xD
0
Naprawdę ta Valencia nie potrafi strzału celnego oddać? 2 mi brakuje albo kupon kosz
3
Bye bye kupon, co za dziady
6
@fcb710 Wtedy tylko gracze pochodzący z Europy mogli ją zdobyć