1

W sobotę o 13:30 jest mecz o mistrzostwo szkockiej Premiership.
Hearts czy Celtic, kto Waszym zdaniem zgarnie mistrzostwo?

1

Przecież ta kadra Francji na mundial to jest mem xd bracia Hernandez - jeden nie gra, drugi tanczy w Arabii, Rabiot i Kante w środku, czyli zawodnicy którzy swoje lata świetnosci mają za sobą ( Rabiot ich nigdy nie miał ). Tylko atak dobry ale ktoś musi tam biegać xd

1

Tytuł przeczytałem głosem Jose Mourinho, artykuł w ogóle bo za długi

1

@BezglutenowyPedri ciekawe jakie staty miałby Ferran w Chelsea..
Agent 007

6

Dzięki za wszystko Robercik!
Teraz Barcelona powinna skupić się na jakimś szybkim i mobilnym napastniku.

6

Nawet nie czytajcie, chodzi o Freda

1

Ja tam lubię Leszka Orłowskiego

0

Jakby to powiedział Dariusz Szpakowski - przyszła kryska na Matyska

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Panpiwkarz dużo zdrówka dla taty, trzymaj sie

32

Jak pięknie że Robercik i Szczęsny zaznaczyli swoją obecność w tym cudownym klubie. Lewy ogólnie goat dzisiaj, widać że to spoko ziomek. A Szczęsny to już w ogóle - chyba najnormalniejszy zawodnik na świecie.

0

@Filipem haha, czekałes na te odpowiedź, cieszę się że Ci siadł ten wynik, pozdrawiam :) nie sądziłem że Real będzie aż tak slaby

2

Tak bardzo chciałbym żeby Messi wrócił. Na szczęście urodziłem się w idealnych czasach - kiedy Leo miał swój prime ( wiem, on zawsze ma prime )
Tak bardzo chciałbym zobaczyć jeszcze raz jego poczynania w koszulce Barcelony.

0

@michal26 standardowo Olmo, fajna asysta, ale poza tym? Same faule i mnóstwo strat. Koniec końców - Vammoooooos

2

Nie piszcie nic bo nie nadąże łapkowac!
Vamos Barca! to jest nasz klub!

0

Vamoooos, Bamooooos!!!

1

Panowie i Panie, oby tylko nie przegrali, Vamooos!

0

Aston Villa - czemu mi to robisz

0

@Giwera grają mega gówno

0

@LeoMessiiBarcaPepa Aston Villa też daje pokaż xd

2

@Kgorecki2500 zapraszam do mnie

0

@BojanKriKicz wkurwia mnie sam jego wygląd

0

Co mnie podkusilo dać over bramek w meczu Cremoense - Pisa

5

@4drian0 liczę na płacz Viniciusa, czerwo albo kompromitację Huijsena, niecelne podanie we własnym polu karnym Pitarcha. To moje bingo

1

@FcPortoFan1999 no to jest hit, raz mi zamykał kupon mecz bodajże Victorii Guimaraes, zaczął się właśnie o 22:15. Na szczęście przed północą byłem bogatszy o 1000 zl

0

@4drian0 Nasi się lubią wyłożyć w najmniej oczekiwanym momencie. Derby rządzą się swoimi prawami, równie dobrze Real może to wygrać. A ja chciałbym żeby piłkarze napisali historię i sięgnęli po mistrza wygrywając Klasyk.

1

@FcPortoFan1999 ja też, 23 koniec meczu i jak tu usnąć w emocjach wygrania Mistrzostwa. Jeszcze będę oglądał mecz z kibicem Realu.

4

Nie mogę się już doczekać tego meczu..
Miałem 4 piwka na mecz ale już je wypiłem z nerwów

0

@PeteR10 dla mnie dobrze, dałem że obie strzelą xd

3

@FcPortoFan1999 powinni grać o 16 i o 21 rewanż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?