EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sobotę o 13:30 jest mecz o mistrzostwo szkockiej Premiership.
Hearts czy Celtic, kto Waszym zdaniem zgarnie mistrzostwo?
1
Przecież ta kadra Francji na mundial to jest mem xd bracia Hernandez - jeden nie gra, drugi tanczy w Arabii, Rabiot i Kante w środku, czyli zawodnicy którzy swoje lata świetnosci mają za sobą ( Rabiot ich nigdy nie miał ). Tylko atak dobry ale ktoś musi tam biegać xd
1
Tytuł przeczytałem głosem Jose Mourinho, artykuł w ogóle bo za długi
1
@BezglutenowyPedri ciekawe jakie staty miałby Ferran w Chelsea..
Agent 007
6
Dzięki za wszystko Robercik!
Teraz Barcelona powinna skupić się na jakimś szybkim i mobilnym napastniku.
6
Nawet nie czytajcie, chodzi o Freda
1
Ja tam lubię Leszka Orłowskiego
0
Jakby to powiedział Dariusz Szpakowski - przyszła kryska na Matyska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Panpiwkarz dużo zdrówka dla taty, trzymaj sie
32
Jak pięknie że Robercik i Szczęsny zaznaczyli swoją obecność w tym cudownym klubie. Lewy ogólnie goat dzisiaj, widać że to spoko ziomek. A Szczęsny to już w ogóle - chyba najnormalniejszy zawodnik na świecie.
0
@Filipem haha, czekałes na te odpowiedź, cieszę się że Ci siadł ten wynik, pozdrawiam :) nie sądziłem że Real będzie aż tak slaby
2
Tak bardzo chciałbym żeby Messi wrócił. Na szczęście urodziłem się w idealnych czasach - kiedy Leo miał swój prime ( wiem, on zawsze ma prime )
Tak bardzo chciałbym zobaczyć jeszcze raz jego poczynania w koszulce Barcelony.
0
@michal26 standardowo Olmo, fajna asysta, ale poza tym? Same faule i mnóstwo strat. Koniec końców - Vammoooooos
2
Nie piszcie nic bo nie nadąże łapkowac!
Vamos Barca! to jest nasz klub!
0
Vamoooos, Bamooooos!!!
1
Panowie i Panie, oby tylko nie przegrali, Vamooos!
0
Aston Villa - czemu mi to robisz
0
@Giwera grają mega gówno
0
@LeoMessiiBarcaPepa Aston Villa też daje pokaż xd
2
@Kgorecki2500 zapraszam do mnie
0
@BojanKriKicz wkurwia mnie sam jego wygląd
0
Co mnie podkusilo dać over bramek w meczu Cremoense - Pisa
5
@4drian0 liczę na płacz Viniciusa, czerwo albo kompromitację Huijsena, niecelne podanie we własnym polu karnym Pitarcha. To moje bingo
1
@FcPortoFan1999 no to jest hit, raz mi zamykał kupon mecz bodajże Victorii Guimaraes, zaczął się właśnie o 22:15. Na szczęście przed północą byłem bogatszy o 1000 zl
0
@4drian0 Nasi się lubią wyłożyć w najmniej oczekiwanym momencie. Derby rządzą się swoimi prawami, równie dobrze Real może to wygrać. A ja chciałbym żeby piłkarze napisali historię i sięgnęli po mistrza wygrywając Klasyk.
1
@FcPortoFan1999 ja też, 23 koniec meczu i jak tu usnąć w emocjach wygrania Mistrzostwa. Jeszcze będę oglądał mecz z kibicem Realu.
4
Nie mogę się już doczekać tego meczu..
Miałem 4 piwka na mecz ale już je wypiłem z nerwów
0
@PeteR10 dla mnie dobrze, dałem że obie strzelą xd
3
@FcPortoFan1999 powinni grać o 16 i o 21 rewanż