8

Ale ta Klaudia Jachira to psychol, a chyba jeszcze większymi odklejencami są ludzie który glosuja na takie twory

6

@Lanosss głupio mi jak to oglądam xd

5



Arbeloa w Kosciele

0

@michaleu to akurat prawda :)

2

Według mnie Łunin wynosi informacje z obozu Realu, w końcu to szoszon.

1

@ProMILs hahaha, zaśmiałem się na głos, pozdro

1

Szkoda że na klasyk nie ma Yamala i Raphinhi..
Ale to by teraz chodziło, można byłoby ich roznieść

0

@Kubsoleon nie takie przypadki piłka nożna widziala

3

Tchouameni pobił Valverde i nic, ciekawe jakby Valverde pobił Tchou, you know what i mean
Okazuje się że Vini wcale nie jest tam najgorszy

5

@sebasarna na pewno Valverde nie wróci heh

1

@ZwyklyKibicBarcy04 chodzi mi o Bayern byku

1

Postawie sobie 200 zł na Real. Barca wygra bądź zremisuje będę zadowolony, Real wygra będę zadowolony

0

@Aragorn33 wszyscy kibice powinni się zbuntować i nie jechać na Mundial, to było piękne. Ale oni i tak pewnie dokleją kibiców w TV.

0

@Gibbon_FCB City ma kasę i grają gówno, Liverpool ma kasę i gra gówno

0

@ZwyklyKibicBarcy04 atak mają dobry, ale środek pola i boki obrony takie średnie

3

@Roobo musisz pojechać do Pakistanu, tam będzie 21

1

Ale Pacho mieli te gumę

3

Bayern nie wyszedł na ten rewanż

0

Ale sędzia wały kreci haha

8

Kvara to jest chyba obecnie najlepszy skrzydłowy na świecie i skarb dla każdego trenera. Nie dość że wybitny w ataku to jeszcze mocno haruje w obronie

1

@Ilka nie wiem kto wymyśla, ale wiem kto powiela

8

@Ilka zdementował wszystko

0

@Karol145 a waliłem, nie kryje

0

@VamoSBarca88 przyjąłem do wiadomości

1

@VamoSBarca88 o której godzinie?

1

W sumie fajnie byłoby widzieć Mourinho w Realu, jeszcze Guardiola do Barcy i mamy powtórkę z rozrywki

10

@VamoSBarca88 a za ile dni skończy się pisanie takich durnych postów?

0

A ja mam jego koszulkę z Barcelony..

0

@Katalończyk 99 w tym meczu rewanżowym było mnóstwo sytuacji sedziowanych na korzyść Arsenalu, w dobie VARu takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

2

W kluczowej akcji meczu Sorloth nie trafia sobie w piłkę xd w meczu z nami to by załadował pod lade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?