EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 w tym meczu rewanżowym było mnóstwo sytuacji sedziowanych na korzyść Arsenalu, w dobie VARu takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.
2
W kluczowej akcji meczu Sorloth nie trafia sobie w piłkę xd w meczu z nami to by załadował pod lade
2
@Karol145 e tam, i tak wiemy że strugales ołówek do jej zdjęć. Mnie bardziej brzydzi strona donald.pl
1
Żadnych obrońców z Chelaea
20
Bardzo lubię Łukasza Fabiańskiego, ale komentowanie mu po prostu nie wychodzi
16
To już wiemy że mecz będzie posędziowany Tragicznie Tragicznie
4
Jakby to faulował Eric Garcia albo Cubarsi to by gwizdnął. Ale fatalny mecz
0
@Kapitan hawk ale jesteś kibicem Realu, także blisko było
0
@MirusAmisz Bernardo za free, Alvarez z Vivusa i obrońcy typu Senesi, Wesley oraz jakiś jeden doświadczony na poziomie ligowym.
0
@Hosh tych to nie trzeba
2
Wzmocnienie obrony + Alvarez i Bernardo i ja będę zadowolony
19
Zdjęcie główne idealnie obrazuje moją minę w trakcie czytania tytułu.
0
@takisobiektos wspaniałe, jest 84 minuta
0
Plot Twist: Arsenal przegra wszystkie mecze do konca
0
@takisobiektos kiedyś jeszcze wbiegał za plecy obrońców na pełnej, teraz to jest taki lisek trochę, ale to mu nie wychodzi, to nie jest Lewandowski :)
1
Spójrzcie na Haalanda, gość ma prawie cały czas takie mecze że nic nie gra.
Nie rozumiem jego fenomenu.
1
Po prostu City daje powód żeby Arsenal się jeszcze bardziej sfrajerzył
0
Dobra, po mistrzostwie, Arteta pewnie już otworzył żuberka
1
@maroon zdania ekspertów są podzielone
1
@Pedri16Future oby nie, darze sympatią ten klub
1
Nasz były zawodnik i ogólnie jeden z moich ulubionych czyli Alexis Sanchez strzela bramkę na 1:0 i Sevilla na chwile obecną opuszcza strefę spadkowa. Ale tam się porobiło w tej Andaluzji, mało się ogólnie o tym mówi jaki to Sevilla zaliczyła upadek.
1
Oby City zdobyło Mistrza
0
Brawo Sevilla!! Utrzymać to
2
Mam nadzieję że Sevilla wygra, nie chciałbym żeby spadli
0
https://www.instagram.com/reel/DX4-cIhIssf/?igsh=MWN5dGh0eGp1bjEydA==
I jak mozna powiedzieć że var jest niepotrzebny i zabija piłkę, co to w ogóle był za karny
0
Ale zem włączył..
Ale ten Espanyol to są padalitycy
15
@Elprofesorxx Łęcka to była dziwka
2
Ale ze Gil schował dumę do kieszeni i naprawił swój błąd? Zaraz zwierzęta zaczną gadać
0
@ramon59 a np z Bilbao w SH gdzie zagrał świetny mecz, z Betisem na wyjeździe, troszkę można jeszcze policzyć, nie pamiętam całego sezonu
0
@Bykunn nie takie rzeczy piłka widziała xd