0

@Katalończyk 99 w tym meczu rewanżowym było mnóstwo sytuacji sedziowanych na korzyść Arsenalu, w dobie VARu takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

2

W kluczowej akcji meczu Sorloth nie trafia sobie w piłkę xd w meczu z nami to by załadował pod lade

2

@Karol145 e tam, i tak wiemy że strugales ołówek do jej zdjęć. Mnie bardziej brzydzi strona donald.pl

1

Żadnych obrońców z Chelaea

20

Bardzo lubię Łukasza Fabiańskiego, ale komentowanie mu po prostu nie wychodzi

16

To już wiemy że mecz będzie posędziowany Tragicznie Tragicznie

4

Jakby to faulował Eric Garcia albo Cubarsi to by gwizdnął. Ale fatalny mecz

0

@Kapitan hawk ale jesteś kibicem Realu, także blisko było

0

@MirusAmisz Bernardo za free, Alvarez z Vivusa i obrońcy typu Senesi, Wesley oraz jakiś jeden doświadczony na poziomie ligowym.

0

@Hosh tych to nie trzeba

2

Wzmocnienie obrony + Alvarez i Bernardo i ja będę zadowolony

19

Zdjęcie główne idealnie obrazuje moją minę w trakcie czytania tytułu.

0

@takisobiektos wspaniałe, jest 84 minuta

0

Plot Twist: Arsenal przegra wszystkie mecze do konca

0

@takisobiektos kiedyś jeszcze wbiegał za plecy obrońców na pełnej, teraz to jest taki lisek trochę, ale to mu nie wychodzi, to nie jest Lewandowski :)

1

Spójrzcie na Haalanda, gość ma prawie cały czas takie mecze że nic nie gra.
Nie rozumiem jego fenomenu.

1

Po prostu City daje powód żeby Arsenal się jeszcze bardziej sfrajerzył

0

Dobra, po mistrzostwie, Arteta pewnie już otworzył żuberka

1

@maroon zdania ekspertów są podzielone

1

@Pedri16Future oby nie, darze sympatią ten klub

1

Nasz były zawodnik i ogólnie jeden z moich ulubionych czyli Alexis Sanchez strzela bramkę na 1:0 i Sevilla na chwile obecną opuszcza strefę spadkowa. Ale tam się porobiło w tej Andaluzji, mało się ogólnie o tym mówi jaki to Sevilla zaliczyła upadek.

1

Oby City zdobyło Mistrza

0

Brawo Sevilla!! Utrzymać to

2

Mam nadzieję że Sevilla wygra, nie chciałbym żeby spadli

0

https://www.instagram.com/reel/DX4-cIhIssf/?igsh=MWN5dGh0eGp1bjEydA==

I jak mozna powiedzieć że var jest niepotrzebny i zabija piłkę, co to w ogóle był za karny

0

Ale zem włączył..
Ale ten Espanyol to są padalitycy

15

@Elprofesorxx Łęcka to była dziwka

2

Ale ze Gil schował dumę do kieszeni i naprawił swój błąd? Zaraz zwierzęta zaczną gadać

0

@ramon59 a np z Bilbao w SH gdzie zagrał świetny mecz, z Betisem na wyjeździe, troszkę można jeszcze policzyć, nie pamiętam całego sezonu

0

@Bykunn nie takie rzeczy piłka widziała xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?