1

@wojopancer istnieje jeszcze coś takiego jak patriotyzm w XXIw?

2

Nowy sezon stare zasady

0

@Transu96 jakiś cha bum kum xd kto to jest xddd

0

@takisobiektos akurat to fajnie że nie poszedł za hajsem do City

0

@Comentateiro no ale nie mówimy że nic nie wygrał w Barcelonie czy Realu tylko Tottenham xd

1

@takisobiektos nie ma to jak myśleć że liczba pucharów świadczy o klasie piłkarza. Kane grał w beznadziejnej drużynie, a Lewandowski w drużynie gdzie mistrzostwo można im smialo dawać przed rozpoczęciem sezonu

0

@Lanosss może jeszcze Pinto przedłużą umowę?....... Żenujące co robią

0

@Criss18Barca jeśli faktycznie za 20zł to bym powiedział ze zejebista, jasne smaku nie znamy ale wielkośc robi wrazenie kiełbasy....jakkolwiek by to nie zabrzmiało

3

@Herato spokojnie, na razie zdobył "tylko" lige+puchar; nie ma coś nakręcać

0

@mientusek1407 nikt z tej czwórki nie jest world class. Frankie był przez jeden sezon w Ajaxie. Tak to tylko solidni gracze

0

@Jakchcesz naprawdę jazda po tym ter Stegenie jakby Szczęsny bronił wybitnie. A od marca i Wojtas nic nie bronił

0

@mkord strzał z 2m i ręka w którą dostał była przy ciele. Już widzę że jak takiego karnego zagwizda przeciwko nam to się z tym pogodzisz.....nie było karnego.

0

Karny imienia Realu. Całkiem z tyłka

0

@JohnKennedy no właśnie....a hype jakby już mistrza miał. Na razie nic nie osiągnął

0

Wembanyama z top10 najwyżej ocenioną kartą w 2k26....nigdy w to nie grałem ale to jest żart jak pompują wszyscy jego balonik. Chłop jeszcze nic nie osiągnął, w PO serii nie wygrał, ba nawet meczu nie zagrał, na nawet w Play in nie zagrał....w top50 powinien być

0

@ini_barca Enzo czy Caicedo faktycznie grali kilka lat na solidnym poziomie....dodatkowo Enzo w tak potężnej lidze jak portugalska.

0

@ini_barca myślę że 30mln za gościa który notuje 2asysty z Realem to trochę mało. Patrząc na to że taki Caicedo czy Enzo kosztowali po 100mln xd jeśli oni kosztują 100 to normalny zarząd za Casado wyciąga tyle samo

0

Trzeba przyznać że niezłe jaja się szykują w tych Play off w PGE ekstralidze w zuzlu.... Przyjemski możliwe że już nie wróci, Stal wystawia zespół jakby w 5lidze (mimo ze są tylko 3), Częstochowa burdel w środku; Madsen zawieszony pod zarzutem bicia żony.....tylko Toruń vs Wrocław szykuje się zajebiscie

0

@Eto'o9 R10 ta parabola pilki jest taka ze ja nie wiem czy tam rykoszetu niebyło, nigdy nie widziałem ujęcia z boku

0

@Lanosss oczywiscie wypozyczenie xDDD

0

@Kuczek xd powodzenia skoro tak uważasz.

0

@MesQueUnClub_87 aaaa no ale mówimy o legendzie Barcelony :D

4

@JohnKennedy nikt nie mówi że to zły transfer patrząc na całokształt ale nazywanie go legendą to trochę przesada....i to duża

6

@RosjaninBut cudowne okienko xd po dublecie i półfinale LM gdzie zabrakło paru sekund do awansu to się oslabilismy zamiast wzmocnić.

1

@pride1899 wierzysz że ten rząd wziąłby więcej? Bo ja myślę że jak Casado gdzieś odejdzie to na wypożyczenie i my oplaifmy część pensji, a jak transfer definitywny to 10mln.

0

Tutaj dla niektórych Neymar nie jest legendą xd to Lewandowski tym bardziej

0

@Eto'o9 R10 ja nie mówię że Tebas jest bez winy, ale mam wrażenie że tu podział winy do jest 99% Tebas i 1% Barcelona. A tak nie jest. Sprzedajemy jak idioci.

24

Ale my jesteśmy żałośni.......serio co okienko zamiast lepiej jest gorzej. I nie ma co zwalać wszystkiego na Tebasa. Jakieś Brighton za Caicedo dostaje 100mln a my za Casado oczekujemy 30mln

0

@Safrani jest temat o całosci pracy Deco i Lapcia

0

@Criss18Barca eee nie mzoesz tak mówi; przecież Nico to cham i prostak i tylko wykorzystał Barcelone xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?