3

@Eto'o9 R10 nam jak nie przełożyli z Osasuna to też był płacz że Realowi by przełożyli xddd czyli też mamy syndrom wiecznej ofiary

0

@kubix05 to wygląda, za przeproszeniem, gorzej niż wymiociny :D

1

@PatrychoO kurde na początku jak tak upadł to człowiek już myślał że jakiś zawał czy cos....

0

@Frimpong nie trzymać linii to jedno ale wietrzenie pach i podnoszenie rąk do asystena to drugie

10

@barcanawieki ja to podziwiam tych którzy próbują codziennie pokazać wyższość jednego czy tam drugiego. Coś jak wspieranie Tuska albo Kaczyńskiego

36

@Mlodypro101 ludzie którzy narzekali na te 3-4 dni gdy było po 30stopni powinni mieć specjalne miejsce w piekle. Lato jest od tego by było gorąco, a nie że od 3tyg jest jesień. Człowiek chce sobie cokolwiek porobić to nie ma jak

1

@Kuchar mi to się wydaje że one by przegraly z każdą klasą licealną

0

A Wolosz to jeszcze gra w kadrze?

0

@takisobiektos ja go tam nie lubię :D ale to może przez te media polskie. Jest poniżej średniego gracza a w Polsce co się słucha programu o koszykówce to robią z niego gwiazdę. Jedyne z czego słynie to z przepychanek na boisku

2

@Ojciec5tkidzieci widząc jakie są braki obecnie na tej pozycji ogólnie w siatkówce potężne nazwisko. 37letni dr Cecco i tak jest lespzy niż 80% rozgrywających

0

@lucca87 śmieszni są Ci którzy mówią że Rashord ma poukładane w głowie xd imprezy, alkohol, zero organizacji......mówimy o tym jaki był a nie jaki będzie go z tego co mi wiadomo nie mamy tu wróżbity

0

@Faro z tego co wiemy to jedyne co to wymagał gwarancji rejestracji a tej żadnej nie mamy. Drugą sprawa że tak naprawdę nie wiemy czy wgl Barcelonę było stać na niego. Nic złego nie zrobił

1

@escarabajo dobra to powiedz mi co zrobił Nico by stwierdzić że ma niepoukładane w głowie? Nie jesteśmy pępkiem świata że każdy da się pociąć za grę u nas

0

@Faro aha....no dobra. Widzę że jeżeli ktoś przyszedł do Barcelony to od razu biała kartka a jak ktoś odmówił to zły i beee

3

@escarabajo poczytaj sobie co Rashord robił w United i jakie problemy sprawiał. A Nico co zrobił? To że nie chciał przyjść do Barcelony nie znaczy że ma nierówno pod sufitem. Jakoś nie słyszałem by odwalał

0

@DariaFCB wiem, ale ta na lewo wygląda mocno przeciętnie

1

@Faro xddd jeżeli ktoś z tej dwójki ma coś w głowie to tylko Nico

0

@BorzyKrzys nie no ale ta na lewo to mało atrakcyjna; ta na prawo jakby zdjąć trochę tapety to solidna 8

1

@Conradxc a potem ludzie piszą że Nico bez ambicji że nie chciał przyjść

0

@Encore Steph zrobił to dwukrotnie jeśli dobrze kojarzę. 2015 i 2022, nie wiem jak tamta dwójka

1

@PatrychoO chyba trochę nieaktualna :D

1

@Kaktusek pewnie i tak dopłacimy i zapłacimy 110% pensji

4

@Transu96 co z tego.....jesteśmy debilami na rynku. Jakby jakieś dziecko podpisywało te deale. Jedyna dobra sprzedaz jaka się nam udała to za Roque odzyskać trochę hajsu

0

@MirusAmisz no ok xd skoro wg Ciebie zjada Benzeme to nie mamy co dyskutować. Poza wykończeniem co ma lepszego Lewandowski? Technika, szybkość, podania, kontrola nad piłką, kreatywność z nią to Benzema

0

@Antimadridista_WR bo był. Ile tych goli by strzelił Raphinha gdyby nie Yamal? Plus to że Yamala kryło po 3 rywali przez co inni mieli miejsce

1

@fejkenq takie liczby patrząc na to że jednak będzie rezerwowym to by była petarda. Niech jeszcze Ferran dorzuci jako rezerwowy takie liczby jak rok temu to będzie kozak ławka, oczywiście zakładając że Lewandowski będzie podstawowym napastnikiem

0

@Hasszz no to co straszysz :D

6

@Hasszz nie gadaj że tam jest Aneczka....ja zawsze myślałem że tam jest laleczka

0

@D10SLEO nikt nie pisze że jest przeciętny ale to nie ta półka do Suarez czy Benzema. Mówimy o prime. Co ma długowieczność do tego jak grali w prime

0

@Lanosss no ale Grimaldo po tym co grał w Leverkusen to wątpi by chciał grzać ławkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?