FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mówcie co chcecie ale ja za cholerę nie chce nigdy finału LM Barcelona vs Real....jeżeli człowiek przy pucharze Króla ma bicie serca jak poje**** to co by było w finale LM
3
Paris Platynov przepowiedział legendę Barcelony. Był Karol Wielki, jest Kunade the fucking wall
0
Za takie coś powinno być 10meczy kary.....
1
Araujo nie ma prawa przegrać teraz żadnej glowki
1
Raphinha Boże co Ty dziś robisz
3
Ja pierdole Rudiger kopie po kostce i nic. Jebać
2
Yamal kurde ruletkę se rób pod blokiem
0
Courtois robi to czego nie ma Barcelona.
0
Szczęsny pierwszy gol na jego konto a tu strzał prosto w środek.
0
Wgl.....kto wszedł za Pedriego że jego nie ma w drugiej połowie?
4
Sami chcieliśmy doprowadzić do remisu. Beznadziejna druga polowa
4
Raphinha kurdeeeee strzelaj panie 4m w lewo
3
O ile karnego za ręki Valverde nie było tak jakim cudem nie było karnego za faul na Cubarsim? Tv swoje zrobilo
2
Kabanos prawie zerwał.podkoszulke z Cubarsiego.....
4
Cubarsi Goat. Yamal Goat. Pedri Goat największy
3
Nie no błagam. Nie bądźcie jak z Madrytu. Narzekacie na sędziego jakby już miał jakieś ogromne pomyłki.
0
Rudigera bym się bał, ale tego Vasqueza to bym chętnie spotkał na mieście w nocy jak kozaczy
0
Nie no zgodnie z przepisami tu nie ma karnego
2
Zaczynam szanować Real. Oni chcieli wymiany sędziego by Szpaku się nie męczył z nazwiskiem. Bohaterzy
1
Nie no jakby wystawił ter Stegena to jest danie w ryj każdemu
0
@fracek13 nie widze opcji w której nie zaczynami oboma.
1
@Encore macie Sasaka....kto by rok temu napisał ze to będzie wazniejsze :D
9
co Bogdanka odwaliła......kosmiczny sezon, a moze byc tylko lepszy dla nich. Siatkówka w Polsce to piękna sprawa
1
rzut karny jest gdy faul zostanie popełniony w polu karnym; ale co jeśli piłkarz rywala zostanie nadepnięty np 30-40cm za linią końcową boiska? :D to juz nie jest w polu karnym w teorii
0
@Messibestplayerintheworld Valverde podobno w pomocy w diamencie
0
Może i my na boku mamy niepewnego Martina, ale za to Real na bokach zagra najprawdopodobniej Lucasem i Franem :D
0
@nabial trochę się obawiam tej ich czwórki w pomocy. Nasza obrona to nie monolit a jednak Kabanos, Modric, Bellinhgam i Valverde to potężna czwórka. Jasne, sam Pedri i De Jong mogą ich rozpykac ale wolałbym chyba by zagrali klasyczne 4-3-3
0
Dawno człowiek nie czekał na żaden mecz tak na ten, nawet nie chodzi o poziom sportowy tylko o to co się będzie działo przed, w czasie i po meczu :D
4
Na jutro karierę powinien wznowić Pierluigi Łysy Colina
0
@draxidox ona jest zajebista xd