2

Mówcie co chcecie ale ja za cholerę nie chce nigdy finału LM Barcelona vs Real....jeżeli człowiek przy pucharze Króla ma bicie serca jak poje**** to co by było w finale LM

3

Paris Platynov przepowiedział legendę Barcelony. Był Karol Wielki, jest Kunade the fucking wall

0

Za takie coś powinno być 10meczy kary.....

1

Araujo nie ma prawa przegrać teraz żadnej glowki

1

Raphinha Boże co Ty dziś robisz

3

Ja pierdole Rudiger kopie po kostce i nic. Jebać

2

Yamal kurde ruletkę se rób pod blokiem

0

Courtois robi to czego nie ma Barcelona.

0

Szczęsny pierwszy gol na jego konto a tu strzał prosto w środek.

0

Wgl.....kto wszedł za Pedriego że jego nie ma w drugiej połowie?

4

Sami chcieliśmy doprowadzić do remisu. Beznadziejna druga polowa

4

Raphinha kurdeeeee strzelaj panie 4m w lewo

3

O ile karnego za ręki Valverde nie było tak jakim cudem nie było karnego za faul na Cubarsim? Tv swoje zrobilo

2

Kabanos prawie zerwał.podkoszulke z Cubarsiego.....

4

Cubarsi Goat. Yamal Goat. Pedri Goat największy

3

Nie no błagam. Nie bądźcie jak z Madrytu. Narzekacie na sędziego jakby już miał jakieś ogromne pomyłki.

0

Rudigera bym się bał, ale tego Vasqueza to bym chętnie spotkał na mieście w nocy jak kozaczy

0

Nie no zgodnie z przepisami tu nie ma karnego

2

Zaczynam szanować Real. Oni chcieli wymiany sędziego by Szpaku się nie męczył z nazwiskiem. Bohaterzy

1

Nie no jakby wystawił ter Stegena to jest danie w ryj każdemu

0

@fracek13 nie widze opcji w której nie zaczynami oboma.

1

@Encore macie Sasaka....kto by rok temu napisał ze to będzie wazniejsze :D

9

co Bogdanka odwaliła......kosmiczny sezon, a moze byc tylko lepszy dla nich. Siatkówka w Polsce to piękna sprawa

1

rzut karny jest gdy faul zostanie popełniony w polu karnym; ale co jeśli piłkarz rywala zostanie nadepnięty np 30-40cm za linią końcową boiska? :D to juz nie jest w polu karnym w teorii

0

@Messibestplayerintheworld Valverde podobno w pomocy w diamencie

0

Może i my na boku mamy niepewnego Martina, ale za to Real na bokach zagra najprawdopodobniej Lucasem i Franem :D

0

@nabial trochę się obawiam tej ich czwórki w pomocy. Nasza obrona to nie monolit a jednak Kabanos, Modric, Bellinhgam i Valverde to potężna czwórka. Jasne, sam Pedri i De Jong mogą ich rozpykac ale wolałbym chyba by zagrali klasyczne 4-3-3

0

Dawno człowiek nie czekał na żaden mecz tak na ten, nawet nie chodzi o poziom sportowy tylko o to co się będzie działo przed, w czasie i po meczu :D

4

Na jutro karierę powinien wznowić Pierluigi Łysy Colina

0

@draxidox ona jest zajebista xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?