2

Nie ma prawa za tydzień zagrać Martin. Możecie mówić że my ich nie widzimy na treningach co dzień ale widzimy co 3dni ten Martin odwala.

2

Dajcie mnie za Martina. Gorszy nie będę

0

Grajmy w 10.....dajmy spokój temu Martinoei

0

cały sezon pokazują 1 mecz w tam canal+360 i sukinsyny na połfinal nie pokażą....

0

@Encore Clippers powinni już zakończyć tą serię a skończy się na tym że odpadną. Przez 4 pierwsze mecze byli po prostu lepsi

1

@L4ngusta zdecydowanie, jak najbardziej na plus

0

Kiedyś piłka to było doświadczenie. Teraz na 4 zespoły w półfinale LM tylko Inter gra tylko i wyłącznie doświadczonymi zawodnikami. I u nas i w PSG i w Arsenalu występują jeszcze nastolatki

0

@Eklerek wystarczy by ocenić napastnika 9/10 dla wielu :D

5

@kuz no bo nie łapie

4

Nie no skandal co teraz ten debil gwizda. Saka powinien mieć sytuację sam na sam

7

Nie no to karny. Piłkarz Arsenalu w tyłku miał piłkę

0

@kejdzi Raphinha SPO i Dembele na lewe....no ja to widzę :D

0

Enrique zrobił z Dembele top 5 piłkarzy na świecie. Można już go śmiało stawiać obok Guardioli czy Fergusona bo o wyczyn na miarę trypletu

2

Pewnie się pojawią komentarze dyplomatycznie "nikomu nie życzę kontuzji" ale bądźmy szczerzy....w tym przypadku nikomu nie będzie przykro

1

@fart trenejro Rivers nie potrzebuje obudować Antka by wygrać z nim z potężnymi Hornets w rundzie zasadniczej

0

@Encore Bucks powinni zrobić reset i tyle. Oddać Giannisa do takiego Houston gdzie dostaną picki, pozbyć się tego kasztana na ławce i tankować ile się da

4

@Gaucho już nie bądź rasistą. Wystarczy że jeden dostał

3

@LukaszFan obie bramki trochę na konto Szczęsnego. Drugi strzał może i z bliska ale strzał prosto w środek, był źle ustawiony. Gdyby takie bramki stracił Pena to by się tu nieźle na niego jechało

0

@Tomcio zgadzam się ale nie chciałem być tak brutalny po wygranym meczu xd

0

@Kuchar nie no tak szczerze. Pedri w drugiej połowie nie istniał

0

Eric-Gavi-Fermin-Victor..... Z całym szacunkiem do tych piłkarzy to poza Gavim to tu nikt nie ma jakiegoś dużego potencjału a nimi kończyliśmy finał CdR :D

0

@draxidox jeszcze go czeka finał młodzieżowej LM w tym sezonie xd

8

Ale by było pięknie gdyby wczorjaszy gol Kounde nauczył ich strzelać z dystansu częściej. Robią to i tak znacznie częściej niż za poprzednich trenerów ale i tak za rzadko. Inter będzie się bronił na 20m więc strzały z dystansu to mus

0

@MOLESTA aczkolwiek trzeba jednak docenić że Jude w drugiej połowie zagrał naprawdę dobre spotkanie, przyćmil Pedriego. Oczywiście mowa tu tylko o drugiej połowie

0

@Salchent pytanie czy zdrowy będzie Dumfries. Bo jeśli tak to dałbym Forta by się mogło tam trochę pościgac

3

@Kgorecki2500 dla mnie dramat. Po pierwsze jak w połowie hymnu można zacząć swojej gadać. Mylenie nazwisk od x lat. My mamy piłkę a ten mówi że Valverde podaje do Jude xd umie przekazać emocje ale nic więcej, zero merytoryki

1

Ale przed dwumeczem z Interem trzeba potężnie przećwiczyć obronę stałych fragmentów. Ostatnio niestety dość regularnie tracimy gole lub przynajmniej rywale stwarzają okazję a Ibter w tym jest naprawdę zajebisty

0

@Botanik ja dzwonię od razu ją karetkę xd

2

Mówcie co chcecie ale ja za cholerę nie chce nigdy finału LM Barcelona vs Real....jeżeli człowiek przy pucharze Króla ma bicie serca jak poje**** to co by było w finale LM

3

Paris Platynov przepowiedział legendę Barcelony. Był Karol Wielki, jest Kunade the fucking wall

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?