1

@michal26 zdrowy AD to top 10 bez wątpienia, tylko szkoda że ostatni raz zdrowy dłużej niż 10meczy to on był 3 lata temu chyba

1

@SkN może Dest na skrzydło za Raphinhe?

2

Czy redakcja będzie wybaczać przekleństwa w komentarzach pod artykułami z konferencji Xaviego? Przecież tego się nie da skomentowac bez przekleństwa

4

@PatrychoO gdyby nie najłatwiejsza grupa z możliwych to na wiosnę byśmy już w Europie nie grali

0

Kurde myślałem że jak były wybory te niecalw 2 msc to już będzie koniiec polityki tu na jakiś czas

1

@Mns21 FIFA organizuje tyle spotkan że to kwestia czasu aż ktoś to pobije

7

Dobrze mówi, obwinienie trenera za granie zdrowym piłkarzem jest glupie

0

@MesQueUnClub_87 chyba już widzimy. Zero poprawy, zero jakości, zero rozwoju

1

My robimy jeden do przodu i 3 w tył

1

@Criss18Barca nie ma mocnej drużyny? Pomoc top 3 na świecie....gdyby ktoś umiał nimi ustawić. W obronie ma 3 SO ktorzy są w top15/20 na świecie. Cancelo jeden z najlepszych bocznych obrońców na świecie. W ataku nie umie nic wymyślić. Piłkarze nie są słabi tylko trener nie ma na nich pomysłu.

3

Strach pomyśleć co będzie gdy wylosujemy kogoś mocnego w LM. Naprawdę po latach sukcesów teraz jesteśmy największą kompromitacją w tych rozgrywkach i niestety nie zapowiada się by szybko się coś zmieniło. Nawet jak wyjdziemy z pierwszego miejsca co raczej się stanie to nie będziemy faworytem z nikim

1

@Johnnie_Walker Coutinho był jednym z najlepszych na świecie, sam decydował o meczach. A Raphinha był wyróżniającą się osobą w jednej z najgorszej drużynie ligi, tam wrzucasz Tello i błyszczy

0

@GeraltzKatalonii kupno jego za taką kwotę to jest kompromitacja większa niż Coutinho czy Griezzmann

3

@J4no nasza defensywa jest taka sama jak rok temu tylko ter Stegen aż tak nie pomaga. Przecież w zeszłym sezonie również popełniała wiele błędów skoro Niemiec musiała nas ratować tak często, że zyskał nagrodę MVP sezonu

3

Wydaliśmy jakieś 170-180mln na Brazylijczyka co piłki nie umie przyjąć, gościa który nie wie na jakiej pozycji ma grać i 35letniego napatnika po drugiej stronie rzeki. My może nie mamy aż takich problemów finansowych skoro możemy sobie pozwolić na takie wyrzucanie pieniędzy w błoto

2

5

@FCB_dimiC tylko w tym kraju jak nie masz pieniędzy to zdrowy też nie będziesz

1

Jezu jak to pięknie wygląda jak piłkarz podaje i od razu wychodzi na pozycję a nie stoi statycznie w miejscu

0

@cules100pro Pedri czy Gavi strzelają z dystansu? Pedri raz z Sevilla strzelił i chyba tyle

2

@MesQueUnClub_87 to że kupiliśmy Raphinhr za 70mln to świadczy źle o nas skoro przepłaciliśmy go o 30mln.

0

Człowiek widzi takiego Elliotta i dzieciak nie boi się strzelić z dystansu i wejść w drybling. Rzadkość u nas

2

Bayern daje 100mln i trzeba Araujo sprzedać. Jakakolwiek byśmy go nie lubili to pozycja SO jest najłatwiejsza do zastąpienia, a gotówka się sprzyda na inne wzmocnienia. Plus trzeba zwrócić uwagę jak często Araujo jest kontuzjowany

0

@mekston tak? A za co? Bo nie pamiętam

2

@Culer9002 to ten mecz w którym Argentyńczyk pewien powinien otrzymać czerwo za kopnięcie w ławkę Holendrów?

1

@DragonxNF można być normalnymi Youtuberami? Jednak można

0

@NeroTFP1 nie. Drużynie od lat brakuje jaj i jeden Puyol by tego nie zmienil. Jakby Liverpool potrzebował wygrać 6-0 to też by to zrobili

0

Jest jakaś strona, tak jak jakdojadę, która pokazuje jak najlepiej dojechać tylko z miasta do jakieś wsi blisko innego miasta?

0

@Criss18Barca Wrocław podobno żużlem żyje, nigdy nie byłem ale no na meczach jest ogień, tak się wydaje w tv

0

@Blue9 a po co nam piłkarze, którzy potrafią huknąć z daleka? Przychodzisz do nas to masz w kontrakcie zapis, ze strzał z dystansu to kara 2mln euro

3

Haliburton top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?