FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FcPortoFan1999 ale ławka Interu też jest znacznie lepsza
1
@qbuteq ja tam F1 ogladalem ostatni raz z 5-6 lat temu, ale Hamilton to był jedyny który chciał się ścigać, a nie jak wystartują to tak dojadą
3
@Tasde i bardzo dobrze, liga angielska powinna dostępna w tv
0
Wy lepiej zacznijcie oglądać mecze i szukać trenera a nie zwalać na sędziego
0
@betonito tylko że Lewandowski ma jakiś pieprzony immunitet i gra wszystko a powinien grać ogony z taką grą
0
Skoro Argentyna dostała karnego w meczu z Polską na mundialu to tu też powinien być karny
3
Raphinha przez ponad sezon nie przedryblował nikogo to drybluje koło naszego pola karnego xdddd
0
Ale co było chwalenia Xaviego za zeszły sezon to było xd dobrze, że ter Stegen miał sezon życia bo grą byliśmy na poziomie walki o awans do LM
10
Raphinha przyjęcie godne mnie w liceum
0
Że Lewandowski nie jest odpowiedzialny za to co gramy? Xd super. ZP mu dajcie za tą grę
0
@BarcaToSensZycia wiem, że niechętnie ale jak rzuci np 80mln ja bym pomyślał. Jakkolwiek cudowny Araujo by nie był to trzeba brać pod uwagę jak często łapie kontuzję, SO to pozycja którą najłatwiej chyba wzmocnić innymi osobami, a sprzyda się kasa na napatnikow
0
Obrońców mamy wielu i jakby Bayern dał olbrzymią kasę warto się zastanowić. Przypominam, że Araujo też bardzo dużo meczów omija
1
@TheNekro94 Cancelo też jest topowym zawodnikiem na swojej pozycji
5
Emery to szef totalny. Z takim składem tracić 2pkt do lidera po tylu kolejkach....strasznie niedoceniany trener. Nie poradził sobie w PSG, jak wszyscy zresztą.
3
@BorzyKrzys ciekawe czy cm punk wytrzyma rok bez jakieś dramy i niczego nie odwali. Fajnie by było go zobaczyć z Rollinsem, Balorem czy Aj
0
Jakby mi ktoś 15 lat temu powiedział, że Polska będzie grała jak Barcelona to bym go uznał za debila ale bym się cieszył..teraz obie drużyny grają tak samo
0
Ah Ci sędziowie...gdyby nie oni to Xavi już by walczył o drugi tryplet.
12
Czyli znowu będzie gadanie o sędziach o a nie o beznadziejnej taktyce i jak Xavi zawalił kolejny mecz.
9
Dzięki takim piłkarzom jak Romeu i Krychowiak wierzę, że mogę zostać jeszcze profesjonalnym piłkarzem
7
Człowiek ogląda ten dramat w wykonaniu Barcelony na TV, City vs Liverpool na laptopie.....różnica kilku klas. Jakbyśmy grali z tymi drużynami to znowu 8-2
0
@tristan87 noo może i tak, i tak by go nie przedryblował
1
Alexander-Arnold jest tak słabym obrońcą, że jego to może i by Raphinha przedryblował
2
@Michael24 no ale jak Portugalia wygrała Euro to fani Messiego tez to umniejszali.....trochę hipokryzja
0
@messi33 chyba miał już wystarczająco wiele połów i meczy by chcieć jego zwolnienia przed meczem
1
@takisobiektos tak w zasadzie kto to ma mocną ławkę? Nikt
1
@fart czy z Mazzulla Boston ma szansę na mistrza wg Ciebie? Na moje to choćby wszyscy byli u nich zdrowi to w najważniejszych meczach trener rywali go "zje"
3
@Messibestplayerintheworld możesz odejść jeśli będzie porozumienie....no Pep mądrze powiedziane
2
@DaPidejpi jeden łeb będzie szukal teorii, a inny uwierzy że to nie fake
1
Przecież to musi być udawane z tym chłopem z 1 z 10. Rozumiem być mądrym, ale on musiał znać niektóre pytania wcześniej.
1
@Kessie taktyk