FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Messi, Maradona, CR, Zidane, Iniesta, Henry, Pele, Cruyff R9, Ronaldinho. Pele tak nisko bo nikt go nie widział, cholera wie jaki był naprawdę dobry, a Henry przed Brazylijczykami bo ciężko mi dać wyżej kto zagrał 3-4 sezonu genialne niż kogoś kto tak grał ponad 10 lat. Finalnie też Cruyff nigdzie wyżej nie upchalem xd
6
@Arkon Cruyff zdecydowanie wyżej. I uważam że w takich rankingach Henry jest bardzo niedoceniany
1
@Firestone ale Was boli ten Ronaldo.....chłop se pojechał do wielbłądów na emeryturę a Wy przeżywacie jakby grał w Realu
0
@partymaker wiem co piszę. Tak samo błysnął gdy Barcelona grała z Santosem?
0
@tbas nie był. Kupiliśmy gościa który 2 lata błyszczał w lidze brazylijskiej. W tamtej lidze to by i Raphinha błyszczał
3
@draxidox wszystko dla psów, nawet zakaz używania fajerwerków w sylwestra
9
@Reviven żaden piłkarz nie jest wart 60mln w takim wieku. Kupowanie kota w worku
0
@michal26 nie no z Wall to oni zrobią krok w tył nawet na minimalnym kontrakcie :P
0
@kuz wszystko zależy o której godzinie planujesz jechać
1
@Kessie taka zima by mogla być, a nie +2 i błoto
0
@michal26 mental Na moje to poza James to jest tam słaby :P i ciężko mi wierzyć by LBJ i AD przeszli razem sezon bez kontuzji
0
@michal26 skąd taka wiara w LAL?
0
@partymaker ciężko mi sobie wyobrazić drużynę aspirującą o mistrza z KAT w składzie, zero przekonania co do niego
2
@Encore mam dziwne wrażenie, że Minnesota odpadnie w pierwszej rundzie i będzie największym rozczarowaniem PO, takie 1-4 z kim by nie grali
3
@Janas11224 no ale jak pies szczeka o 4 w nocy cały rok to jest dobrze, a czlowiek nie może strzelić petardami?
4
@aqqi np wchodząc z nimi do restauracji/galerii i innych miejsc publicznych
13
@Janas11224 bo to świat zwariował na punkcie zwierząt, a głównie psów. Za chwilę człowiek nic nie będzie mógł zrobić
1
@Janas11224 a czemu od razu debile?
0
@BorzyKrzys ooo chłopie to żeś przypomniał o nim. W LO cały czas się go słuchało
0
@xavi890 mam nadzieję, że żadnej pały z przyry nie dostaniesz
1
No to jak nasi lekarze wezmą ją w obroty to już koniec kariery jej grozi
2
@MesQueUnClub96 jak większość drużyn bez najlepszych swoich zawodników.
2
@Cotutajsiedzieje a niektórzy co się tym podniecają to aż dziwne...
3
@Rust_Cohle w top 10 by się nie łapał nawet
0
@marcin62 jak ktoś kupuje FIFA points to znaczy że albo jest bogaty, albo streamuje to więc bardziej się opłaca bo więcej dostaje niż wydaje
1
@damianex10 w Polsce nie prawda. Jakby hale siatkarskie były większe to by wypełnili kibice zawze
0
Na TVP Sport jest powtórka meczu finałowego mistrzostw Europy w siatkówce. Sport z którego możemy być dumni, a nie tych paralityków
2
@ranger3120 ten Hag lepszy. Okres w Ajaxie wyśmienity
1
Starcie United vs Barcelona to by było wydarzenie obecnie. Obie drużyny by przegrały
0
@FcPortoFan1999 dla mnie to jest po prostu brak szacunku dla innych drużyn i dla kibiców