1

@Arkon Messi, Maradona, CR, Zidane, Iniesta, Henry, Pele, Cruyff R9, Ronaldinho. Pele tak nisko bo nikt go nie widział, cholera wie jaki był naprawdę dobry, a Henry przed Brazylijczykami bo ciężko mi dać wyżej kto zagrał 3-4 sezonu genialne niż kogoś kto tak grał ponad 10 lat. Finalnie też Cruyff nigdzie wyżej nie upchalem xd

6

@Arkon Cruyff zdecydowanie wyżej. I uważam że w takich rankingach Henry jest bardzo niedoceniany

1

@Firestone ale Was boli ten Ronaldo.....chłop se pojechał do wielbłądów na emeryturę a Wy przeżywacie jakby grał w Realu

0

@partymaker wiem co piszę. Tak samo błysnął gdy Barcelona grała z Santosem?

0

@tbas nie był. Kupiliśmy gościa który 2 lata błyszczał w lidze brazylijskiej. W tamtej lidze to by i Raphinha błyszczał

3

@draxidox wszystko dla psów, nawet zakaz używania fajerwerków w sylwestra

9

@Reviven żaden piłkarz nie jest wart 60mln w takim wieku. Kupowanie kota w worku

0

@michal26 nie no z Wall to oni zrobią krok w tył nawet na minimalnym kontrakcie :P

0

@kuz wszystko zależy o której godzinie planujesz jechać

1

@Kessie taka zima by mogla być, a nie +2 i błoto

0

@michal26 mental Na moje to poza James to jest tam słaby :P i ciężko mi wierzyć by LBJ i AD przeszli razem sezon bez kontuzji

0

@michal26 skąd taka wiara w LAL?

0

@partymaker ciężko mi sobie wyobrazić drużynę aspirującą o mistrza z KAT w składzie, zero przekonania co do niego

2

@Encore mam dziwne wrażenie, że Minnesota odpadnie w pierwszej rundzie i będzie największym rozczarowaniem PO, takie 1-4 z kim by nie grali

3

@Janas11224 no ale jak pies szczeka o 4 w nocy cały rok to jest dobrze, a czlowiek nie może strzelić petardami?

4

@aqqi np wchodząc z nimi do restauracji/galerii i innych miejsc publicznych

13

@Janas11224 bo to świat zwariował na punkcie zwierząt, a głównie psów. Za chwilę człowiek nic nie będzie mógł zrobić

1

@Janas11224 a czemu od razu debile?

0

@BorzyKrzys ooo chłopie to żeś przypomniał o nim. W LO cały czas się go słuchało

0

@xavi890 mam nadzieję, że żadnej pały z przyry nie dostaniesz

1

No to jak nasi lekarze wezmą ją w obroty to już koniec kariery jej grozi

2

@MesQueUnClub96 jak większość drużyn bez najlepszych swoich zawodników.

2

@Cotutajsiedzieje a niektórzy co się tym podniecają to aż dziwne...

3

@Rust_Cohle w top 10 by się nie łapał nawet

0

@marcin62 jak ktoś kupuje FIFA points to znaczy że albo jest bogaty, albo streamuje to więc bardziej się opłaca bo więcej dostaje niż wydaje

1

@damianex10 w Polsce nie prawda. Jakby hale siatkarskie były większe to by wypełnili kibice zawze

0

Na TVP Sport jest powtórka meczu finałowego mistrzostw Europy w siatkówce. Sport z którego możemy być dumni, a nie tych paralityków

2

@ranger3120 ten Hag lepszy. Okres w Ajaxie wyśmienity

1

Starcie United vs Barcelona to by było wydarzenie obecnie. Obie drużyny by przegrały

0

@FcPortoFan1999 dla mnie to jest po prostu brak szacunku dla innych drużyn i dla kibiców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?