FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Detroit przegrywają 25 mecz z rzędu....liga powinna coś z tym zrobić, z tak bezczelnym tankowaniem. Np jeżeli nie wygrasz min 15/20 meczów w sezonie to nie masz szans na top3 pick w drafcie
0
@Pedri16Future tak nakrzyczał na biednego Robercika ale i tak zagrał cały mecz
0
@D10SLEO taktyczny
0
@Klimach fan gość jakby pobierał mniejsze wynagrodzenie to może i na takie Almerie, Cadizy Eibary itp by dawał radę
1
@Fantastyczny Chłopiec i słowo stało się czynem :D
0
@Barcasub to samo w zasadzie można powiedzieć o każdym naszym pomocniku....no może poza Frankie
1
@Fantastyczny Chłopiec znam ból
1
Sprzedać Pedriego
1
Niech ten Guiu odchodzi i robi karierę gdzie indziej. Lewandowski gra gówno a i tak wszystko zagra
1
Grasz beznadziejny mecz i zamiast dać szansę innym to Xavi wpuszcza znowu Romeu. Przecież to abstrakcja. Xavi to najgorszy trener u nas od dekady, a nie mieliśmy tu samych tuz
4
5min drugiej połowy i nazwisko Lewandowskiego wymienili już 27x. Ale obrzydzają go
1
@AdrianFCB10 ale Brazol też
2
A Lewandowski dalej nietykalny....żałosne
0
Nie ma spalonego....co za idioci
1
Xavi, Lampard i Pirlo. Wybrac najgorszego trenera z nich to sztuka
2
Ciekawe jakby się potoczyła kariera Vermaelena u nas gdybyśmy mieli lekarzy.
0
@IronSanHybrid taktyczny
0
To jest żart. Laporta ślepy czy głupi że nie widzi co ten sztab medyczny odwala??
0
@escarabajo w sumie my lubimy ściągać słabych zawodników by mieli w CV zapinaną Barcelonę więc ten transfer może się wydarzyć
0
Myślicie, że jeśli Girona wbije do LM to się skończy tak jak Union w tym sezonie?
0
@DonMatteo901 ale w tej sytuacji już bym nie przesadzal, ledwo go dotknął. Starcie jak wiele innych, zakładam że gdyby nie historia to by nie było czerwa
0
@Encore wielka szkoda że taka seria się skończyła
2
@BorzyKrzys boli? Raczej dziwi że można się tak podniecać krajem z ktorym nie masz nic wspólnego
1
@Mow_mi_Douglas nasz napastnik i skrzydłowy powodują, że w pojedynku z nimi taki Garcia czy Dest wyglądaliby jak topowi obrońcy
8
Dziś to chyba nie ma sensu tu wchodzić bo będzie 7254 komentarzy o rocznicę mundialu
9
Każdy z tych zespołów ma trenera który zniszczy taktycznie naszego treneiro. Jeśli dodamy do tego fakt, że u nas gra się za nazwiska i kwoty za jakie się przychodziło ciężko widzę awans
0
@Kamiloza91 jeden remis, ewentualna porażka to nie zadyszka
1
Bayern zamyka kupon jak wczoraj City.....coś czuję że się skończy posobnie
0
ale ten Martinez znowu zachował się jak....jakby był w Freak fight
0
Czy jak mam słuchawki bez mikrofonu podpięte do PS4 to jest możliwe jakoś w ustawieniach, by słyszeć ludzi z którymi gram przez słuchawki, ale by moje słowa "przechwytywa" jakoś pad? pewnie nie, ale nie zaszkodzi zapytać :D